Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Ahojky, tak se k vám přidávám :-) máme datum předběžně vybrané 20.8.2011, chtěli bychom 13 hodinu a budeme se brát v katedrále sv. Bartoloměje v Plzni na Náměstí republiky :-) začínám už trošku plánovat, šaty, dort, atd., ale především přemýšlím nad tím, kde by se dalo ušetřit... celou svatbu si budeme platit sami a budeme na ní mít jen blízké příbuzenstvo, celkem cca 15 lidí i s námi a svědky. Máte nějaké tipy, kde všude se dá ušetřit? Mám už vybrané šaty, krásné, nové, za necelé 4.000,-... ;-)
Odpovědět
ahojky, vitam vsechny nove prichozi :) revival a fotografa mas?
Odpovědět
Profilova fotka
revival a kde budete mít hostinu? myslim že bys mohla mít pěkný fotky z náměstí:-) všichni sice nadávají, že se jim ty kašny nelíbí, ale mě celkem jo, hlavně v létě, když z nich stříká voda:-) ;-)
Odpovědět
@avano Souhlasím,mně se ty kašničky líbí.
Odpovědět
Tak mi dnes přišly podmínky exkluzivního pronájmu GolfYacht : v podstatě konzumace 150 k.
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Tak to je supr,ne? ;-) @revival.lady Ahoj,vítám tě tu mezi náma.Ušetřit se dá na všem.Mám to stejné,sice budeme mít více svatebčanů.Ač pouze rodina,stejně nás bude 35. :-N Jinak já třeba budu mít méně za prstýnky,chtěli jsme ocel,ale pak jsem se zamilovala do jednoho odelu prstenů,který z oceli udělat nejde,tak jsme je objednali ve stříbře,protože na zlato mám alergii.Dále budeme mít vlastní hudbu.Žádný DJ ani živá kapela.Hned ušetříš 5 tisíc minimálně.Stačí mít dobré ozvučení a bude to přesně ve vaší režii.Dále mám levnou fotografku,ale přitom šikovnou a jsem z jejích fotek nadšená.To samé u vizážistky,která mě bude líčit i česat.Klidně mi písni do IP a dám ti nějaké levnější typy,ale rozhodně to není na cenu kvality.No a mám cukrárnu,kde minizákusky stojí 4kč,běžně stojí 7-8 kč.I hezké a evné dorty,samozřejmě ale záleží na tom,jak moc jsi náročná. ;-) atd,atd.No a u někteých věcí doporučuju samovýrobu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Tak to je supr,ne? ;-) @revival.lady Ahoj,vítám tě tu mezi náma.Ušetřit se dá na všem.Mám to stejné,sice budeme mít více svatebčanů.Ač pouze rodina,stejně nás bude 35. :-N Jinak já třeba budu mít méně za prstýnky,chtěli jsme ocel,ale pak jsem se zamilovala do jednoho odelu prstenů,který z oceli udělat nejde,tak jsme je objednali ve stříbře,protože na zlato mám alergii.Dále budeme mít vlastní hudbu.Žádný DJ ani živá kapela.Hned ušetříš 5 tisíc minimálně.Stačí mít dobré ozvučení a bude to přesně ve vaší režii.Dále mám levnou fotografku,ale přitom šikovnou a jsem z jejích fotek nadšená.To samé u vizážistky,která mě bude líčit i česat.Klidně mi písni do IP a dám ti nějaké levnější typy,ale rozhodně to není na cenu kvality.No a mám cukrárnu,kde minizákusky stojí 4kč,běžně stojí 7-8 kč.I hezké a evné dorty,samozřejmě ale záleží na tom,jak moc jsi náročná. ;-) atd,atd.No a u někteých věcí doporučuju samovýrobu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: muzes mi prosim te poslat kontakt na ty minizakusky, ta cena zni fantasticky. A mas uz je vyzkousene? Dekuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
@zana3 více info ti pošlu do IP ;-)
Odpovědět
@porodnibabka Jo,je to dobrý. Jsem ráda,že nechtějí pronájem,ten bych teda neplatila. A ve 120 lidech to zvládneme hravě :-D , takže no problemo. Kdo tady řešil tu Okoř a pronájem? Hailie? Jak to vlastně dopadlo?
Odpovědět
@loli88 u hailli se rozhodne mezi Okori a Dzbanem :-) my to uz na Okori mame jisty
Odpovědět
@loli88 u hailli se rozhodne mezi Okori a Dzbanem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@gepe Tak to je super. A jak to budete mít? Obřad na hradě :-D a hostina v tý restauraci?
Odpovědět
@loli88 ani jedno :-) vse budeme mit pekne v soukromi - salon, velka krasna zahrada kde bude obrad, a komplet ubytovaci kapacitu, vcetne ubytovani jeste mimo, protoze se nam do hotelu vsichni nevejdou. Cela ta cast kde bude probihat svatba a vse, je oddelene od bezneho provozu a restaurace.
