Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
mam k dispozici 5 pozvanek, tak kdyby jste nektera chtela, tak reknete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak to funguje, když nedostaneš pozvánku??? mam to puštěný, tak jeslti se mam registrovat, či co :-D
Odpovědět
ava, no jen tam musis napsat treba ze tam mas kamaradku, ktera ti nyx doporucila a blabla :-N klido se zkus regnout a uvidis :-D kdyztak to poresime v pripade ze to nektery z vas neprojde tou pozvankou jo a nejsem tam jako gepe, tak mi pak prosim pisnete do IP jako kdo tam jste at si vas pak najdu a pridam nejen k sobe do pratel, ale i do nasi diskuse kterou sem uz zalozila :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak můžu poprosit o pozvánku gepe?
Odpovědět
hailli, pisni mi prosim do IP email :-) jo a muzeme si tam davat u prispevku i treba palce nahoru nebo dolu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
díky máš to tam, já tam budu pod stejným nickem, mám ho všude
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, tak já to zkusila přes tu registraci, tak uvidim, jestli mě vezmou :-D jinak mam taky stejnej nick... kdyžtak další info taky do IP nebo mailu ;-)
Odpovědět
ava, ok :-) se tesim, vam pak poslu rovnou pozvanku i do ty diskuse, jelikoz nejde normalne najit, pokud nevite jeji nazev :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš jako palec dolů, když si budem myslet že jsou to kraviny? :-D :-D no to jsem na nás zvědavá :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se teda nestacim divit, co se to tu deje..to se chcete stehovat ju? A muzu se pridat? Ja byla vcera s tene kamaradkama, tak vetsi sutr na zasnubaku jsem jeste nevidela:-D Dneska chrchlam v praci a pak mam v planu koupit maminkam neco k narozeninam a vecer do divadla. No a zitra jedu na tri dny do Benesova na skoleni..proste nabitej program a jen tak treba v tramvaji vas poocku ctu:-)
Odpovědět
loli: "jsem tady novacek, budte na me hodni" dobrej status :-D :-D ava, ano napriklad ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
amade, je to akce o který už jsme se před časem bavily, že by nebylo špatný soukromý fórum, abysme mohly kecat o lecčems ;-) pádim domů, držte mi palce at mě zaregistrujou :-D jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat... zatim pa, večer mrknu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gepe já taky prosím do ip. ;-)
Odpovědět
muzu taky poprosit :)
Odpovědět
tomu se rika exodus, ne? :-D :-D
Odpovědět
jinak uz mi odepsali z teho hotela meritum a prenajom stanu je 45 tis takze asi sli dole :-D Ale jinak ceny tam maji celkom ok az za to ubytovani tak sem mu napsala ci se da neco s cenou delat tak sem moc zvedava co odpise :-p
Odpovědět
niccky, to je ale peknej rozdil najednou :-D i tak asi upadli
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem provedla sofistikovany pokus o registraci pod stejnym jmenem..tak uvidime:-)
Odpovědět
amad, tak to jsem zvedava x-)
Odpovědět
tak hotovo!! tesim se na potvrdeni :-D 70 tacu za stan je proste nenormalne :-D ale taky se nam moc libi ta resturace a pan manager nam zatim poslal ceny ktore su suprovy a vyber rautu taky ---- no chci aby jel dole s cenou za pokoj i za alkohol tak sem zvedava kdyz ne tak bohuzel jdeme do jinej volby. Urcite nedam za ubytovani 40 tis :-D
Odpovědět
niccky za tu cenu by vam meli dat korkovne na komplet alkohol a mozna i na jidlo, ci nejaky jiny sluzby ]-( tak se tesim :-D
Odpovědět
A ti admins vůůůbec neodpesali
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to taky zkusila, doufám, že to nevadí. Nepíšu sem sice tak často, nestíhám :-).
Odpovědět
loli ne a pritom chci ten prispevek blbej tam smazat a porad tam mizi proc ho chci smazat ]-( to ze nepatri do daneho tematu mi prijde jako poruseni pravidel dane diskuse a stejne to nemazou ]-(
Odpovědět
hmm tak mi tam ten prispevek furt visi, hlaseni o poruseni pravidel taky a taky mi zmizel pripsevek co jsem zadala aby ten dany smazli ach jo.. obcas si pripadam jako Don Quichot
Odpovědět
Gepe: Nejsi sama
Odpovědět
Gepe...zase tam nemám přístup....nechápu
Odpovědět
loli, tak to jsem posrala, mmnt napravim :-D
Odpovědět
loli a hailli, uz by to melo byt v poradku :-)
Odpovědět
Oki
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?