Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade právě... @fridolinek A pročpak složité?Nějaký diabetik nebo fenylketonurik v rodině? Jinak v pátek jsme byli na oslavě kamarádových narozenin a dortík mu manželka nechala dělat na mé doporučení v cukrárně,kde necháme dělat svatební dort,zákusky a koláčky...Dort byl krásnej,chutnej a nápln s kusama jahod neměla chybu.Výběru nelituju. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka No ani nevím, něco jsme měli my, něco rodiče. Ono se to nasbírá vcelku snadno, když má člověk rád víno. Já je sbírala jen tak do vázy a nakonec je použiju na jmenovky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib supr nápad.Jsi šikula.A co s šatkama.Pořád váháš?!
Odpovědět
@hanakniha Taky myslím, že by Ti dobře sedly šaty s ramínky za krk :-)
Odpovědět
Porodnibabka no s našima jsem se kvůli zákuskům pohádala, chtěla jsem, aby mi je zařídili u tety, ale nacokoli jsem se zeptala, tak bylo zle a prostě jsme se nepohodli. Takže my řekli, že pro mě neexistují a na svatbu asi nejdou:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek Cože???? :-o kvůli takové banalitě?mělo by to být podle tebe...podle vás a okolí se musí přizpůsobit.Koukám,že všichni svatebčané začínají blbnout a bláznit.U nás zatim v poklidu,ale okolí??? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Nojo pořád váhám, čekám co o víkendu na veletrhu jestli nenarazím na slevu do Nevěsty nebo tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib a jo,pravda.Jen jeslti jsi se nějak po rozležení v hlavě přeci jen nerozhodla.Tak držím palec,at vybeeš a jsi spokojená. ;-)
Odpovědět
@fridolinek Takhle se pohádat kvůli dortu? To je teda ošklivý :-| . Určitě se to spraví...naši se taky bouřili kvůli tomu,že pro mě muž nepřijede . Oni se srovnají....určitě..... Ale je to hodně nemilé.
Odpovědět
@fridolinek Nebooj, to je momentální :-) určitě se to srovná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Díky moc, snažila jsem se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ramínko za krk fak nee, vypadám potom jako zápasník. Jinak čekatelovo máti se urazila, že nechceme na svatbě jejího "partnera" - sic s ním žije, ale vdaná je za někoho jinýho, což by bylo jedno, ale je to promitiv, který byl na čekatele neuvěřitelně sprostý, takže ho prostě na svatbě nechceme. tak to vypadá, že budoucí tchýně nepřijede. její škoda. Jinak já budu zkoušet ještě v sobotu další šaty, v neděli chceme zmáknout ten veletrh v Diplomatu a až pak se začnu definitivně rozhodovat co na sebe atd. Ale začínám z vás šikovných a připravených být trošku na nervy, že nic nemám :-o
Odpovědět
Článek se načítá
pb a frido, stalo se neco? =-)
Odpovědět
@hanakniha Klídek :-) já toho taky ještě moc nemám a neplaším, začnu zařizovat a nakupovat pořádně tak v květnu, dubnu, až budu mít našetříno, teď jen maličkosti... koupila jsem boty, chci koupit kravatu, vývazky, košili, podvazek, atd., takové maličkosti.... jo, ještě chci korunku :-) včera, když jsem ukázala nastávajícímu šaty a oznámila, že budu mít korunku, tak z toho byl nadšenej a mě to fakt moc potěšilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady : jo, ale já to mám už za pár....skoroo
Odpovědět
@hanakniha 3 měsíce je času... ale třeba to každá berem jinak. Já jsem celkem flegmatička :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady : chic chi, koukala jsem na tvoje šaty a taky jsem původně chtěla černé a ženich aby měl bílý oblek...
Odpovědět
ahoj holky, tak já ještě hodinu učím a pak tu budu do půl paté...loli: naši mají asi jiný pohled na svatbu, podle nich bych si to měla zařídit komplet sama a když jsem po nich chtěla cukroví nemohla jsem se na nic k tomu zeptat, aby nebyl řev nebo se mamka neurazila...ale sejít se s rodiči přítele nechtěli. Podle nich je to zbytečené a když jsem se ptala jak to s těma zákuskama teda je, kolik toho objednali nebo jaká bude cena atd. tak se mamka jenom naštvala.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Gratuluju ke jmenovkám, jsou hezké a originální, máš můj hluboký obdiv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek Tak to mě mrzí, ale do svatby jsou ještě čtyři měsíce, tak s nimi svatbu přestaň řešit a oni se určitě uklidní. To si neumím představit, že by kvůli takové prkotině nešli vlastní dceři na svatbu...
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, kdybys něco potřebovala a bylo to v mých silách mužu pomoci. Obzvláště až budu mít po svatbě. Skoromanža se mně ptal, co budu dělat v tom volném čase až nebudu řešit svatbu ;-) :-D
Odpovědět
@hanakniha Jsou černé jen trošku... :-) a ženich bude klasicky v černým a bílá košile + kravata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib jo,to jsem taky řešila,ale naštěstí budeme řešit bydlení a zařizování domečku,takže se ještě vyřádím až,až... @fridolinek tak to je síla...to bych se teda asi taky urazila.To fakt nechápu,takovouhle reakci.A oni mají na tu svatbu jaký pohled?Nebo jim přijde,že to moc hroztíš?!Nebo mají pocit,že si myslíš,že to neumí zařídit?Nechápu...každopádně,hlavně že tvůj nastávající na to má jiný pohled a je při tobě.
Odpovědět
@porodnibabka no máme na to každý jiný pohled. Já to vidím ze své strany a oni ze své a nikdo nechce ustoupit. Tak jsem si vše zařídila komplet sama...:-/ makovapanenka: oni mají pocit, že to moc řeším, ale sami se mě nikdy nezeptají co je nového nebo jestli nepotřebuju pomoct, prostě je to moje svatba a tak ať se starám asi no...tak jsem to doteď řešila sama a včera jsem se o tom bavila s přítelovou maminkou tak ta mi snad pomůže, byla bych za to vděčná...
Odpovědět
Ahoj holky, krásné ráno:-)) Hodila jsem do alba fotky šatů, které mám zatím vybrané.
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek hezky ti padnou :-)
Odpovědět
@fridolinek pekny a sedi:)
Odpovědět
@hailliejade , gepe: jj to byly první, které mi sedly hned aniž by někde odstávaly:-)) Ještě dostanou nové zboží, tak se tam mám stavit mrknout, kdybych si vybrala jiné, ale zkoušela jsem jich asi 7 a tyhle se mi líbily nejvíc, taky jako jediné hned padly:-) Tak jsem ráda, protože kamarádka je scháněla dva měsíce a vždycky se jí něco nelíbilo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek Šatky jsou moc hezký.Sednou ti krásně.No a rodičema si nedělej nervy...Nemá to smysl,ale věř,že na tvojí svatbu doprazí v plné polní,neboj. ;-) Včera jsme byli na matrice,už máme odevzdané papíry,vše domluvené a ještě se tam budeme stavovat v koncem dubna dovyřídit hudbu.Takže mám ještě 2 měsíce na rozmyšlenou,kterou hudbu budeme na obřadě mít. Jo,holky,budete mít družičky a družby?kolik jich event.budete mít?!
Odpovědět
Profilova fotka
hoj rampepurdy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?