Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Loli myslím že z internetové diskuze nemůžeme vůbec vědět, kdo jaký je ve skutečnosti. Pravda je, že po zkušenostech známých vždycky nějaká luxusní svatba nebyla zrovna skvělá. Prostě lidi se neumí na takové svatbě moc bavit. Ale záleží kdo se té svatby zúčastní, vy pokud takhle žijete a máte kolem sebe takové lidi, tak to není vůbec žádný důvod proč svatbu organizovat někde jinde. Jen vím, že jak jsem byla na jedné svatbě, tak každý chválil, že prostě tak obyčejnou a krásnou svatbu nezažili a to byly na mnoha svatbách i na těch luxusnějších. A tam se akorát vedla zábava o tom, kdo je bohatší, kdo jakým autem na tu svatbu přijel, a o tom si myslím, že svatba rozhodně není ;-) Ale pokud jsi šikovná a tu zábavu uděláš, všechno si naplánuješ do detailů, aby se tam ostatní bavili, tak vůbec nic neřeš :-) Ty sama to nejlíp určitě víš, jak to udělat nejlíp...
Odpovědět
Tak mezi přáteli se u nás nikdo ničím nechlubí, všichni máme byty,auta...a nikdo nemá potřebu soutěžit až na jednu holčinu (která ,přiznávám, mě občas tak naštve,že si říkám,že jí něčím už konečně musím zacpat pusu) . Zábava určitě bude,už ty lidi sami o sobě ji udělají a navíc i ten program,co tam budeme mít... Navíc Kempinski není žádný škrobený místo a na zahradě,která tam bude jen pro nás,se může kdokoli zlejt jak prase,bude-li mít chuť.
Odpovědět
Co Břevnovský klášter? Je to celkem hezké místo,je tam i hotel a zahrada....
Odpovědět
Profilova fotka
loli:tam je to nádherné, vdávala se tam kamarádka, má nádherné fotky
Odpovědět
Jak tam vypadá ta zahrada? Je to jen ten travnatej plácek nebo je tam i nějaká jiná,opravdová zahrada?
Odpovědět
Profilova fotka
loli u kláštera je obrovská a nádherná zahrada, ale nejsem si jistá, že tam by se dalo veselit a taky jí teď hodně rekonstruujou, ale co jsem viděla fotky, tak dělali obřad a pak i raut venku před klášterem, mkrni se na svatby-ano.cz, to jsou holčiny, které tam svatby pořádají, najdeš tam i fotky a taky určitě poradí kde by se to dalo zorganizovat, můžu ti poslat od nich cenovou nabídku, moc jsem se tam chtěla vdávat, ale právě mi tam chybí ten venkovní prostor
Odpovědět
Děkuji..na oficiálních stránkách není vidět jak ta zahrada navazuje na ten klášter....
Odpovědět
To vypadá fakt krásně.....asi by stálo za to tam zajet.
Odpovědět
Profilova fotka
loli, tady mrkni na fotky http://www.svatby-ano.cz/reknete.ano/... ten prostor kde mají obřad a raut na těch fotkách tak to je veřejně přístupný park, kde chodí normálně lidi venčit psy, nevím jestli se to dá nějak uzavřít, ale neumím si to moc představit, takže to mě na tom dost odradilo
Odpovědět
hailli, klaster je moc fajn, jen se obavam, ze to pro loli nebude dostatecne reprezentativni a ukazujici jejich zivot :-)
Odpovědět
Jako bylo by dost hloupý kdyby svatebčani museli kličkovat mezi ......:D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, máš to v mailu :-) http://www.brevnov.cz/CS/6obrklaster.... tady je fotka zahrady z pohledu od kláštera, teda to je její malinký zlomek, ale jak říkám, je klauzurní a nejsem si jistá, jestli se dá nějak pronajmout, už jsem to pak dál nezjišťovala, rovna ta ruina skleníku a schody mezi úrovněmi se opravují, takže je tam fakt staveniště, ale v létě už by to mohlo být hotové, vám by se mohl líbit tereziánský sál
Odpovědět
Článek se načítá
Gepe: Já nechci ukazovat náš život,jen nevidím důvod proč se přetvařovat aby nás náhodou někdo nepovažoval za snoby,víš :-D ? Hailie děkuji,ty fotky vypadají dobře,já tam asi zajedu.