Odpovědět
@gepe Jéé...tak to budete mít pěkné......Už se těším na fotky. Ale myslím,že jsem někde četla,že počítáte se 150 k . To to bude stát skutečně tolik??
Odpovědět
@loli88 To jo, je tam fakt krasne, vse je do provance/vintage hozeny, nemluve o fakt nadherny skvele udrzovany zahrade :-N 150k jsme si dali na celou svatbu, kdyz vezmu v potaz predbezny naklady na jidlo, ubytovani apod., tak jen to tipuju tak na 80k, ale to se jeste bude ladit, jelikoz jeste nemame pevne stanoveny co bude a nepocitam do toho pronajem 10k. Jo a je to bez alkoholu.
Odpovědět
@gepe Tak alkohol udělá hodně..... Ono to hrozně naskáče. Já nestačím koukat :-o . Njn :-D
Odpovědět
@loli88 je to muj odhad, jeste jsem to nepocitala :-) alko tam bude akorat vino a pivo, ne tvrdy alkohol.
Odpovědět
@gepe To já bych taky nejradši měla bez tvrdýho.....Ale nějak to prostě nepřipadá v úvahu.
Odpovědět
Profilova fotka
Loli,ale ten můžete mít a jen ho nebudete platit nebo jen tomu,koho na panáka pozvete.Tak to má většina z nás...Blbý je,že ve většině podniků si pak přihoděj čárky k tomu a k tomu a hned platíš i za to,co jsi nezkonzumovala.No a panáka pod 50 kč...jak kde,ale někde třeba neseženeš nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Loli,ale ten můžete mít a jen ho nebudete platit nebo jen tomu,koho na panáka pozvete.Tak to má většina z nás...Blbý je,že ve většině podniků si pak přihoděj čárky k tomu a k tomu a hned platíš i za to,co jsi nezkonzumovala.No a panáka pod 50 kč...jak kde,ale někde třeba neseženeš nic.
Odpovědět
@porodnibabka Mně nejde o peníze,ale o to,že nemám ráda opilé lidi. Měla jsem na mysli,že by tam nebyl tvrdý vůůůbec.Strašně nerada bych viděla tatínka v den naš svatby opilého. Ale tak nějak s tím bohužel počítám ;-( . A nejde jen o tátu,jde mi o všechny. Nesnáším když jsou lidi opilí,plácají hlouposti...nesnáším to,z duše to nenávidím. Ale prostě to nepřipadá v úvahu. Přijedou k nám hosté z Ukrajiny, Ruska, USA, Kanady......nemůže tam prostě nic chybět. Budu doufat,že dostatek jídla to trošku zmírní.
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Aha,no asi to blbý je.To lidem nevysvětlíš.Panáka si dávaj snad všichni,když se něco slaví a práě čim je těch lidí víc,tím hůř.každopádně to jídlo je supr.Lidem bude chutnat,uvidíš a budou to tím alkoholem prokládat,ale opravdu to docela pomáhá a neni to tak na těch lidech znát.Hlavně tam dej něco tučnějšího.Řízky jsou fajn pro "naředění" ;-) Ale třeba tě svatebčani překvapí. ;-) Nic méně stejně nemá cenu si s tím lámat hlavu,hm? A co ostatní přípravy,jak to u tebe pokračuje?
Odpovědět
@porodnibabka No celkem pohodka, zařízena ta zahrada,oddávající,smyčcový kvartet na obřad i jeho nazvučení . GY na hostinu a raut,DJ, Kadeřnici i maskérku také mám. Jen ještě někoho sehnat k Tomovi (pro tchýni,švagrovou atd) . Už je toho docela dost....A vy?
Odpovědět
@porodnibabka A s tím alkoholem...asi máš pravdu,zbytečně si tím už předem budu kazit radost. A jídla (masaaaaaa) máme v plánu míti hodně. Protože k nám jídlo prostě patří.....Takže snad to bude v pohodě. Jen se trochu obávám toho,že svědek rád pije a hodně. Ale on toho fakt dost vydrží (má extra rychlý metabolismus). Za to můj přítel tím teda nedisponuje a pokud by ho strhnul s sebou v pití,tak nevím,nevímjak by to dopadlo. I když teda nepředpokládám,že by přítel pil...ale stejně. Nějak jsem se nad začala moc zamejšlet, Musím toho nechat.
Odpovědět
Holky,jdete dnes některá do Clarionu?
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 tam je dneska nějaký veletrh nebo něco?
Odpovědět
no jestli je 8.1. tak je svatebni veletrh :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe no já to nesleduju, vím akorát o únorovém diplomatu;-) Ani nevím, kde je Clarion :-D :-D :-D
Odpovědět
@amadeuska ja na to narazila nahodou, nekde byl banner :-D neplanuju zadnej svatebni veletrh navstivit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?