Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Včera na mě začala mlet jedna holka, která neumí nic než drbat a snažila se mě a P. rozeštvat. Prý jestli nechci uvázat kytici a že by mi ji donesla přímo na svatbu atd atd... pak dodala, za práci si vezmu tak stovečku na hodinu nebo mě můžete pozvat na hostinu :-N
Odpovědět
ahoj holky, já dneska totál zatáhla školu... místo v půl osmý jsem vstala v půl jedenáctý :-N jenže my tady máme od úterka buď šílenou zimu (to vůbec netopili) nebo šílený vedro (třeba teď), takže jsem zase nachcípaná a je to naprd :-( pb, mohla bych poprosit o recept na ten likér? případně i od avano na to baileys? děkuju!
Odpovědět
cau devcatka, tak u nas je slunicko a mrzne, ale chvilku padal i snih... boze asi sem jedina ale moc sem se na to tesila, a az si udelam o vikendu uklid a vyzdobu tak to bude parada :-) uz se na to tesim (teda na uklid ne) :-) jinak pokud muzu poprosi o recptik na likerek tak budu moc rada, kdyz mi ho date moc dekuju :-) tak co budeme dneska probirat? jinak kde maji levny alkohol? taky si ho budeme kupovat sami??? poradte kde maji akce
Odpovědět
Profilova fotka
danielak: my budeme nakupovat v Makru a podle toho kde budou akce, svatbu máme chvilku před velikonocema tak budou i tak slevy :-) Kde jste všechny? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám chvilku mezi školením, obědem a dalším školením. Tady taky svítí sluníčko, kolik stupňů je nevím, ale sníh se nedrží:-( Jsme taky nějaká unavená a nachcípaná a hlavně se moc těším domů. A taky bych se přihlásila o ty recepty na tekuté mňamky;-) Docela bych zkusila něco takového vyrobit 8-)
Odpovědět
Jo,Makro je na tohle fakt dobrý. U nás takovýhle nákupy bohužel nepřipadají v úvahu, akže já to neřeším.
Odpovědět
jj makro, no vidis to me nenapadlo, urcite se tam zajedeme podivat :-) jj je tu nejak mrtvo devcata, kde ste vsechny gelisky ? :-D
Odpovědět
Loli jak to ze to u vas nepripada v uvahu? mate restauraci, kde to nepovoluji?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak maso např v Makru kupovat nebudeme, máme vybrané řeznictví a tam se domluvíme a na maso se můžeme podívat, kdežto v Makru je někdy tak zabalené, že doma zjistíš, že v tom krásném balíčku je hezké jen to maso povrchu
Odpovědět
Daniela: No v téhle kategorii,ze které vybíráme my, se to nedělá....
Odpovědět
aha tak to je docela sila :-) no me jde jen o tvrdy alkohol, protoze jinak vino, pivo, nealko a jidlo mame v cene v restauraci. tak me slo predevsim o tohle. ale to je docela mazec teda... :-(
Odpovědět
Proč mazec? Nedokážu si představit,že bych přišla do Kempinski s tímto nápadem. Jediné co umožňují je mít vlastní dort.....
Odpovědět
Článek se načítá
ja psala ze je to mazec na to maso... ne na to ze si to nemuzete prinest!!! to naprosto chapu :-) jako ze si vyberes hezke maso a pak zjisitit ze je stare nebo neco... to me rozhodilo
Odpovědět
ale jinak to stou restauraci to chapu... u nas to je spis jen ze znamosti, jinak se to tam asi bezne nedela :-) takze vim o cem mluvis. my muzeme jen trvrdy a sladke jinak vse mame zarizene od nich a jsem za to rada!!!
Odpovědět
Tak to už je normálka :-D . I když v makru bych řekla,že to tak není.
