Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 a bramburky se na svatební tabuli ani nehodí ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka dobrý přístup ;-) ja na vyslužky taky celkem kašlu..jen na matriku(to se prý dělá ;-) ) trochu tatovi a mamce do práce(pří´tel do práce chce jen alko :-D ) a možná kolegyni do práce..a to je vše...přítelova maminka řekla, že si pro své kamarádky nechá napéct sama a tak rodinu neřeším a kamarádi se nadlábnou na místě..tak jaké pak výslužky :-D ...a co vy holky, budete výslužky moc řešit?
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci to je sice fakt, ale my nemám svatební tabuly. nemáme ani oběd. ze zámku rovnou na zahradu, do tenisek a prase do ruky, máme jen garden party žádná klasika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci já úkoluju mamku, jí to baví a je to z listovýho takže žádná práce. Já to mám těžší v tom, že nemám restauraci. máme to na zahradě a lautr všechno si musíme připravit sami, včetně guláše na oběd druhý den už jen při té představě krájení zeleniny je mi ouvej. ale na druhou stranu jsou to jen přetelé a mladí lidé kteří si z větší části berou dovolenou dopředu aby nám se vším pomohli, takže ten svatební den bude takové vyústění několikadenní zábavy strávené s přáteli na to se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to pak jo..podle mě se nehodí jen do té restaurace na tu slavnostní tabuli...ale i tak ty slaný tyčinky by byly super ;-) my budeme mít oběd jen s rodinou-asi 15 lidí a pak na večer pozveme několik kamarádů..do 30 hostů(i s náma :-D )bychom se měli vejít
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 a ušetříte!!! kdyby měl někdo z rodiny domeček se zahradou, tak bych to klidně udělala taky tam ;-) ..tak to budeme mít v Hotelu v Přerově..máš štěstí, že máš tak šikovnou maminku, co já bych za to dala, kdyby někdo z rodiny zvládnul aspon napéct koláčky :-( . přítelova maminka umí naprosto senzační frgál ,ale asi neudělá, ptz nám míní přispět na cukroví..a chudina netuší, že cukroví míním tak ošidit, že až uvidí těcvh pár kousků, tak nevím ejstli to s ní nesekne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci s tím ušetřením si nejsem tak jistá. kdybych nedělala v hotelu a veškerý nábytek na zahradu, pípy stany apod. si nemohla půjčit tady tak jen ten nábytek se stanem na víkend by vyšel na cca 10 000 to je pronájem hospody levnější. a jídlo a pití i se svatební dortem jsem spočítala na 25 tis. ale je fakt že jsem to hrozně nadcenila. že si myslím, že tam to můžu ještě o 8 tis stáhnout, jelikož v neděli sepíšem alkohol přesně a budem hlídat různé akce a nakupovat postupně, a máš s tím starosti. ovšem nemám představu kolik to tak může stát v restauraci.
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 My v restauracii tvrdy alkohol neplatime, takze tam sa da urobit to, ze nechas kazdeho nech si to plati sam ;-). A tiez tam budeme mat nastaveny limit, do akej ceny je to v pohode a keby sa limit prekrocil, tak nas na to upozornia a podla toho sa zariadime. Takze aspon takto sa to da regulovat. Kazde miesto ma svoje vyhody a nevyhody :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 to je fakt my je musíme nakrmit a napojit i druhý den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 dost nasich hosti prespava na mieste v hoteli, ale snidane je v cene ubytka a tym to pre nas konci 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci až to uvidí, tak půjde zadělat na frgály :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade :D @cenicienta18 Máte krásný fotečky s přítelem.jste krásnej páreček. ;-) Jsem pak zvědavá na svatební fotečky. Jinak vám tu garden závidim.my jsme to taky původně měli mít na zahradě u rodičů na chatě,ale nedá se to zrealizovat.Chatička je malá a nevim,jak bysme to udělali s wc,lednicema.No a kdyby bylo hnusně,tak tam rodičům sešlapem jejich nádhernej trávník a to by mě mrzelo asi nejvíc,pač pak se těžko vzpamatovává,no a aby to zdupalo 40lidí,to prostě nejde.takže jsme to nakonec přesunuli do hospůdky,která je známeého a je nedaleko od týhle chatky,takže taky řešení. ;-) No adruhý den pak s nej kamarádama a možná rodinkou...nevím,uděláme taky jen "zbytkovou" párty.Co zbyde,to se sní. No a z listovýho taky budeme dělat,domácí pizzu a nějaké slané štrůdlíky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@porodnibabka díky moc to mě těší :-) zrovna dvakrát velká fešanda nejsem ale zkusila jsem si co dokáže výbornej fotograf :-) ještě řeším video ano či ne. my máme naštěstí velkou zahradu, lednici máme jednu norma a jednu prosklenou a dvougenereační domek takže dvě koupelny a chlapi budou stejně křtít hnojník :-) akorát je organizačně fakt náročný a jelikož je přítel ze 100 km vzdálenosti tak jeho část musíme ubytovat, tak jsem poručili aŤ si přiveznou stany x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 to jsem si neuvedomila, že se ,usi zařídit stany a tak, to je pak páka..ale ty to maš pořešené perfektně! My za pronájem neplatíme nic, víno a slivku