Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
gepe na kyticky urcite mrknu-)taky tu popijim vinko, asi po dvou letech jsem si neco otevrela...pritel je pracovne na tyden v zahranici, tak jsem tu "sama", jen s malym a psama-)) bela22 jo to neni spatny napad smetanove cervene-) tak budu koukat a hledat inspiraci, no za ten jidelnicek budu vdecna, ja jsem nejvic zhubla predloni jak byla zloutenkova epidemie, podarilo se mi ji chytit a pul roku jsem mela spatny jatra...to jsem nesmela nic, koreni, sul, tuky...to to pekne slo i bez cviceni, bo jsem byla jak chcipacek-) holky tady na beremku chvalily zumbu,tak jestli mi nekdo pohlida maleho, tak to pujdu nekdy vyzkouset-)
Odpovědět
hest: posílám do IP ;-) . Zumba je určitě dobrá věc, co jsem slyšela, jakejkoli pohyb ve správný tepový frekvenci. Dlouhý procházky s kočárkem jsou taky fajn, když se člověku nechce do tělocvičny, ale to asi provozuješ. Já vždycky nejvíc zhubnu, když mám stres nebo zkouškový, ale to není zdravý. V podstatě jím podle toho jídelníčku taky, akorát si dopřávám sladký :-), postavu mám normální, ale těhotenský kila mě děsí...
Odpovědět
hest: na zdravi! ;-) jinak sama jsem chodila k "tlustolozce" pred dvema lety po tom, co mi tatinek sdelil, ze takhle velkou prdel u me jeste nevidel :-D chodil k ni taky :-) zakladem je, 5x denne jidlo, s max 3hod. rozestupy, jako svaciny 2 a 4, prvnich 14 dni pouze zeleninu, co se tyka snidane, obeda a vecere, vse by melo obsahovat vzdy: tuky, sacharidy a bilkoviny, takze zadna delena strava, ale radne :-) zacina se s porci velkou jako dezertni talirek samozrejme je to taky hodne o pohybu... ja mam hodne svalovy zaklad, takze u me to je o stepeni tuku - coz popisuju tady muj postup... sama tlustolozka mi rikala ze preci nechci byt jak rambo, takze vse spis rekondicne, pokud jizda na kole/rotopedu, tak v kuse stejnym tempem (i presto ze clovek ma prevod ze slape rychle porad jak idiot - to neni vulgarismus :-D ), a fakt je to znat... napr: smazaka nebo rizek si muzes dat, ale uz radsi samotny, protoze vlastne prilohu Ti zastupuje strouhanka :) a taky prestat jist knedliky a hlavne testoviny :-) tlustolozka je lekarka internista, ktera se pri matersky dala i na obor obezitologie :-N
Odpovědět
bella22 s tep.frekvenci naprosty souhlas, ma se prave presne udrzovat, aby to melo nejaky vysledny efekt :-) zumba je taky fajn, mnohem lepsi nez aerobik, neni dobry delat prestavku po 10ti minutach, kdyz se ti tuky zacinaji stepit - tedy aspon me az po 35minutach soustavnyho pohybu - muzou byt i delsi prochazky ;-) holky ja pribrala s drahym skoro 20 kilo, protoze porad dorticky atd. a ze vzdy videl jak jsem stastna kdyz to vidim a jak mi chutna :-D ted bych ho kolikrat za to zabila, ale jde to dolu i kdyz po ty tricitce je to uz pomalejsi :-D zkouskovy na vejsce bylo super, to pri my vysce 173, 56 kilo zvladalo i dostatek pivnich kvasinek a stejne nepribiralo :-)
Odpovědět
gepe: Já mám 62kg/170cm, úplně normální postava, nahoře hubená, ruce jako tyčky, prsa takový malý dvojky, trochu větší boky, z čehož jsem měla vždycky mindrák. Ale svatební šaty jsem si koupila 36ky a jsem nadšená :-D . Chtěla bych se do svatby dostat na 60kg, protože když zhubnu víc, mám vychrtlej obličej a žádný prsa a příteli se to nelíbí. Na gymplu jsem měla 52kg a lidi mě podezřívali z anorexie...
Odpovědět
bella22, tak to u me si pri 53 mysleli, ze mam nejakou vaznou nemoc.. je fakt, ze mam drobnou kostru, takze ty kila moc ted videt nejsou a taky prsa mam trojky (i kdyz ted mam i podprsenku F, coz nechapu :-D ).. mas tezsi kosti a z toho si nic nedelej. Vis co se rika? Velky zadek, zaklad dobre rodiny :-D a to ze mas sirsi panev, to ma plno zenskych a naopak se to libi ;-) tim bych chtela jen dodat, ze sice na chrastitka se chlapi radi divaji, ale doma to radi nemaji ;-)
Odpovědět
hest, vim o super zumbe, tak mi kdyztak napis, hlidani by se i zaridilo a mohly bychom treba spolu ;-) ja sice se svym astmatem nevim nevim, ale nejak bych to treba zvladla :-D taky od zari zacinam opet s power jogou
Odpovědět
gepe: tyjo, pětky! No ten můj naštěstí chrastítka nemusí, takže se se mnou asi nerozvede, když ztloustnu, ale zase by to asi chtělo větší prsa, i když já jsem na ty malý zvyklá a nikdy mi nevadily:-). Dřív jsem závodně tancovala, svalový hmoty mám celkem dost, ale taky by to chtělo o trochu míň tuku. Ale ty moje šaty jsou ideální, protože jsou nahoře upnuté a dole je nabraná kolová sukně s vlečkou, takže se ten můj zadek schová a je vidět to hubený :-D . No nic, jdu spát, ať jsem ready na další plánovací den:-). Tak dobrou...
Odpovědět
bella22: a tak to ma byt ;-) hezkou dobrou a napodobne :-)
Odpovědět
AHoj holky, j á na ty šaty taky pořád koukám. ony na těch hubených a prsatých modelkách vypadjí všechny krásně as pak když vidím jak vypadají na normlní nevěstě jeto rozdíl. Vítáme nové nevěsty i "ženicha"Gape :-D :-D
Odpovědět
Dobré ránko, zase jste se večer pěkně rozjely :-o Vítám nové nevěsty ;-) Holky, já měřím 170cm a mám 55kg. Vždycky jsem měla 52kg, takže docela u sebe vidím ty 3 kila navíc. Potřebovala bych zpevnit. Příteli se to taky líbí, takže hubnout určitě nehodlám. Jemu roste taky bříško :-D a nehubne. gepe: to dodávání květin je fakt super. A pokud to můžeš doporučit, tak ještě lepší. Holky, kde jste??? Vstávat !!!!
Odpovědět
Já mívala celý žívot asi od 5. třídy stálou váhu 49kg-po rozvodu ještě méně ale to byla hrůza. Mám 165. Jak jsem potkala přítele byla jsme tak spokojená že jsem přibrala 9kg. Najednou jsem měla 56. Trochu jsem zhubla a otěhotněla, pak jsem zase zhubla těch 17,5 kg a pak zase otěhotněla. No a ted mám asi tak 59-60kg-na mě je to vážně moc a nic neobleču. Ta kila mi nevadí ale v pase mám asi 14cm navíc a vypadám jak těhu.
Odpovědět
Článek se načítá
lucil: Jéé, pořád máš dobrou váhu. To víš, po dětech se postava změní a abych jí měla jako modelka, tak bys musela být denně v posilce..Nesmysl. Neřeš to.
Odpovědět
No jen mě štvou ti lidi co mi gratulují k dalšímu těhu-myslím že v mém věku a po dtech je kolem mě mnohem víc objemnějších ženských. jenže mám klučičí postavua břicho po mamce.
Odpovědět
lucil: mě občas stačí ty holky v létě. Vůbec si nedělají násilí a mají tričko pod prsa, minisukni...Prostě to neřeší. task to neřeš. Chlapa máš, tak co :-D
Odpovědět
No taky si říkám že po douv dětech a v mém věku nevypadám zas tak hrozně. kolikrát vidím tymladé kočky a jak ty píšeš-mini, pupek ven a nesou se jak modelky. Já se chystám chodit cvičit-malej jde do školky tak že bych měla času trochu, ale musel by se mnou chodit ten mladší 8-)
Odpovědět
bre ranko barrcaa a lucil07 :-) a taky vsem ostatnim urcite ty kvety.sk doporucuju! jsem pouze vzdy spokojeny zakaznik :-) Tak to sem asi svoje miry davat nebudu :-D
Odpovědět
Konečně je po poradě :-) Dneska jsou zařízený pro maminky v posilovnách. Omrkni nějakou dobrou. Zrovna jsem četla, že stačí cvičit 15min denně a ne se dřít.
Odpovědět
gepe: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, gepe tyy jo, posilat si kyticku ze slovenska, tak to je super...a hlavne, kdyz jsi byla vzdy spokojena ;-) a jak resite tu vahu..ja v tehu pribrala jen asi sest kilo, vsechno slo dolu, ale brisko trosicku zustalo, takze mam taky motivaci....
Odpovědět
slunecinecko: vůbec to neřeš. Chlapa máme, tak co.
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa Baru je pravda, ze se kvuli tomu rozhodne nehonim...malej me zamestnava vic nezh dost :-D :-D
Odpovědět
Já si myslím. Jak máš staré dítko?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-D jsem se včera musela odpoledne odpojit, přítel přijel z ryb a on zrovna beremko moc nemusí :-D :-D taky přivezl 2 velký ryby, tak jsme je museli zpracovat, do toho večeře, pak návštěva hospody, zatímco vy jste to tu rozjížděly do noci :-D v práci není do čeho píchnout, takže si to užiju dneska tady :-) k tý zumbě, u nás je nejblíž 50 km v plzni, ale včera jsem se právě domluvila s kámoškou, že budem občas jezdit, ona po svatbě přibrala 15 kg a já potřebuju taky shodit pivní kila :-D
Odpovědět
avano: Já o té zumbě neslyšela. Podívám se na net oč jde :-D No přítel si taky dělá srandu, co tu furt dělám. Už si ale zvykl :-) Co mu taky zbývá.
Odpovědět
dobre dopoledne, rano fofr kolem maleho a nakrmit ty moje dvě čtyřnožky, teď snad navařím vodu s sebou a vezmu všechny na procházku. Tady máte samé krásné váhy, já mám 170 cm a 100 kilo, hrozny, ale kdyz jsem pred 9ti lety behala zavodne dlouhe trate tak jsem vazila 63, nedavno jsem narazila na fotku..se nedivim ze i e ten muj nabrnkl-) a ted ma doma vorvaň-) gepe jasně, proč ne? kdyžtak viz IP, v které části Phy se nacházíš?
Odpovědět
hest: máte doma prcka, tak jsi máma...to shodíš, až za ním budeš běhat, uvidíš. To pak jde rychle.
Odpovědět
holky tak to je mazec :-D než jsem to tu celé přečetla,tak já mám 172 cm a 69 kg a 5 musí dolů a pak zpevnit postavu. :-D jinak vítám všechny co se k nám přidaly,už nevím kdo co psal je toho fakt hodně.včera mi přišlo oznamení,ale ještě ho musím pak nechat natisknout :-) taky už mám papíry z magistrátu,takže už jsou vyplněné,no pak je v listopadu odevzdat a vybrat hudbu
Odpovědět
anka: No ty jedeš teda. My se rozhodli pro oznámení,ale udělat ho necháme až tak v lednu. No a pak šaty a kravinky...
Odpovědět
Profilova fotka
ale koukam, že se všechny včera vyčerpaly a dneska to tu vázne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?