Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Jo táák:-D. A jak u vás probíhají přípravy na Vánoce?
Odpovědět
smudli, si pis! 8-) bella, Ti dam kastraci, kdo by pak doma protahoval trubky? 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás dnes spíš byl už Mikuláš - Víš, nemusíš mi dávat čokoládu. Dej mi dvacku a jsme vyrovnaní! ... toto jsem slyšela dnes od svého sedmiletého synovce :-D na vánoce není nějak čas
Odpovědět
hele šmudli, to je náhodou praktický:-D. gepe, já myslim, že by ta kastrace stejně nepomohla:-).
Odpovědět
bella, ale s takovou za smudli za chvilku prijde, dej mi kilo :-D asi nepomohla, mozna by se pak ukazalo i neco jinyho a to by nemuselo byt dobry :-) a hlavne doma by to asi neproslo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vlastně jo, když si vezmu kolik stojí ty sladkosti :-N
Odpovědět
ja bych mu k tomu dala jeste nejakou bojovku at to nema uplne zadarmo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to taky měl, řekla jsem mu ať už neotravuje a jde domů :-D
Odpovědět
:-D šmudli :-D
Odpovědět
jo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
on teď stále vyhrožuje, že nepůjde na svatbu... naposled jsem mu řekla, že mi to nevadí a on se urazil :-N
Odpovědět
No to jsou děti no:-D. Šmudli, ty máš úžasný hlášky:-).
Odpovědět
Článek se načítá
Proste s nima neni nuda :-D bella, jj smudli ma :-N akorat toho kulkace jsem si teda zapsala ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No mě moje hlášky štvaly, pak jsem se srovnala s tím, že se tomu smějou lidi a teď to je u mě normální :-D
Odpovědět
Tak to ma byt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já to nikdy ale nevyšvihnu když chci, vždy to přijde tak nečekaně, až z toho sama čumím :-D
Odpovědět
smudli, tak tohle presne taky znam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jako včera, byla jsem s mamkou a svědkyní na kafču, mamka jestli nechci něco k jídlu a já, že ne, protože mám v autě ocas na kterej se těším... to byla asi závažná informace, protože ty pohledy mě zabíjely :-D jinak šlo o uzený ocásek, který není ocásek ale vlastně maso od kosti z prasátka :-N
Odpovědět
v tvym podani, by me to asi polozilo pod stul :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D když ono to samo takhle šlo :-D
Odpovědět
smudli, ty jsi číslo :-D hm, člověk tu chvíli není a taková diskuze najednou... tak aby bylo jasno, bello, souhlasím s tebou, přijde mi značně netaktní přijít na diskuzi, kde lidi řeší, jak co nejvíc ušetřit a začít se tu vychloubat hoch životním stylem, ale to už jsme myslím kdysi vyřešily dost - a vyřešily jsme si to samy... myslím, že fakt nepotřebujeme nějaké "chytré" slečny, které nás tu údajně "denně sledují", aby nám sem chodily říkat, co máme dělat a jak se máme chovat ;-) a navíc to slečna ani nedokáže napsat bez chyby - když si tu může rýpat kdekdo, proč bych nemohla taky, že? :-p na závěr, milé dámy, myslím, že byste se měly cítit poctěny, protože vás někdo zjevně považuje za natolik důležité a zajímavé, aby vás citoval na veřejné sociální síti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tojo same to celebrity tady :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
holky, už jsem taky celebrita!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to all: nema nahodou clovek v teto republice a vicemene po celem svete pravo na vlastni nazor aniz by byl nejak pranyrovan? :) verejna socialni sit, verejna diskuze, vsude muze clovek reagovat jak chce a nemyslim si,ze je zapotrebi nejak extremne komentovat snobstvi, sobeckost atp. Toho je dost vsude,ne? A propo.. reakce typu. ''kazda chceme usetrit a ona se chvasta...'' to myslim ze spis hovori zavist ze nekdo tohle resit nemusi.. ja chci taky svym zpusobem usetrit, ale jsem taky snob kdyz chci mit velkou svatbu s vyladenymi detaily??
Odpovědět
Profilova fotka
berinka : a to si pis , ze jsi snob :-D :-D :-D !!!!!!!!!!!!!!!! co sem vubec lezes, tady jsou jen same celebrity a moralistky :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: tak pardon, asi spatna skupina:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
berinka : ty skupino jedna :-D :-D :-D tady oproti celebritam jsi uplna nula :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: myslis ty co tady spamujou?:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: jj presne ty myslim :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?