Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
hele v te Nesuchyni se da na tvrdem alkoholu domluvit!!! myslim si ze budes prekvapena :-) navic v tom budgetu jak sem ti posilala mas veskere vino, nealko, pivo, teple napoje a jidlo, no a kdyz se domluvite i na tvrdem tak si myslim ze to neni zas tak spatny... mam znameho ktery mi rekl, jak ti hospoda, restaurace neudelala nejaky budget na piti, tak jen to nealko ti naskace nehoraznym zpusobem. on se totiz pohybuje v tomhle prostredi, tak mu verim. ale jak rikas v prumeru mas panaka za 45-50Kc to je sila!!!
Odpovědět
tak to mi povedali uz asi v 5 restauraciach ze chcu 40 -50 kc za panaka a moznost kupit si od nich flase nieje.
Odpovědět
tak nam rekli 25% sleva na panaka
Odpovědět
prave, ale... ale kdyz to zkusis na hodit v miste co sem ti dala,tak uvidis :-) za tu cenu by si mela tech flasek 10 :-)
Odpovědět
gepe hura, poves mi jak se dostanu do vasi diskuze na tom novem miste :-) uz sem registrovana :-)
Odpovědět
gepe tak to je dobry :) 25% je predsa super
Odpovědět
my prave holky nechceme tvrdej, i kdyz jak to bude pro rodinu tak mozna panaky povolime, no to se uvidi.. stejne tam urco budou domaci slivovice - jelikoz budou i z valasska :D apod., no a na vino nemame korkovny, takze to je fajn :)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsi... :-D Danielo,co ta fotografka,ozvala se?Jen doufám,že neklaplo Lion studio,nemám na ně dobrou referenci. ]-(
Odpovědět
tak mi chceme jenom tvrdy u nas je to zvyk , mozna vinko pro rodice :) a za tu slivovicu budete platit taky korkovne :)
Odpovědět
pb :-D niccky, no jak budeme mit komplet pro sebe tu celou ubytovaci cast tak tam se par flasek tvrdyho urco ztrati ;-) :-p :-D :-D
Odpovědět
no pb tak sem s ty referenci ale rychle :-p tak to mate dobre gepe a to tam pan majitel/ka nebude??
Odpovědět
Babko, ne lion studio ne, vis kolik si chteli vzit za 8 hodin prace 17000tis a kdybychom chteli od nich knihu tak to stoji o 5tis vic, no neni to divny kdyz knihu si udelam v kazdem druhem photoshopu do 1000kc... hele ozvala se a sme v kontaktu, jeste to probereme s pritelem, ale asi to vezmeme :-) diky za tip :-), nejradsi bych si vzala Lucku ale ta je bohuzel zadana :-(
Odpovědět
Článek se načítá
no nevim co by delali z hotelu v ty nasi ubytovaci casti, kdyz tam budeme a meli bychom mit i soukromi
Odpovědět
pb ja si myslela ze tym myslis nesuchyne, protoze je tam taky napsano Lions :-D :-D
Odpovědět
my hostům tvrdej jednoznačně platit nebudeme... jen přípitek, nealko, víno a pivo, nebudeme někomu platit opičku :-p
Odpovědět
tak já to mám dobré že můžu mít alkohol svůj,takže jejich mám oběd a připitek a kafčo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No,měli jsme od nich předsvatební foto.Vše ok.Domluva supr,sešli jsme se.vyfotili nás.Pak poslali foto.Chtěla jsem ještě nějaký,pač tě fotí hodinu a zbyde z toho 16 fotek co vyberou oní.zaplatili jsme,ale ještě jsem chtěla nějaké foto,oni ti vyberou ten počet a ty to ani nevidíš,ten zbytek.tak mi udělali asi za 14 dní na netu náš soubor...tak jsem si vybrala,oni mi napsali cenu 30-50 kč za fotku!!!,ale jen na webu,bez tisku.Tak jsem si řekla fakjna pár si jich objednala,vyšlo to tak na 400 kč,tak jsem jim poslala jaký chci a od té doby se neozvali.Podotýkám,že je to minimálně 2 měsíce!!!! :-(
Odpovědět