můžeme mít svoji a u tvrdého alka uděláme výběr-tak 2-3 druhy a kdo bude chtít něco extra-tak at si to zaplatí ;-) ..to by si každý dável nejdražší panáčky a my bychom se nedoplatili..navíc nemáme moc peněz...my budeme mít zadarmo i apartman na noc se snidaní přespání hostů naštěstí nemusíme řešit, všichni jsme z Přerova, rozvoz se obstara pro rodinu-a to možná zvládne tatka neb nepije-a jde jen o babičky a přítelovu mamku..a kamaradi to pak zvládnou po svých-doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 jak můžeš říst, že nejsi fešanda..ty fotky jsou krásný a moc ti to na nich sluší!!! a určitě to není jen dobrým fotografem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade kéž by :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 tak to máme podobně, teda přítelovy příbuzné potáhneme až z moravy, takže taky musíme vyřešit ubytování, tety a rodiče do stanu těžko můžeme nacpat, takže ty pojedou spát k nám domů a my budeme stanovat a místě :-) tak musím nějak vyzdobit stan novomanželů 8-) v neděli jdeme znovu obhlídnout místo činu, tak už musíme detailně prozkoumat jaký tam jsou možnosti chlazení a elekřiny, nábytku a vůbec všeho
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade no téééda,krásně se vám to začíná hýbat.To je paráda. ;-) @cenicienta18 prosím tě,víš jak kočka vypadá?Náhodou jsi pěkná baba.Máte to supr vymyšlený a bude to supr.Spánek ve stanu v červenci bude ok.My teda video chceme.Možná na něj nebudeme koukat,ale možná jo.Navíc,bude nás točit známej,kterej to i sestříhá,takže za málo peněz hodně muziky a ještě bude mít celý den jídlo a pití zdarma. s tím tvdým alkoholem to budeme mít jako misai...Taky pár lahvinek všeho možného a bud pokoupíme sami a nebo přes majitele,ale jiný druh alkoholu sibudpu muset zaplatit sami.Lidi jsou vychcánci a pak si dávají pití,které v životě neměli,ale pač je drahé,tak ho koštnou.nevím,proč bych někomu měla platit degustaci...třeba nějaká whisky apod...Takhle to udělala kamarádka s kámošem,co se brali.Vše platili.Alko jakékoliv a stálo je to pak celkově 90 tisíc.a ten alkohol dělala vysokou částku na tom účtu.No a nebudu ani zdůroznovat,že si tam personál evidentně přičárkoval spoustu panáků navíc...
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci Já rozhodně ne. Mamka si do práce pro kolegyně zařídí sama a já mám jen jednu kolegyni. takže to bude jednoduché. Rodinu neřeším, sladkého máme furt dost. A kdo bude na hostině, dá si na hostině.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka to je fakt, ale to se unás nestane v lednici najdou rum, vodku a zelenou x-) , nicméně bydlíme 100metrů od koupaliště na kterém je kiosek a z druhý strany luxusní restaurace. takže kdo bude mít pocit že potřebuje něco jiného tak si tam na pět minut odskočí :-)
Odpovědět
tak jsem vás teď dočetla:-)) My platit alkohol na svatbě nebudeme. Dáme jim víno a přípitek, příp. slivovici. nealko si můžou objednat co chtějí, ale alko opravdu platit nebudeme, abysme se vyhli tomu, že se pak nedoplatíme....
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka tak jsem si prohlídla album a jsem ti vděčná za tu foto s těmi stoly a altány, furt jsme přemýšleli, takhle super, hned jsem to poslala příteli :-) akorát máme křesílka na ty nejpůjde ten hadr ale kdyby měl někdo nápad jak je ozdobit budu ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib mluvíš mi z duše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek já jsem si říkala, že k vínu a slivovici(co budeme mít vlastní) bych možná dala k dispozici třeba becherovku a vodku....a zbytek by si platili sami..ale popravdě, třebá já jsem s Mišanem jsme si na svatbě kamarádky taky vystačili jen s vínem ;-) a dost se na tom alkoholu dá ušetřit..tak nevím, možná ještě změním názor a udělám to jak ty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka přesně..v životě by si to nekoupili, ale jak je to zdarma, tak ochutnají vše-a nejlíp to nejdražší
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek Přesně jak řikáš. Bude vínko, pivo a přípitek. Kdo chce pít tvrdej nechť si ho zaplatí.
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci Přesně!!!Já si říkám,že koupíme klasiku...Nějaký šnapsík pro ženy a třeba Morgana pro chlapy.No a pak se uvidí,co k tomu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib s tím vínem.Pije ho akorát mamča s tetou a tatik,takže bude nějaký pořádný,ale třeba babičce pořídim Lambrusko,ona a její přítel to milujou.Všechno sladký milujou.Tolik cukroví,co oba snědli...Hrůza mluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 to jsou ty klasický plastový křesílka? já jsem viděla potahy i na ně, ale je fakt, že nevím,jestli nebyly ručně dělané :-) hned to vypadalo jako luxusní židle, my budeme půjčovat takové ty pivní sety stoly s lavicema
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka No u nás je hodně lidí na víno, takže to budeme řešit osvědčeným dodavatelem za dobrou cenu. A zbytek jsou pivaři takže je vyřešeno.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?