Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
terinka: jj zakrslého se svěšenýma ouškama:-D A dneska byl nějaký umazlený:-) Jj kluci mají podobné vzorce chování, aspoň se mi holky máme čím bavit:-) Ale oni to dělají taky, takže nemám špatné svědomí:-D Holky dobrou dneska jdu brzo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý vecer holky, muzu se k vam pridat? Svatbu tak nejak planujeme na cervenec 2011 :-) bella22: ahojky :-)
Odpovědět
Ahoj slunecinecko!:-) Tak co je nového?
Odpovědět
Profilova fotka
bella22: dnes jsem videla naaadherne saty, hned je lupnu do alba....a co u tebe? asi budu muset kouknout do salonu co kde maji, at mam nejakej uzsi vyber :-D
Odpovědět
ahoj všem, hezky se nám to tu rozrůstá ;-) bello, potažmo gepe, tohle jsem si přesně říkala taky, já bych se v tom styděla :-D fridolinku, jé a jakou má barvu? my máme tři, jednoho beránka u přítelových rodičů, to je takový náš mazel a dva doma - beránka (no, on je trošku větší..) a normálního s ušima nahoru a to jsou teda pěkní hajzlíci, jak jsou dva, tak jsme jim dobří jen na krmení a jinak na sebe nechtějí nechat sáhnout...
Odpovědět
slunecinecko: šaty jsou nádherné!! Ty máš suprovou postavu, tak jí ukaž ;-) . Ty poslední jsem včera viděla v Salonu Bella v Hradci Králové, mají je tam na figuríně a obdivovala jsem ten "pásek", který je sundávací. Opravdová krása, běž je vyzkoušet, jestli máš možnost, vypadaly luxusně. U mě nic moc, ale dnes jsem z Anglie objednala vzorky závojů, tak se těším, až to přijde:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella22 my mame prave v olmiku taky bellu a tyhle jsou odtama....uvidime, musim tam skocit a vzit nejakou kamaradku, ktere nebude vadit, ze bude den v haji :-N :-N vzorky zavoju? Tak to je super
Odpovědět
slunecinecko: No jo, v Olomouci je taky ;-) . Tady v HK byla paní velmi ochotná, příjemná, určitě je tam zajdi zkusit. Prý mají všechno ze Španělska a ceny mi říkala 10-12.000 za půjčení. Jojo, vzorky závojů, protože mi musí ladit k šatům, které jsou smetanové:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella22 jeee tak to je super cena, ja prave slysela okolo 15.000 kc, ale saty maji z olmika teda stopro nejlepsi. Aha, uzh jsem koukala do alba na ty vzorky...bych neverila kolik je barev zavoju :-D
Odpovědět
slunecinecko: no v ČR právě není výběr, tady seženu bílé a šampaň, ale smetanové nebo béžové vůbec. Ale já jsem zvyklá objednávat z ciziny a za ty vzorky nic nechtějí, jen poštovné něco málo přes libru...Třeba mají v Olomouci jinou taxu, ale spíš to bude stejné. Ze salonů v HK mi ta Bella přišla jednoznačně nejlepší.
Odpovědět
Profilova fotka
bella22 ja mam s bellou v olmiku uplne stejne zkusenosti...koukala jsem jeste na ebay, ale nevim, jestli bych riskla objednat a zaplatit saty a potom cekat, co my dojde...
Odpovědět
slunecinecko: no těžko říct. Taky jsem nad nákupem na Ebayi uvažovala, ale asi bych se taky bála, člověk to chce zkusit...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bella22 presne taaaak....uvidime, co se z toho jeste vyvrbi, ze :-N :-N
Odpovědět
bella a terinka86: jsou moc hezky, otazku stydlivosti jsem zatim nejak neresila, i kdyz ja se stydim i pred mamou pomalu do podprsenky :-D
Odpovědět
gepe: tak uvidíš, až je zkusíš ;-) , ale hlavně se v nich cítit dobře. Chjo, já jsem objevila krásný boty, ale jsou vyprodaný...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem asi 4 dny zasnoubená a začínám se poohlížet po nějakém vhodném místě. Můžete mi prosím poradit hezké místo v Brně nebo v okolí Brna? Prvně jsem chtěla na zámku, ale hrozně mi vadí, že tam je jedna svatba za druhou. Sestřenice měla svatbu v Zastávce u Brna a měla to perfektní. Nevíte o něčem podobném? Je mi blbé mít stejné místo jako ona.
Odpovědět
Ahoj woppy, koukni do nějakého "brněnského tématu", určitě tam najdeš spoustu tipů ;-) .
