Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib jj, ty byly fakt super, jednoduchý, ale přitom ti fakt skvěle sekly. A ty krajkové z Adiny jsou ale taky super. Rozhodovala bych se mezi těmihle dvěma, být tebou, každé mají úplně jiný styl, tak by to mělo být celkem snadné rozhodování, co je ti bližší a třeba i co se týká penízků.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj NO já bych nejradši oboje :-D Ty v Adině byly za 6900 a s tou slevou co ted mají 5900. Takže cenově vychází nakonec podobně. Jako k původní koncepci svatby se víc hodí ty z té Adiny. Ale ty s tou vlečkou a korzetem z Nevěsty jsou nádherný.
Odpovědět
@betka20 Sice nejsem holka, ale taky se zenim v jinym kraji v kostele a musim mit vypis z matriky v kostele kde sem byl pokrten, o tom ze sem byl pokrten. To by Vam ale mel rict farar.
Odpovědět
@jishii Jednoznačně - pokřtěný musí mít potvrzení o křtu z kostela, kde byl pokřtěn. Tam také dodá potvrzení (?) o sňatku, aby v kostelní matrice byl pořádek.
Odpovědět
@gepe :-D Jasně :D . Teplota :) Nevidím co píšu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib jj, to chapu, taky jsem mela takovy dilema :-) tak drzim pesti, at to rozhodnes ke sve spokojenosti, ja bych brala ty z Nevesty, ale urcite zalezi i na stylu svatby, to je jasny.
Odpovědět
Profilova fotka
Od 9.října jsem tu měla profilovou fotku a najednou je vymazaná...V čem má být jako problém,nevíte? =-) ]-(
Odpovědět
@porodnibabka asi jsi to nebyla Ty, anebo spis jsi nebyla poznat - z dalky apod.
Odpovědět
Profilova fotka
A proč jim to najednou vadí až po tak dlouhý době?!Byla jsem tam s přítleme z promoce...tohle mě teda fakt krká...je tu spoustu jiných věcí,co by měli řešit a ne mazat OSOBNÍ fotky. @gepe
Odpovědět
@porodnibabka No porusovala pravidla, pritel neni dite - ktere je max. povolene. :-) se nerozciluj, kratis si tim zivot ;) tak si dej nejakou hezkou, nebo zadnou..
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No ke stylu svatby by se víc hodily ty z Adiny s rukávky. To by ženich mohl mít i jen tu vestičku jak jsem si vysnila. No ještě někam vyrazím tak uvidíme. Ale až příští víkend. To jdeme se skoromanžou na svatební veletrh do Diplomatu tak pak přidám nějaké nové fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe asi žádnou...Už mi to fakt štve,tyhle buzerace. ]-( @kucirlib tak dobře vyber.Nebudeš mít jednoduché vybírání.
Odpovědět
Článek se načítá
@kucirlib budes mit saty sity, nebo pujcit? @porodnibabka ale nooo, me taky neprosly moje fotky:)) ono je lepsi nad tim mavnou rukou
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib jj, taky tam jdeme, pokud tam budou mit zase 50% slevy v Neveste jako loni, tak bych asi na tvem miste mela jasno :-) a k tem z Nevesty by se taky klidne hodila jen vesticka pro zenicha, jsou jednoduche, proc ne
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Cože oni měli loni na veletrhu v Nevěstě 50% slevu? :-o :-D Ježiši to jsi mi ani neměla řikat. To mi uplně rozhodilo moje rozhodování. To bch tam mohla vybrat ještě i nějaký jiný šatičky. No asi se tam podívám ještě jednou.
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe No původně jsem chtěla šitý, ale teď váhám jestli si je nepujčím.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Jo děkuji. No bude to ještě náročné, ale milé. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Jj, loni pry meli, ja jsem tam nebyla, ale holky to tady psaly. 50% kdyz jsi prisla s kuponem prvni tyden po veletrhu a 30% druhy tyden. Ale netusim, jestli to budou letos opakovat. Kazdopadne za zkousku by to mozna stalo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Tak pokud se na veletrh chystáš,nic snažšího,než si zjistit,zda to tak mají nebo ne,není...Blbý bude,když bude mít Adina podobnou akci. :-D :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib V Clarionu v lednu Adina nic nemela a loni v Diplomatu taky asi nic. Ta sleva 1000, co maji na strankach je celkem trvala, urcite uz ji maji od lonska, mozna i od driv.
Odpovědět
Ahoj holky, tak já včera pobavila půl práce jo...objednala jsem si ze svatebních doplňků tři organzy, jak je teď mají v akci a 6 malých bublifuků pro děti. Zaplatila jsem to předeem a napsali, že to doveze PPL. Pán mi včera ráno volal, že mi to veze, tak jsem ho poprosila ať mi to hodí do práce do kanceláře, kde sedí kamarádka, že si to odpoledne vyzvednu. Tak tam jdu a čekám vzhledem k počtu objednaných věcí malý balík a tam krabice jak kráva tak na to hledím...všichni kolem toho chodili a jen se na mě usmívali. Tak jsem to donesla nahoru a krom objednaných věcí jsem tam měla i berušky s kytičkama, ale jinak nic....asi neměli menší krabici. Každopádně jsem pobavila své kolegy, protože ta krabice byla pomalu větší než já...tak ji nechám děckám na nějaké vystoupení určitě se bude ještě hodit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek tak hlavně že věci došly :-D a děcka budou mít zahradní domek
Odpovědět
@hailliejade no to teda budou:-)) Asi neměli menší krabici ale i tak mi to přijde legrační:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib : Taky se s čekatelem chystáme. Nejpravděpodobněji v neděli a hlavní lov bude na prstýnky. Už máme jedny vybrané, tak zkusím zjistit od koho jsou, nebo za kolik by je který zlatník vyrobil a eventuelně i něco vyzkoušet, třebas se nám zalíbí jiné
Odpovědět
Profilova fotka
jo a samozřejmě tam chci lovit slevy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Tak přeji úspěšný lov. Já doufám ve slevu na šatičky. Asi je nakonec půjčím než je nechat šít a čekat jak budou vyoadat i když švadlena je šikovná.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak se v diplomatu možná potkáme. taky přemýšlím jestli šít nebo půjčit. Ještě do konce února jedem na víkend na Moravu, tak se chci stavit v Madoře. A pak su už rozhodnu. Snad
Odpovědět
Jdete se některá podívat v Plzni na veletrh 11.-13.3.? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady : já spíš ne, uvidím co příští týden ulovím v diplomatu
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady v Plzni je veletrh??? kde???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?