Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
gepe.já se taky hlasím ,tak mi pisni a prosímtě musíš mi to vysvětlit kde co a jak :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, dneska úlovek v lidlu, přítel tam chtěl vzít vodováhu tak při té přiležitosti jsem tam objevila, koupila, ochutnala a totálně propadla závislosti - zeleninové chips, červená řepa a celer s příchutí chedar, musím vyzkoušet udělat doma
Odpovědět
anka, pisni mi email do IP, pro Tebe specialne mam schovanou pozvanku ;-) :-D
Odpovědět
hailli, neni na ne ted reklama? nebo nekde jsem to videla a rikala jsem si, ze muzou byt fakt dobry :-N
Odpovědět
no holky vy mi děláte chutě,já když mám před menzes tak se cpu a potom když už to dostanu tak nejím skoro vůbec :-D :-D :-D takže jsem před a pujdu se podívat jestli tu něco nemám :-D :-D :-D
Odpovědět
Jj....my něco podobného kupujeme v Marks&Spencer
Odpovědět
tak jsem našla fidorky :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak toto mi jedna z admins odepsala: Ahoj. Po zadani slova \"loli88\" do googlu sa mi nenajdu ziadne tvoje prispevky. Nasli sa mi prispevky, v ktorych ta niekto spomina. Napr. uzivatelka abc pise: loli88 ma pekne saty. Prispevky, ktore si pisala ty vyhladavac nenajde.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem doma z práce, čekala jsem, že budu mít z nyxu potvrzenou registraci a zatim nic ;-( ;-( sakra, asi jsem moc nedočkavá :-D
Odpovědět
loli, tak ja nasla tohle http://www.google.cz/search?q=loli88&... a podle me by se nemelo zobrazovat nic, ani ty ostatni prispevky ]-( kdyz si kliknes na archiv, tak tam ti vyskoci diskuse archivne, kdyz na primy hlavni nazev - odkaz, tak te to hodi sem ava, no ono to neni hned... =-) ale snad brzo :-N no padim varit, uz mam skluz
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, já na to koukala, protože normálně řepu nejím a celer taky není můj oblíbenec, ale vypadaly tak lákavě a chutnají ještě 1000x líp, kam se hrabou bramborové lupínky a nejsou utopené v oleji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, tak to budu muset taky zkusit, já sice tohle moc nejim, ale mam ráda, když přijdou hosti, tak jim nabídnout zvláštní pochutiny, který by jinak sami nekoupili ;-) gepe, možná jsme je dneska zahltily žádostma o registraci :-D :-D skdyž si spočtu, kolik nás tu je... :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No tak toto je vrchol!! Prepac, hladala som na SK googli. Naslo mi tvoje prispevky iba v tej jednej teme, v inych nie, takze pravidlo porusene nie je. Pise sa tam, ze prispevky alebo ich casti nebudu indexovane googlom. Cast tvojich prispevkov je indexovana a cast nie
Odpovědět
Profilova fotka
ava určitě to zkus, právě že to nemá vůbec nic společného s chutí brambůrků apod. chutná to hrozně zvláštně, trochu nasládle a trochu tou kořenovou zeleninou, vůbec to není mastný, já už zdlabala skoro celej pytlík, musím mrknout na kalórie :-D
Odpovědět
ved prave ze cast prispevkou a to je taky porusovani. Sem z toho v soku :-(
Odpovědět
Sem ji taky napsala..... Hrůza.
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, na kalorie radši nekoukej, určitě by ti zhořkly v puse :-D :-D sakra teď jsem dostala chuť na něco straaašně nezdravýho a doma nic není... holky, já radši nemyslim na to, co jsem tu kdy napsala :-o a ani se nerozčilujte, za chvíli se snad budem moct realizovat na soukromým fóru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ava, přecejen jsem se koukla a oni to tam radši nepíšou :-D ale příště už si je udělám sama doma v troubě, takže budu vědět, že to je zdravé a light :-p holky,tak doufám, že se na nové adrese brzo objevíte
Odpovědět
no mne to jeste taky neprislo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, ty už tam jsi??? na pozvánku od gepe to jde asi rychleji, my čekáme na registraci...
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, jak máš nově v albu ty gerbery, tak ty Daikiri jsem měla nedávno doma a jsou fakt nádherný!
Odpovědět
já už to mám už mi přišla registrace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě taky :-D gepe asi bys nám mohla hromadně poslat instrukce, co a jak a kde tě najdem :-p
Odpovědět
anku jdu prihodit do diskuse :) ava, piste mi nicky jak tam budete registrovany prosim :-) jinak asi me tady brzo smazou =-) :-D viz beremese diskuse
Odpovědět
tet jsem to chtěla napsat tak se neopič :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
anka? ja nebo ava? =-) :-D :-D
Odpovědět
avano :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
gepe diki za uprimnou sustrat ale myslim ze je to horsi nez si myslim
Odpovědět
niccky, me proste prijde fakt odpal strasnej ta cena za ten stan - to se asi nekdo fakt "vy*** v prujezdu"
Odpovědět
hmmm tak jsem dneska napsala adminum, proc mi neodpovideli treba na to, proc my drive mazali stale to album a ani se nikdo nepokousel sdelit duvod.. a taky jsem tam napsala, proc davaji dvoji metr ohledne toho vkladani do textu alb a tohle mi bylo odpovezeno: http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?