Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib V tom případě je to v poho. ;-) U nás to bude složité.Co krk,to jiná chut. ]-( Už jste řešili třebas i menu na slavnostní oběd?My nechceme svíčkovou,ale co místo ní...to teda ještě taky nevíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade pivní sety máme taky. plastová nejsou, mají stejný tval, ale jsou kovové s ratanem (teda ten ratan je plastový) ale moc poznat to není :-) přemýšlím žebych jen ty kovové opěradla omotala zelenobílou organzou
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka No to jsme řešili a vyřešili vcelku rychle. Chtěli jsme něco univerzálního, co jí všichni a přes veškeré třeba i zdravotní diety a v jídle máme rádi klasiku. Takže jdeme do toho nejklasičtějšího co může být. rolka, polévka s knedlíčky a domácími nudlemi, svíčková a jako zákusek dort. Kdyby opravdu někdo nemohl, což zjistím tak týden předem bude mít kuřecí plátek a nějakou přílohou a je to. vzhledem k místu kde to máme se to myslím i hodí. Žádné moderní divočárny, pěkně česká klasika. Protože vymyslet něco jiného než svíčkovou, aby to jedli všichni a nebyl to řízek ( který ještě ke všemu máme na večerní raut) by bylo hodně ale opravdu hodně těžké.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka My tiez riesime obed. Ja svieckovu nejem, ale je to klasika :-. Tak vobec neviem. Mozno bude nakoniec svieckova a pre nevestu nieco extra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka my taky určitě nebudeme mít svíčkou..menu ještě domluvené nemáme, tak uvidíme co nám nabídnou-viděla bych to na nějaký plátek s nějakou omáčkou a oblohou..prostě klasika..a polívečka musí být knedlíčková s nudlemi ;-)
Odpovědět
A my nemáme oběd vůbec, protože obřad je plánovaný až na 16 hod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady tak sme to povodne chceli aj my, ale museli sme sa zariadit podla matriky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady to je super řešení, taky jsem původně přemýšlela, že bych to posunula, ale když jsme oznámili, že je to na 12(což si myslím, že je normální) tak jsme museli posliuchat, proč to jako není v 10? Proč tak pozdě? No chápete, co je na 12 pozdě??? :-|
Odpovědět
@kucirlib No já měla na jedné svatbě zkušenost tuhle: Přišel po obědě číšník a říká, dáte si něco k pití? A ten dotyčný odpovídá, že jo, že chce kávu a rum do toho. A když ho číšník upozornil, že rum není zahrnutý v konzumaci, že si to bude muset zaplatit, tak řekl, že to nechce. To je třeba i jeden člen v naší rodině, který tam teda nebude, ale je to podobné - jak je něco zadarmo, tak to bere ve velkém a tomu se chci vyhnout.... @misaci my máme obřad v 11:00, to si vymyslela přítel, aby se mu to líp pamatovalo:-D 11.6.2011 v 11:00. A přijde mi to normálka, i těch 12:00, paní se nás ještě dvakrát ptala jestli to fakt chceme tak brzo:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek jojo, jak si to přejete oba, tak je to v pořádku ;-) já původně chtěla obřar na 13.00 (ptž 13 je mé štastné číslo :-) ale pak jsme to dali na 12- kvůli focení- když bude krásně, tak krom v Tovačově, kde je obřad, se chceme fotit i v našem krásném parku v Přerově..ale i s tím přejížděním to zabere čas, tak aby nám pak sbavatčani neumírali hladem :-D ..stejně dám před svatbou všem instrukce, at se přer obřadem nají, že oběd bude nejdřív v 15 hod. ;-)
Odpovědět
@misaci jj tak to vydej:-)) Nám je jednou nevydali a pak jsme umírali hlady:-D:-D Ale já myslím, že pokud bude obřad ve 12:00 tak to snad zvládnou:-)) My se pojedeme fotit až po obřadu do zámeckého parku v Lednici:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek My to máme v pravé poledne. myslím, že je to akorát. A přímo v pravé poledne budeme mít i na oznámkách.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@misaci 12 jim přijde pozdě ???? :-o Týý vogo :-D :-D my to máme taky ve 12 a dřív mi to přijde brzo. @fridolinek No a to je přesně ono.To je tak sprostý...přitom je to fakt kolikrát rodina... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib taky máme na oznámku "v pravé poledne" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka mně to taky příjde brzo..někdo si asi neuvědomuje, že nevěsta musí vstát brzo, aby se učesala nalíčila a tak...třeba v 10hod-jak to bývalo dříve-si svatbu neumím představit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci naši známí se brali v půl 11 a i my jsme vstávali brzo...natož nevěsta.měli to toitž asi 60 km od Prahy.