Odpovědět
fridolinek, gepe, nj jenze ja mam po porodu bricho jak kdybych cekala dalsi-)) a vazim metrak-) zaprve s edo niceho nevejdu, za druhe si pripaam strasna a zatreti maji kecy vischni kolem me..nejen pritel, ale hlavne rodice...ale hlavne me boli kolena a kycle..takova vaha-) no uvidime...zkusim s tim neco do vanoc udelat, a kdyz to nepomuze, tak smmula-) gepe, oboje sat jsou naherny, na web adiny se divam pravidelne, obcas vyprdoavaji pekne saty za 3.500, jedny co vyprodavali mam v albicku, ale bohuzel mel velikost 40...a pani psala ze je potreba je vyzkouset.-)) coz s moji 46 neslo-)) premyslim o kytici, mam rada gerbery a frezie..a ruze...tak nevim co by sehodilo vic-)vim ze frezie by sly nejspis s ruzema..ale vic me nenapada, co by se hodilo k cervenym satum, zda cerveno bila kombinace, nebo spis dobila..nemam vubec vkus-))
Odpovědět
hest: jojo, frézie s růžema vypadají nádherně a pár takový kytic tu v albech bylo!:-) K červeným šatům by se bílé nebo smetanové růže (třeba i v kombinaci s rudými) určitě hodily, ať dají důraz na to, že jsou svatební!
Odpovědět
hest: pokud už nekojíš a chceš zhubnout, můžu ti dát tip na dobrý stravní režim od Ing. Havlíčka. Hubne takhle mamka a vždycky s úspěchem. Hlavně tuk jde vždycky dolů...
Odpovědět
bella22 to je fakt :-) i kdyz ted spekuluju nad tim, ze se vratim k puvodni predstave... v jednoduchosti je krasa ;-) hest: to ma i sestrenka i kdyz uz ma dve deti a po svatbe :-) ale z toho si nic nedelej a jak rikala pani, fakt je dobry si vyzkouset, protoze kdyz se sestrenka vdavala, tak mela taky pocit ze ma mit minimalne 44 a mela 40tky ;-) krasny kytice, vcetne dobrych cen, nemluve o doruceni delaji na www.kvety.sk ;-) my odtamtud meli nekolik objednavek a vzdy naprosta spokojenost! takze draha polovicka sama navrhla ze si tam vezmeme i na svatbu :-) dam pak do alba tady co jsem odtamtud dostala k 30tinam od drahyho, abys videla sama a vysla na necelych 1500kc (to jsem si nasla pak v nabidce :-D )
Odpovědět
gepe: na svatbu určitě jednoduchost, i když extravagantní prvky třeba jako závoj nebo boty mají šmrnc:-). A to dodávají i ze Slovenska?
Odpovědět
Jo a gepe - proč máš mužskej avatar?? :-D :-)
Odpovědět
bella22 jj presne a do 24 hodin :-) bud dneska jeste, nebo zitra sem dam tu co jsem rekla, zkusim jeste vyhrabat dalsi fotky dalsich :-N vyberes si kytku, pripadne i udelas vlastni prani, vyberes v cem budes platit a termin dodani vcetne udaju ;-) da se platit i online :-) vzdy naprosta spokojenost, ale to uz se opakuju =-) :-D hele, ja nevim proc mam chlapa, proc mam chlapa? =-)
Odpovědět
gepe: asi jsi v nastavení zadala pohlaví mužské :-D. Na chvíli jsem znejistila, kdo to tady s náma probírá ty "hanbatý" šaty :-D . Ta to je fajn, na foto se těším ;-) .
Odpovědět
gepe, teď jsi mě teda dostala, nemůžu se přestat smát :-D :-D :-D hele a jak tu kytku dodávají, když je to slovenský? :-o
Odpovědět
Já kytku asi nechám udělat v Poděbradech v Pomněnce u paní Lenky, ale tamto slovenský mě zajímá...ale jestli má člověk záruku, že to bude čerstvý, když to jede až ze Slovenska...No ale teda kytky maj krásný ;-) .
Odpovědět
bella22&terinka86 holky, mam vazne pipinku a budu nevesta :-D co se tyka tech kytek, fakt jsou vzdy cerstvy a chodi vzdy v peknych krabicich, ve kterych je ta kytka na pevno usazena a taky s tim pytlikem plastikovym s vodou, ci jak se tomu rika :-D takze vzdy super! :D no, sice mam popito malilinko, dneska drahy popral prave k svatku a s kamaradkou sjizdime na netu inspirace a hlavne vinko :-D jdu sem hodit par fotek z ty kytice k 30tce :-N
Odpovědět
Tak blahopřeji, i když teď už má svátek spíš Helena:-). Jinak v albu máš krásný šaty, já jsem ujetá na krémový...
Odpovědět
bella22 dekuji, i kdyz uz nejsem helena, koukam ze uz je dnes a ja mela na mysli vcera ;-) :-D Dekuju, jeste urcite nejaky saty pridam, potesi me, kdyz se treba nejen Ty, budes/budete inspirovat :-) jinak ty fotky kytice budu muset zmensit, takze to spis - urcite necham na zitra (dnes :-D )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?