porodnibabka:tak to je síla ;-)
Odpovědět
Babko fakt? tak to je husty, hlavne ze me zarucovali ze oni nic takoveho nedelaji. moc dekuju za si mi to napsala,ikdyz uz jen kvuli te cene sem si je nechtela vzit!!! to je fakt sila tohle, tak ty si zaplatis za praci a pak z toho neuvidis nic? to je fakt dobry teda, protoze ja budu mit fotaky, kteri mi daj vse na cd, a kdyz budu chtit tak mi je nechaj vyvolat nebo si je vyvolame samy!!! ale uvidime vsechny fotky a samy si vybereme ktery budeme chtit!! jak si tohle muze nekdo dovolit, takovy penize za to das a oni se pak zachovaj takhle.. no fuj!!! Niccky: to je shoda jmen, tihle jsou z Kladna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
danielo,není zač.No,my když jsme s nima byli na tom focení,tak supr a furt se nám vnucovali na focení svatby a že nám daj slevu a blá,blá a pak se ani neozvou,když jim chceš udělat kšeft,byt jen malej.
Odpovědět
babko: fakt sila, jak rikas me byl pan taky sympatickej vsechno, ale na konci schuzky rekl cenu a sla sem do kolen, na vic dela neco jineho a prezentuje taky neco jineho. boze sem rada ze sme je nevybrali!!!! to je mi moc lito ze svama takhle vypekli!!! je to des bes...
Odpovědět
pb, tak to je teda fakt drsný... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No,navíc,myslim si,že pokud se domluví cena 1800 nebo 1900 a pak to stojí 2500...taky to neni nic dobrýho. Teri,tak já foto nemůžu najít... :-( jen když to byla ještě fuj rujna,ale pak to tam vyhořelo a udělala se komplet nová střecha a vnitřek.neni to nic moc.je to nižší kategorie,ale je tam sál,málo lidí,prostor venku.Ale ten mlýn je krásnej.Tam by byla svatbička...zkus najít Proškův mlýn Poteplí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, tak mě to potvrzení pořád nepřišlo:-( Asi mě tam nechtějí...
Odpovědět
fridolinek ted jsem se teprv dostala na ty tvoje saty, moc pekne skoro vsecchny, libily se mi ty s tim rasenim-) ale ja do bilych nejdu-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, kde jste všechny? =-) Nechce se mi dočítat, už padám na hubu tak jsem se jen chtěla za váma stavit a ono je tu mrtvo. Už se den D začíná opravdu přibližovat a začínám to pociťovat na celé rodině, protože se řeší hromada věcí co jsem myslela, že nikdo řešit krom nás nakonec nebude. Tak jsem i na jednu stranu ráda, že už nejsem sama kdo šílí se svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, teď začne rodina bláznit a ty můžeš být v klidu, protože už si to měla s náskokem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Amade,mně taky ne.Asi mám smůlu... Smudli,tak jak valčíš,holka?Tak to je zase na druhou stranu paráda... ;-) A jak psala Haili,opravdu,ty budeš v klidnu a celá rodinka bude nerv.Nebyla bys ani první ani poslední případ. ;-) Hest a jakou barvičku by sis představovala.Tu vínovou? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno:-) smudli, já bych taky nechala rodinu vybláznit a udělala si to podle svýho ;-) ono to u nás totiž asi tak bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U náís maj furt všichni dost času,ale je fakt,že je to až za 6 měsíců...i když...AŽ....no.Nejdřív to bylo,že se budu vdávat za rok,pak 3/4 roku a ted už za půl.Utečeto a ani nebudu vědět jak.moje mamka bude 100% nerv.A o otcovi ani nemluvim
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?