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsme u toho rýpání rodiny...oznámili jsme že svatba bude v červenci...."Proč v červenci, proč ne v červnu nebo v září" :-| pak že obřad je v Tovačově.."Proč to není v Přerově na zámku" Já na to, že přerovský se mi nelíbí a odradilo mě i jednání paní z matriky..za měsíc.."A proč obřed není v Přerově? :-( ..pak jsme jim řekli, že když bude hezky, tak se chceme fotit i v Michalově u nás v Přerově..a zece.."Proč to děláme tak složitý, proč to teda všechno není v Přerově... :-S To už se vám pak nechce ani odpovídat :-( .když jsem vše oznámila svým rodičům, tak byli nadšeni a podporovali nás od 1. vteřiny :-)
Odpovědět
@misaci No, já jsem zvědavá na ty reakce našich, že to máme až v 16 hod. Ale já si myslím, že to má x výhod. Nebudeme muset nikdo brzo vstávat, každý se připraví včas a podle svého, naobědvá doma, co bude chtít,nebude se muset ve slavnostním škrtit v restauraci nad jídlem, před obřadem budeme moci ještě doladit nedostatky, jelikož se nám sjíždí lidi i z jiného okresu,cca 100-150 km, budou mít dost času na příjezd, obřad bude trvat cca hodinku a kolem 17 hod. už snad takové vedro nebude (lepší pro fotky) a pak můžeme rovnou najet na raut a grilovačku u nás na zahradě :-) ale na reakce babiček a rodičů jsem zvědavá, jedinej, kdo to nekomentoval zatím a řekl,že je to naše věc a dokonce se mnou souhlasil, je skorotchán :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady já na obřadu v pozdějších hodinách vidím jen výhody..přesně jak píšeš, času dostatek a více klidu..podle mě budou remcat ti, kteří se chtěli pořádně nabaštit a šlo jim o ten oběd..a takový lidi bych neřešili..jestli se jde někdo na moji svatbu akorát najíst..tak tam ani nemusí být :-D ..po plejádě rýpavých dotazů se přítel už taky naštval a prohlásil, že komu se to nelíbí a nechce do Tovačova, tak může klidně přijít na 10 na přerovský zámek...a byl klid :-D :-D
Odpovědět
@misaci To to řekl moc pěkně :-) no, já už jsem si vyslechla, co jsme jen tak nadhodila, že by to třeba mohlo být později, že prý když nebudem mít oběd, tak jak budeme tradičně jíst polívku a krmit se jí (nestojím o to), že tam ty lidi necháme hladovět (když vyjedou i ti nejvzdálenější nejdéle ve 2, obřad stihnou a oběd doma už tuplem)....atd.atd.atd. Jsem ještě zvědavá, jak se bude chovat a co bude dělat přítelova nevlastní sestra. Druhou zveme, to je v pořádku, ale tuta bydlí s přítelovou matkou a když přijde oznámko a pozvánka jen skorotchyni a jí ne... no, bude to ještě zajímavé. Ale takovou zmiji na svatbě nechci. Stačilo mi, že mi zkazila maturák, když se přede všema začala při tanci ovíjet okolo mého OTCE!! A to přitom věděla, že je to můj táta... u stolu lidi koukali, babi nechápaly, tety odvracely hlavy, mamka pěnila a ostatním bylo trapně... já to bohužel neviděla, tančila jsem také, ale potvrdilo mi to asi 11 lidí včetně spolužáků... prostě tuhle k... na svatbu NE, i když je to nevlastní sestra nastávajícího.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady na svatbu nepatří nikdo, kdo by ji mohl zkazit..naštěstí výběr hostů záleží jen na tobě a příteli ;-) a zvyky jako jíst polévku společně a tak..to taky záleží jen na vás!!! škoda, že to někteří(zvlášť starší generace) nechápou :-|
Odpovědět
@misaci Bohužel se nevyhneme tomu, pozvat rozjíveného Honzova synovce...nelze totiž nepozvat na svatbu jeho rodiče - přítelovo sestru s manželem a malýho doma nenechají ani omylem... snad v kostele nic nepokazí.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady chápu obavy..my žádné děti jako hosty mít nebudeme..z mým přátel jsem jedna z 1. co se vdává a nejmladší tam bude přítelova skoro 13tiletá ségra..at se Honzik se segrou domluví, at ho pořádně hlídají..za tu hodinku třena nestihne nic vyvést ;-)
Odpovědět
@misaci Nu, za hodinku při obřadu třeba ne, ale co potom při oslavě :-)) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady tam už se to ztratí víc, jak při obřadu..a třeba tě prcek příjemně překvapí a bude hodný ;-) a oni už si ho rodiče určo ohlídají, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady No taky to máte pěkný...To je akt masakr... :-o Já teda fakt děkuju bohu za mojí rodinu a zlatou rodinu přítele.Jsou fakt supr a nikdo nic takovýho nevymejšlí.Třebas tchán se ptal,jestli nebudeme mít moderní svatbu...že by přišel v džínách a teniskách...tak jsem mu řekla,že ne,že v tomto směru to bude klasika,ale myslim,že to spíš myslel ze srandy.Jsou s přítelem stejní a milujou ironii a humor v jakémkoliv provedení.Ael tchýně ho uzemnila,že to teda ne,že bude hezky v obleku...ale smáli jsme se tomu všichni.Já třebas po rodině nechci,aby ladili s naší svatbou,je mi celkem fuk,jaké barvy si na sebe vezmou.ale jsou nevěsty,co rodičům a svědkům nakázali,že musí mít tu a tu barvu...Rodičové z obou stran budou ladit k sobě a to mi přijde dostačující,ale i kdyby ne,je to jen a jen jejich věc,v čem se budou cítit dobře.
Odpovědět
@porodnibabka Hele,naše mamky se dobrovolně přihlásily do fialového šílenství a dokonce i sestra muže a babi...prostě všichni. Už se těším na fotky..... :-D Můj skorotchán se dokonce nabídl,že svou šedivou hlaičku nabarví na fialovo :-D aby ladil . Dostal mě tím :-D :-D :-D @revival.lady Vůůbec si to nenech kazit. Taky bych nikoho takové nepozvala!!!
Odpovědět
Profilova fotka
žačínám být neštastná, koukám tady do alb všech nevěst a zjištuju že já mám zařízeno a vymyšleno h.....o začíná mě lehce přebíhat panika :-( jsem tak pozadu?? vím že bude svatba bílo zelená, na zahradě, mám zaplacenou zálohu za fotografa a obřad toť vše :-) mám ještě hafo času ?
Odpovědět
@cenicienta18 Nejsi pozadu....To bude v poho. Zkus google,jestli ti nevyhodí nějakou inspiraci... já jsem to tak udělala a během dvou dnů jsem měla představu jasnou!
Odpovědět
Teď jsem vás dočetla..... Frido,to je fakt děsná kravina,hádat se kvůli cukroví. A od sestry to bylo pěkně ošklivý...Nechápu je,ale naprosto chápu tebe. Hlavně vydrž. Šaty máš fakt krásný. Za to moje šaty..... :-| Chce se mi z toho brečet. Tak moc jsem doufala,že Claudette od Maggie budou ty pravé....Ale byla jsem z nich fakt zklamaná. Podívejte se samy...mám to v albu. Prostě jsem čekala,že je obleču a bude to : " Aaaach,to jsou ty pravé....." Ale prostě nejsou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?