Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
Registrovala se 20. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 5 alb. Má 17 přátel. Přerov, Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
Registrovala se 20. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 5 alb. Má 17 přátel. Přerov, Region Přerov.
 @revival.lady no právě..a navíc každý má jiný vkus a je dobrý vědětm co líbí našim nastávajícím..co z toho, když budu mít ty svoje favoritky, když pak na něm poznám, že to není úplně ono..a to po těcvh letech už teda poznám emoticon akorát příteli se nejvíc líbily šatičky, co mají největší a nejbohatší vlečku..jenže k vůli té vlečceproto jsem si je nakonec nevybrala-ptž v šatech chci být celý den a tak musí být i pohodlné emoticon ale byly nádherný...tak furt nevím emoticon , jestli to ještě nezměním, pořád mám v hlavě min. 3 favoritky emoticon
9. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
 @misaci no my to s tím cukrovím měli stejné...úplně. Akorát naši měli asi evidentně pocit, že je kontroluju a já jen chtěla vědět kolik toho bude, jak se to bude platit, co tam bude. Konkrétní info by mi stačilo, ale odpověĎ nevím mě vytáčela hlavně proto, že jsem nevěděla, co říct druhé straně a sejít se nechtěli, že je brzo....tak jsem se pohádali a nemluvíme spolu. Cukroví je zařízené jinde TeĎ přemýšlíme pořád ještě o kapele. Jednu jsem si domluvila, ale teĎ jsme objevili jiné duo a jsou to známí přítelovi maminky tak by to mohlo být levnější, tak nevím. Mrkneme se na DVD a rozhodneme seemoticon
9. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
foxik00
3
Registrovala se 16. června 2010 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
foxik00
3
Registrovala se 16. června 2010 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
 @misaci @fridolinek Ahoj hollky, no my sme na tom s cukrovim podobne. Ja by som zas nechcela cukrovi kupovat nielen kvoli financiam, ale hlavne kvoli chuti. Najlepsie je domace emoticon. A priatelova mamka uz rok dopredu vybavila cukrarku, ktora nam napecie a ze piekla aj sesternici aj na jej svadbu. Cukrovi na pohlad fakt krasne, ale mne nic z toho moc nechutilo emoticon. A mame tak velku rodinu a tolko hosti, ze ked kazdy napecie trosku, tak toho bude akurat. Kazdopadne vtedy som jej povedala, ze si svadbu platime sami a chceme si ju zariadit podla seba. Odvtedy sa na svadbu nepyta vobec... Ale urazena nie je, prist chce a aj sa normalne bavime mimo svadobnu temu emoticon
9. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 @foxik00 tak to máš dobrýemoticon) Naši se urazili, mluvila jsem se sestrou, která prý něco málo slyšela o naší hádce a řekla mi, že se vdávám já tak aŤ si to zařídím sama anebo s kamarádkama, že snad nemůžu čekat, že mi to zařídí naši. Tak jsem jí slušně odpověděla, že si to sama zařídím a že jsem chtěla jenom pomoct a konkrétní informace, tak mi řekla, že každého to nemusí bavit poslouchat řeči o svatbě a že když se chci vdávat ať to zařídím, že ona si to jednou taky bude zařizovat sama.
9. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @fridolinek pro mě je cukroví jedna z věcí nejmín důležitých, každý se stejně těší na koláčky..a svatba je tak finančně náročná věc, že na něčem se holt ušetřit musí-a my se s Mišánkem dohodli, že my ušetříme na cukroví emoticon původně po počátečních neshodách jsme si řekli, že an cukroví kašleme úplně, že objednáme radši víc koláčků..ale už se mi to rozleželo v hlavě, pár kousků-aby to pěkně vypadalo na stolech přeci jen objednám emoticon
9. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @fridolinek to je celkem drsný od segry emoticon ..vzdyt ty jsi chtěla jen radu-malou pomoc, ne aby ti vaši zařídili svatbu..kašli na všechny, dělěj, co my..zařid si to podle sebe a pak to jen oznamuj emoticon
9. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @foxik00 to máš štěstí emoticon a je pravda, že domácí je domácí..proto koláčky určitě domácí musí být..ale toho cukroví chci fakt trošku, tak si asi objednám pár minizákusků v našem Tiefenbachovi..včera jsem tam byla a na pohled nádherný zákusečky emoticon
9. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
foxik00
3
fotoportrét
fotoportrét
foxik00
3
 @fridolinek Tak vidim, ze mame presne opacny problem emoticon Priatelova mamka nam totiz povodne chcela najradsej zariadit celu svadbu, vybavovala nam dokonca aj nejaky zamok na Vysocine, v ktorom mala svadbu ona...tak som ju musela zastavit emoticon.
9. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 Teda to je hustý...
@fridolinek fakt jak píše Misaci,prostě si to zařid podle sebe.zavři oči,zavři uši.Přítele se zeptej jen zda souhlasí či ne a zařizuj sama.Tohle je teda šílenej postoj rodiny,to by mi vadilo.My se doma s mamkou taky hádáme,ale teda kvůli jinejm věcem,ale že by i kvůli tomu ešla na svatbu,to teda fakt ne,e.
Jinak já jsem cukroví vyřešila tak,že nebude...Napečou se plechy různých koláčů...Více druhů a pak se to na malé kousky nakrájí a nazdar.Dá se to mezi obřadem a hostinou,když se budeme fotit a pak večer na chut.Večer na rautu budou k dispozici ještě koláčky a pár minizákusků.Žádné výslužky,nic.
No a co chystáte na ráno,až se budou sjíždět svatebčani?Já tam dám možnost sladkého i slaného.Sladké budou nějaké ty koláče,co napečeme,ale slané nevím...jestli řízky nebo párky...nebo obložený talíře...jak to budete řešit?
9. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
Registrovala se 30. září 2010 na beremese.cz. Přidala 655 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
Registrovala se 30. září 2010 na beremese.cz. Přidala 655 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha.
 @misaci tak jsem to měla podobně, měla jsem asi čtvery favority tak jsem mu ukazala fotky (ne svoje) a miláčku které by se ti libíli víc a vybral ty u kterých jsem i já měla vykřičník. Nicméně jsem původně chtěla jen bíle i Maruš říkal že musím zářit ve svěhově bílé, tak máme vybrané šampan emoticon jsem to musela pořešit protože podle šatů mu budeme vybírat oblek jelikož nebude v černém a k bílým by se mi líbil víc světle šedy a k těm šampan budem ctít barvu, tak jsem musela konzultovat aby mi pak neřek že krémovou nechce. nicméně mě uvidí až v uličce.
9. únor 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
 @misaci a nemají knoflíček? jsem to viděla v jednom salonu, malinký knofliček a poutečko, že tu vlečku připneš a ona splyne se šatama a netaháš to za sebou.
9. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
 @porodnibabka my budeme mít taky jen pár minizákusků. jinak mi bylo porazeno, že nejlepší je slané takové trubičky z listového těsta sypané třeba kmínem. nesnáším chipsy a k víno bude tohle lepší. zákusky tak 2 na hlavu, jelikož pochybuju jestli nám vyjde počasí tak někdo bude téměř ve třiceti baštit sladký to spíš udělám to ovocnou bowli emoticon
9. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @cenicienta18 to nevím, u některých s vlečkou mi říkala, že to jde, ale já si nepamatuju které to byli emoticon s vlůečkou jsem si jich zkoušela víc..s tou barvou máš pravdu, já si vždycky taky představovala čistě bílé a pak mi paní v salonu řekla, že ke mně pujdou všechny barvičky..zkoušela jsem si i pudrovou a takové do hnědo béžova-a byly perfektní emoticon je pravda, že ty zamluvené mám bílé, ale uvidíme emoticon
přsně tak, pár minizákusků-taky počítám tak 2 na hlavu.. popravdě pohoštění na ráno moc neřeším, máme malou rodinu, všichni se sjedou k nám a ne nebudem u nás moc dlouho..možná pár koláčků a ty slaný tyčinky jsou super nápad-já už nad něma taky přemýšlela, akorát nevím, kde je u nás dělají emoticon
9. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @cenicienta18 a bramburky se na svatební tabuli ani nehodí emoticon emoticon
9. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @porodnibabka dobrý přístup emoticon ja na vyslužky taky celkem kašlu..jen na matriku(to se prý dělá emoticon ) trochu tatovi a mamce do práce(pří´tel do práce chce jen alko emoticon ) a možná kolegyni do práce..a to je vše...přítelova maminka řekla, že si pro své kamarádky nechá napéct sama a tak rodinu neřeším a kamarádi se nadlábnou na místě..tak jaké pak výslužky emoticon ...a co vy holky, budete výslužky moc řešit?
9. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
 @misaci to je sice fakt, ale my nemám svatební tabuly. nemáme ani oběd. ze zámku rovnou na zahradu, do tenisek a prase do ruky, máme jen garden party žádná klasika emoticon
9. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
 @misaci já úkoluju mamku, jí to baví a je to z listovýho takže žádná práce. Já to mám těžší v tom, že nemám restauraci. máme to na zahradě a lautr všechno si musíme připravit sami, včetně guláše na oběd druhý den už jen při té představě krájení zeleniny je mi ouvej. ale na druhou stranu jsou to jen přetelé a mladí lidé kteří si z větší části berou dovolenou dopředu aby nám se vším pomohli, takže ten svatební den bude takové vyústění několikadenní zábavy strávené s přáteli na to se moc těším emoticon
9. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 tak to pak jo..podle mě se nehodí jen do té restaurace na tu slavnostní tabuli...ale i tak ty slaný tyčinky by byly super emoticon my budeme mít oběd jen s rodinou-asi 15 lidí a pak na večer pozveme několik kamarádů..do 30 hostů(i s náma emoticon )bychom se měli vejít
9. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @cenicienta18 a ušetříte!!! kdyby měl někdo z rodiny domeček se zahradou, tak bych to klidně udělala taky tam emoticon ..tak to budeme mít v Hotelu v Přerově..máš štěstí, že máš tak šikovnou maminku, co já bych za to dala, kdyby někdo z rodiny zvládnul aspon napéct koláčky emoticon . přítelova maminka umí naprosto senzační frgál ,ale asi neudělá, ptz nám míní přispět na cukroví..a chudina netuší, že cukroví míním tak ošidit, že až uvidí těcvh pár kousků, tak nevím ejstli to s ní nesekne emoticon
9. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
 @misaci s tím ušetřením si nejsem tak jistá. kdybych nedělala v hotelu a veškerý nábytek na zahradu, pípy stany apod. si nemohla půjčit tady tak jen ten nábytek se stanem na víkend by vyšel na cca 10 000 to je pronájem hospody levnější. a jídlo a pití i se svatební dortem jsem spočítala na 25 tis. ale je fakt že jsem to hrozně nadcenila. že si myslím, že tam to můžu ještě o 8 tis stáhnout, jelikož v neděli sepíšem alkohol přesně a budem hlídat různé akce a nakupovat postupně, a máš s tím starosti. ovšem nemám představu kolik to tak může stát v restauraci.
9. únor 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
foxik00
3
fotoportrét
fotoportrét
foxik00
3
 @cenicienta18 My v restauracii tvrdy alkohol neplatime, takze tam sa da urobit to, ze nechas kazdeho nech si to plati sam emoticon. A tiez tam budeme mat nastaveny limit, do akej ceny je to v pohode a keby sa limit prekrocil, tak nas na to upozornia a podla toho sa zariadime. Takze aspon takto sa to da regulovat. Kazde miesto ma svoje vyhody a nevyhody emoticon
9. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
 @foxik00 to je fakt my je musíme nakrmit a napojit i druhý den emoticon
9. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
foxik00
3
fotoportrét
fotoportrét
foxik00
3
 @cenicienta18 dost nasich hosti prespava na mieste v hoteli, ale snidane je v cene ubytka a tym to pre nas konci emoticon
9. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
Registrovala se 4. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1323 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Praha 6 - Suchdol, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
Registrovala se 4. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1323 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel.
