Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
a máš nápad kam??? hlavně nic typu facebook, já jsem totiž toho zásadní odpůrce :-|
Odpovědět
ava, rozhodne nic takovyho, zkusim neco vymyslet :-) teda pokud by jste byly pro, at nezavaruju panty zbytecne ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se klíďo přídám :-D teď už nejde jen o svatbu, ale o "virtuální kámošky" :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky jdu jen na chvilku už jsem přijela z globusu a jen čekám až přijdou všichni ze školy a malý ze školky a musím na hřbitov gepe:jinak já jsem pro kdyby to šlo,aby jsme měěli svoji stránku :-) :-)
Odpovědět
já jsem si zkusila založit stránku na webnode,tak pokud by to šlo tak můžem tam,já tomu tak prd rozumím ale uděla jsem si tam svatební stránku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka já bych to taky nechala na někom, kdo tomu rozumí ;-) já tak propojit kabely, něco namontovat, ale možnosti webovek, to jde mimo mě :-D :-D kdysi jsme se to ve škole učili, a chudák učitel mi dal zápočet z milosti a kvůli mým krásným čokoládovým očím 8-) , protože podle jeho vyjádření byly stránky na úrovni retardovanýho prvňáka... no každej nemůže umět všechno :-D :-D
Odpovědět
gepe, taky bych byla pro, začíná mě to dost štvát... vím, že tohle je veřejné fórum, ale co je moc, to je moc...
Odpovědět
avano.tak tomu rozumím,muj syn má taky čokoládové oči a stačí se jenom na mě podívat a je odpuštěno :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
holky mrknu tady večer,tak zatím pa pa :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, měj se :-p
Odpovědět
s tym googlem ste mi holky ale poriadne zvysil naladu, tak toto je uz vrchol ]-( Jdu napisat do asmiry a sem zvedava na odpoved
Odpovědět
Profilova fotka
tyy jo, doufam, že mam uložený všechny fotky, až nás tu hromadně smáznou :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ava, snad nesmáznou... ;-)
Odpovědět
ahoj holky:-D Gepe já jsem pro:-) Ale kam? Zkusím se taky poptat a popřemýšlet:-)))
Odpovědět
holky, ja se domnivam, ze v diskusi ani nijak neporusujeme pravidla, tak by to bylo proti pravidlum, kdyby nas smazli 8-( ale je fakt, ze tady se moc pravidla nedodrzuji, resp. dvojim metrem :-D
Odpovědět
To snad není pravda.....!!!! Vůbec mě to nenapadlo kontrolovat!!!!
Odpovědět
Všechny píšete adminům :-D ?????
Odpovědět
ja jsem odepsala v IP a jeste pak k tomu pripojila jednu zpravu a nic 8-( tak jsem napsala do beremese sekce primo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
loli, já nee :-D :-D loli, doufam že se nějakou boudoir fotkou pochlubíš... ;-) my budem mít focení s kamarádkou, tak jsem na ní zvědavá :-p
Odpovědět
Ava: Uvidím kdy ji dostanu,ale určo jo. Kdy se chystáš? Gepe: Mně taky nic
Odpovědět
holky, vzpomela jsem si, ze jsem na jednom diskusnim webu, kde muzeme vlastne davat fotky, je tam takova hromada diskusi i ruznych sekci atd., ze bychom se tam krasne ztratily pokud budete mit zajem, dejte mi vedet, pisnu vam do IP x-) holky jsem debil 8-( v domneni ze jsem tady v planovani, jsem tenhle prispevek nahore napsala do admin nejaky diskuse :-D :-D
Odpovědět
jo a taky si tam muzete dat profilovou fotku, jakou chcete ;-) apod.
Odpovědět
Profilova fotka
loli, my už chtěli fotit letos v létě :-D u nás je všechno na dlouho :-D tak ted jsme se dohodli, že to uděláme na několikrát... něco nafotíme na sněhu, něco vevnitř a až bude teplo tak v parku a na louce
Odpovědět
jo, registrace probiha schvalenim, ale jak tam mam ucet, muzu vas pozvat a registrace probehne pak automaticky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe a ty skupiny jsou uzavřený???
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak koukám, že se tu koná revoluce :-D gepe, tak mi písni kam se chceš stěhovat
Odpovědět
ava, muzou se uzavrit myslim :-) teda musela bych si to overit, ale ono to je v podstate jedno, protoze v kazdy sekci je jich obrovska hromada :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, jsi fakt hustá, splést si diskuzi :-D :-D :-D že už teď zareagujou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pošli nám odkaz ;-)
Odpovědět
ava, jde to, zalozim primo pro nas privatni klub :-D no rikam, ze jsem debil =-) :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?