Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
markys.taky už nemáš tatku,ten muj zemřel přímo na štědrý den,tet to bude rok,takže jsem si jistá že já brečet budu
Odpovědět
Profilova fotka
markys, tak se zapoj :-) niccky, budeš to asi muset zkusit ještě jednou :-) fridoli, neboj, to bude v pohodě ;-)
Odpovědět
niccky jsem poradila defacto skoro to samy co markys do reg., tak snad niccky uz to proslo :-( anka, ja kolikrat ukapnu slzu za dedu a babicky i kdyz uz dlouho nejsou, na stedry den..
Odpovědět
frido, držím palce! to určitě dopadne dobře ;-)
Odpovědět
btw. frido, přidáš se taky? a nemohla bys mi prosím prosím taky poslat odkaz na nějaké tvoje fotky v šatech? jsem zvědavá jako opice :-N :-D
Odpovědět
no moje babička má dneska 86 let,takže jsem už tam byla ráno popřát ji a nakoupila jsem ji tu vanoční hvězdu v květináči a košík sušeného ovoce,ona to má moc ráda no a taky jsme pobrečeli,no jsem taková citlivka a přitom tvrdák :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka no taťka už s náma není 5 let. pohřeb měl přesně v den mých 25 narozenin. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ježí, kdybyste věděly, co jsem to tý registrace napsala já:-) se divim, že mě vůbec pustili :-D :-D anka, to je super že má babička tolik, moje obě babi umřely mladý, jedný bylo 49 a druhý 55 ;-( ;-(
Odpovědět
ava, no ale zabralo to, kdyz jsi tam byla rychle :-) a taky uz nemam ani jednu babicku - ty primy a co jsem mela moc rada... a dedu, co byl jak muj tata
Odpovědět
ava, cos tam napsala? :-p já mám prarodiče všechny, teda myslím, z otcovy strany nemám žádný zprávy... babičce je 69 a dědovi 77... ale přítel už má jen jednoho dědu a tomu je 85..
Odpovědět
markys.je to těžké,já doma žehlím a mám puštěné radio a brečím jak malá,je to nespravedlivé no já mám právě babičku jenom tu jednu o kterou se starám a od ní mám i ty penízky na ty prstýnky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já už mám taky jen jednu babičku a ta má 82 let, ale cítí se tak na 60. :-D jinak z mamčiny strany jsem dědečka nepoznala, bo umřel dřív než jsem se narodila a babička zemřela když mi bylo 6 let. no a dědeček z taťkovy strany zemřel ten samý rok jak babička. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teri, něco jako v tom smyslu, že jsme se daly dohromady vdavekchtivý ženský a chceme si v klídku podrbat o životě :-D :-D
Odpovědět
tak uz sem se registrovala znovu tak sem zvedava :)
Odpovědět
ava, tak to je vtipný :-D tak to chápu, že ti to dali hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
si museli říkat, že jsem naprosto střelená :-D ale poznamenala jsem že znam gepe :-D
Odpovědět
holky tak toto je sila :) ja sem se zaregistrovala povedala ze znam gepe a bylo to schvalene do minutky :-D :-D
Odpovědět
avano máš to tam niccky.tak uvidíš musíš vydržet a půjde to :-) :-)
Odpovědět
niccky tak super a šup tam :-) :-)
Odpovědět
a teraz mi prosim niekto napiste ako Vas najdem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pánečku...to jsou změny... :-D Jinak ahoj všem... :-) Jako práci...letíme do jiných krajin :-D
Odpovědět
babko ka letis? jinak zensky taky sem se registrovala tak sem zvedava :-) bude to fajn, jinak jak se mate? ja bych se dneska nebo zitra jela podivat na saticky tak sem na to zvedava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pb, my jsme takový drbny, že se musíme realizovat i jinde :-D
Odpovědět
tak porad nic, zkusila sem to znovu, a nic mi neprislo. jak dlouho trva ta registrace? dekuju. tady je to ted hrozne mrtvy!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
daniela, trvá to i několik hodin...
Odpovědět
tak ja sem vcera psala do toho Meritum a pak sem rozpravala s panem managerem. Snazil se mi vysvetlit jak to ma byt, a ja sem mu povedala moji verzi no povedal ze to neni spolocenske. Ale ved to je ma svatba tak to budem mat tak jak to chci ja ne !! :-p Proste chctel aby sme mali hostinu v nejakem salonku a tak se presunuli cez parkoviste do restauracie. Co je nezmysel pro mne naco platit za tabuli a vyzdobu kdyz tam budeme jenom hodinku?? Takze hledam dalej
Odpovědět
niccky.no to máš pravdu,hledej snad něco najdeš :-) :-)
Odpovědět
jedna holka tu z beremka mi napsla ze skolici stredisko nesuchyne je moc pekny a cenovo vyhodny. Mate nekdo skusenosti??
Odpovědět
niccky, tak to je docela gól :-D to mě vždycky naprosto fascinuje, když ti nějaká restaurace vnucuje, jak by to mělo vypadat... ]-( my jsme zase zkusili napsat na dvě místa, tak jsem zvědavá, co odpoví... kdyžtak máme pořád v záloze ten špejchar, jenže bysme museli znovu oddělit hostinu a raut a raut udělat jinde, no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
niccky a kde je ta nesuchyně,?? to je v praze??? jinak teda manager mě šokuje... nechce se ženit sám, že ti vnucuje jak to má vypadat???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?