Odpovědět
loli, ale vzdyt jsi sama psala, ze bys svatbu chtela mit tak, jak zijete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
loli určitě to zajeď obhlédnout
Odpovědět
hailli, uz doma zpracuj pritele at se rozhodne, ci to necha na Tobe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no pokusím se, doufám že bude čas a příhodná nálada, jsem zapomněla že nám má dnes přijet broker prezentovat finanční plán
Odpovědět
Gepe: Psala jsem,že nevidím důvod proč dělat svatbu třeba v rustikálním stylu,kterej ani jeden z nás nemá rád, jen proto aby se ostatní cítili dobře. Podle mě by svatba měla odrážet povahy,zájmy a život novomanželů. Milujeme květiny,tak jich tam bude spousta,milujeme dobré jídlo,tak si na tom dáváme záležet....tak proč cokoli dělat proti vlastnímu vkusu? Navíc...zahrada je vhodná i na opití :-D
Odpovědět
loli, to nikdo po vas prece nechce :-) My taky budeme mit zahradu, vynikajici jidlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nevím, jak vy, ale my chceme na svatbě ohňostroj a dneska jsem objevila skvělou nabídku http://www.zapakatel.cz/cs/praha/deta... . Tak jestli máte zájem, tak to využijte, sleva 50 % a skoro 3 minuty ohňostroje:-)
Odpovědět
loli: ptala ses, jak jsem přišla na to, že jsi snob...zkrátka mi tak přijdeš (a určitě nejsem sama, jen ti to tady jediná napíšu). Potrpíš si na okázalý luxus, neustále se něčím vychloubáš (od mercedesu až po luxusní auto) a tvůj přístup - vytřít ostatním zrak - mluví sám za sebe. Ale kdybys četla moje předešlý příspěvky, tak já jsem se tě v podstatě zastala - Kempinski se mi líbí, svatbu byste si měli udělat především podle sebe, ale to nemění nic na tom, že si myslím, že jsi snob.
Odpovědět
teda od mercedesu až po luxusní byt s prosklenou stěnou...
Odpovědět
bella, urcite zavidis! ;-) :-D :-D mercedes mi teda neprijde jako luxusni auto :-p
Odpovědět
gepe: jojo, jsem celá rudá závistí:-D. Jinak máš recht, ale já jsem se s tím nevytahovala :-D.
Odpovědět
bella, no ja taky dneska zrudla, z toho si nic nedelej :-D jj to je fakt, tak to se omlouvam za ten medour :-D
Odpovědět
Jinak jsem náhodou včera koukala na klip Zlatokopky od Rytmuse, to myslím natáčeli v Kempinski, tak jsem si na loli vzpomněla.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D holky ja se tady u vas vzdy dobre bavim, kdyz k vam nakouknu, :-D :-D :-D Bella: Kazdy zije jinym stylem zivota, tak je logicke, ze si chce svatbu udelat podle toho na co je zvykly, to ze ma nekdo penize nebo si zije luxusne a jeste se s tema stejnyma lidma obklopuje, neznamena, ze je snob :-D :-D :-D Ja ziji v rakousku s pritelem(oba jsme cesi) a vim jake to je prijet do cz mezi lidi, kteri holt neumi tolerovat a akceptovat jiste zivotni situace.... Nasi svatbu jsem si vzala do parady ja, svatba ma byt podle nasich predstav a ne podle predstav druhych a pokud se nekomu neco nema libit, tak at se ty svatby nezucastnuje....To ze obdrzis pozvanku, neznamena, ze tam musis chodit kdyz jsi zvykla na jine pomery a luxus by ti vadil nebo by ses v prostredi necitila. Ale o tom svatba neni i kdyby bylo vse na svatbe ze zlata a diamantu , dulezite je, ze tam clovek proziva a raduje se ze stesti druhych a ne aby tam zavidel a novomanzelum to nepral ;-)
Odpovědět
hannyy: tak si přečti ještě jednou moje komentáře a možná pochopíš, že tvůj komentář byl trochu mimo.
Odpovědět
hannyy, Tvuj nazor sdilim, akorat v tom smeru jak jsme to pojaly my dve, tak je duvod toho vseho :-) loli chce aby ji to zavideli a taky mit lepsi svatbu nez kdosi kde byla nedavno na svatbe, ma na to pravo a taky ma pravo si udelat svatbu jakou chce :-) akorat pouze uz bylo dost zvratu a protichudnych veci, ze clovek ani nevi cemu ma ve skutecnosti verit, nic vic ;-)
Odpovědět
Nehledě na to, že já jsem přece zastánkyně toho, ať si udělají všechno po svém, její výběr místa se mi líbí, tak co tolik vášně?? Že jsem řekla, že je snob? Z čeho usuzujete, že si nežiju luxusně i já?? Proto, že to tady nepíšu? Ano, přijde mi poněkud trapný tady v diskusi o svatbách zmiňovat, jakým jezdím autem, kde bydlím, co mě kolik stálo, na co jsem se v životě zmohla a čím hodlám komu vytřít zrak. Pokud někdo trpí komixovým čtením, ať si příspěvky přečte dvakrát, třikrát a možná mě pak nebude osočovat z něčeho, co jsem nenapsala (viz.Hannyy).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?