Odpovědět
Profilova fotka
Jako ono staré není ale, na povrchu je libové a při rozdělání balíčku je to většinou samej tuk a flaxa... takhle si vybereme libové
Odpovědět
tak a ted sme to vsechny uvedly na spravnou miru :-D
Odpovědět
Tak to jooo,to chápu, smudli,to mě taky točí.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D hlavně, že si rozumíme :-D přece jen chci mít kvalitu a ne vyhodit půlku toho co jsem nakoupila |-|
Odpovědět
no tak to je jasna vec :-) ne jako je to pravda, clovek by nemel kupovat zajice v pytli!!! tak v cem budem pokracovat? co jeste budete holky zarizovat? co chcete jeste stihnout do vanoc?
Odpovědět
Profilova fotka
My musíme do vánoc zařídit RL , drahý ho nechal v peněžence a pěkně si ho poničil ]-( takže si musí nechat udělat nový a to ještě než půjdeme v lednu na matriku
Odpovědět
jaaj tak to je pekny... tak to je sikulka :-) to ja u toho mojeho musim zjistit kde ho ma, ale myslim si ze ho ma jeste nekde schovany u rodicu, takze ho snad najdem :-) jinak my uz mam matriku zassebou, po novem roce zaplatime poplatek a je to, nechtela sem cekat, kdyz sme si zarezervovali misto, aby nam to pak pokazila matrika, takze tam uz sme taky hotovy, jen dodame rodne listy ale to jen naskenuju!!! hele sou to ale starotsti vid? vubec sem si nikdy nepredstavovala co je vse potreba a ted jen ziram :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme vše domluvené ale matrikářka říkala, že je lepší to vyplnit cca 3 měsíce před svatbou No taky čučím, ale myslela jsem, že je to horší jinak se omlouvám za opožděnou reakci, pejsan nutně potřeboval aportovat :-D
Odpovědět
ahoj holky, jsem doma:-) A budu dodělávat perníky:-D Nevím jak u vás, ale u nás je strašná zima:-D Smudli: matrikářka má strach, abyste si to nerozmysleli, ale ono o ty nejlepší termíny je vždycky boj a s naším datem 11.6.2011 si neumím představit, že bych došla v dubnu....
Odpovědět
Profilova fotka
tak máme dneska padla, teď už jen čekání na večeři a večer možná nějaká pařba:-) Nu uvidíme. Já bych chtěla do Vánoc stihnout ještě zkusit nějaké šaty a hlavně se domluvit, za kolik by mi ušili ty moje vysněné a podle toho se pak rozhodnout dál. Jinak taky sbírám po lidech mp3 všeho druhu, protože z toho budu muset poskládat 12 hodin hudby a to nebude žádná legrace. Taky musím drahého dokopat k tomu, aby konečně udělal nějaký trn návrh oznámení, abychom měli na čem pracovat:-) smudli: Teda takový lidi bych ignorovala, to je fakt síla:-(
Odpovědět
Ahojky,ja jsem na ceste na nakupy bytoveho textilu :-p , konecne vime kdy se budeme stehovat. Prvni tyden v prosinci a pomalu budeme chystat Vanoce. smudli: nedokazu si predstavit,ze by se mi nekdo takhle vtiral na svatbu. amad: vy nebudete mit DJe?
Odpovědět
Profilova fotka
loli: Majitel nám ho vymlouvá, že jsou to žabaři, co si za prd řeknou hrozně peněz a ať si to raději uděláme podle svýho...no a drahý by za něj už stejně asi nechtěl utrácet...
Odpovědět
hoj, my taky nebudeme mit dj :-) frido, taky se na to chystam, jen nemam jeste vykrajovatka :)) a mizim opet, boli me hlava tak si jdu na chvilku lehnout
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to včera nakrklo a ještě mi dnes psala na fb ať se rozmyslím :-N Dnes si budu chystat na linecké a musím napéct ze dvou dávek, jedno klasika a druhé bude na košíčky
Odpovědět
Profilova fotka
smudli: Já bych taky ráda něco napekla, ale po své zkušenosti s rohlíčky:-( Navíc nemám ani vál, ani váleček, tak teda nevím nevím...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?