 @misaci až to uvidí, tak půjde zadělat na frgály emoticon
9. únor 2011 v 10:41  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 @hailliejade :D
@cenicienta18 Máte krásný fotečky s přítelem.jste krásnej páreček. emoticon Jsem pak zvědavá na svatební fotečky.
Jinak vám tu garden závidim.my jsme to taky původně měli mít na zahradě u rodičů na chatě,ale nedá se to zrealizovat.Chatička je malá a nevim,jak bysme to udělali s wc,lednicema.No a kdyby bylo hnusně,tak tam rodičům sešlapem jejich nádhernej trávník a to by mě mrzelo asi nejvíc,pač pak se těžko vzpamatovává,no a aby to zdupalo 40lidí,to prostě nejde.takže jsme to nakonec přesunuli do hospůdky,která je známeého a je nedaleko od týhle chatky,takže taky řešení. emoticon
No adruhý den pak s nej kamarádama a možná rodinkou...nevím,uděláme taky jen "zbytkovou" párty.Co zbyde,to se sní.
No a z listovýho taky budeme dělat,domácí pizzu a nějaké slané štrůdlíky.
9. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
fotoportrét
fotoportrét
cenicienta18
7
 @porodnibabka díky moc to mě těší emoticon zrovna dvakrát velká fešanda nejsem ale zkusila jsem si co dokáže výbornej fotograf emoticon ještě řeším video ano či ne.
my máme naštěstí velkou zahradu, lednici máme jednu norma a jednu prosklenou a dvougenereační domek takže dvě koupelny a chlapi budou stejně křtít hnojník emoticon akorát je organizačně fakt náročný a jelikož je přítel ze 100 km vzdálenosti tak jeho část musíme ubytovat, tak jsem poručili aŤ si přiveznou stany emoticon
9. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @cenicienta18 to jsem si neuvedomila, že se ,usi zařídit stany a tak, to je pak páka..ale ty to maš pořešené perfektně! My za pronájem neplatíme nic, víno a slivku můžeme mít svoji a u tvrdého alka uděláme výběr-tak 2-3 druhy a kdo bude chtít něco extra-tak at si to zaplatí emoticon ..to by si každý dável nejdražší panáčky a my bychom se nedoplatili..navíc nemáme moc peněz...my budeme mít zadarmo i apartman na noc se snidaní přespání hostů naštěstí nemusíme řešit, všichni jsme z Přerova, rozvoz se obstara pro rodinu-a to možná zvládne tatka neb nepije-a jde jen o babičky a přítelovu mamku..a kamaradi to pak zvládnou po svých-doufám emoticon
9. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @cenicienta18 jak můžeš říst, že nejsi fešanda..ty fotky jsou krásný a moc ti to na nich sluší!!! a určitě to není jen dobrým fotografem emoticon
9. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @hailliejade kéž by emoticon
9. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
fotoportrét
fotoportrét
hailliejade
20
 @cenicienta18 tak to máme podobně, teda přítelovy příbuzné potáhneme až z moravy, takže taky musíme vyřešit ubytování, tety a rodiče do stanu těžko můžeme nacpat, takže ty pojedou spát k nám domů a my budeme stanovat a místě emoticon tak musím nějak vyzdobit stan novomanželů emoticon

v neděli jdeme znovu obhlídnout místo činu, tak už musíme detailně prozkoumat jaký tam jsou možnosti chlazení a elekřiny, nábytku a vůbec všeho
9. únor 2011 v 11:08  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš