Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
To je suprová věc, já jí v obchodě taky okukovala:-).
Odpovědět
Profilova fotka
sorry za překlepy :-D jsem dnes nějak mimo :-N
Odpovědět
berinko, jen mala poznamka :) pokud pises Vas - jedna se o vykani v jednotne osobe, pokud pises vas - tak je to mnozne cislo - to kdyztak pro priste, pripadne pis konkretni nick ;) hanny Lidska debilita - v tomhle je lidska pouze privlastek, tudiz by melo byt male l :) uz jsme zpet :)
Odpovědět
ahoj gepe!:-) Tady už je pozdě na osvětu:-D. Jak jste se měli?
Odpovědět
bella, nikdy neni pozde na uceni, kor kdyz nekdo potrebuje poradit s necim co zjevne nezvlada :-D Bylo fajn, mamca mela moc velkou radost z venecku, utahali jsme psa a dostali i dobrou maminkovskou stravu :-N
Odpovědět
To ale předpokládá nějaké mechanismy a procesy a ty v tomto případě zcela chybí!:-D Není nad maminkovskou stravu:-). Já jsem teď taky u maminky a užívám si to:-D.
Odpovědět
bella to ano, od nas snaha vysla :-D Tsss ]-( :-D tak to my jen na chvilku =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky zbytečný řešit češtinu, neumí ani číst dle jedné reakce :-D
Odpovědět
smudli, dle vsech! reakci :-D
Odpovědět
Zábava musí bejt! Není nad pořádnýho "blbce k večeři":-).
Odpovědět
Tak jsem právě koukala, že těch věcí na svatbu už mám docela dost! Zato jsem nemákla na ničem jako je menu, oznámení a ani jsem nebyla schopná dokoupit zbývající rámečky na jmenovky...
Odpovědět
Profilova fotka
ty kráso, vůbec nestíhám odbavovat objednávky :-N a to stačí ukázat světu pár fotek :-D
Odpovědět
Článek se načítá
bella, original francouzska verze je asi neprekonatelna :-) klidek, na ty veci je jeste hromada casu ;-) smudli, to je prece dobre :-D
Odpovědět
smudli, to je super!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, taky prosím odkaz na korálky .-)) do IP
Odpovědět
Koukááám :-o :-o byla jsem přibrána do úplně jiné party,než jsem se hlásila já sama :-o :-o . :-D :-D :-D Co se týče hudby,já si netroufám na celý večer mít živou. Hrozně se bojím,že se prostě blbě vyspí a je konec :-| , ale určo by byla lepší,kdyby byla záruka kvality,ale ta není nikdy. Takže u nás živý kvartet na obřad a DJ na hostinku.
Odpovědět
loli, vidis :-D Jinak u ty hudby, tohle je dobry reseni :-) taky jsme to presne resili, akorat misto DJ asi dame repro =-)
Odpovědět
loli myslíš ty dvě slaboduché chudinky co nemají evidentně nic jiného na práci než se tu do kdekoho navážet? Pokud by měli IQ tak vysoké jak se tu prezentují tak musí vědět, že porušují zákony jak autorské - už mi odepsali i správci FB, že ano že kopírování obsahu jiné veřejné diskuze a zesměšňování lidí v diskuzi následné je nepřípustné takže oni dvě dámy asi ani neumí číst. Takže to jejich blekotání je snůška směšných hloupých řečí, ale co bys po nich chtěla, prezentují se jako nobl slečny na úrovni, řeznický pes má víc vychování a lepší vkus - jinak co si chceš myslet o někom, kdo se bude vdávat v pytli viz hanny:-D
Odpovědět
frido, ztrata casu s jednou je to marny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
frido: kazdy ma jiny vkus ;-) myslim, ze co si na sebe oblecu neni tvoje starost ....... ale jsi trapna ...jen tak dal :-D
Odpovědět
hannyy, fakt uz me bavis! :-D :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Mě taky strašně baví!
Odpovědět
Profilova fotka
bella: jak jsis rychle stahla sve albicko :-D njn nekdo kritiku holt tezko snasi :-D :-D :-D
Odpovědět
ale no tak hannyy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: copak ? zase jsem neco rekla spatne?? ;-) njn to vis ;-)
Odpovědět
V mém případě není kritika opodstatněná.
Odpovědět
A kušuj do Znojma, tlustěno.
Odpovědět
hannyy ze to s tou kritikou byla fakt slapote vedle :-N tak kdyz uz neco tak aspon neco konkstruktivniho, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?