Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
dobre ranko holky, tak vy ste sa hned rozbehli zavcas rano :) U nas je take pochmurne pocasi a po snehu ani stopy. PB vcera sem psala do toho pivovaru chtela sem jenom nejake informace a oni mi odpisali ze kdy?? bez osloveni bez podpisu....no pobavilo mne to zavcas rano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha,no,najdou se občas exoti.Aspon sis mohla udělat názor...Písnu ti do IP. ;-)
Odpovědět
niccky:no jo lidi jsou v dnešní době debilní :-D :-D :-D a vůbec jim je jedno že je pravidlo: náš zakazník náš pán :-N :-N no a jinak něco nového u tebe :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Udělala sis názor a asi tam nepůjdeš,vid?!Takovýhle jednání,to je fakt síla... ]-(
Odpovědět
porodnibabka.no to je ta dnešní doba , ]-( ]-( lidi se změnili :-( :-(
Odpovědět
Dobré ráno Vám přeji. U nás na Kladně je pěkně hnusně. Cosi pokapkává a je tu černo ( a o nejen díky cikánům). To počasí už mi leze na mozek a jako bonus jsem asi ještě ani nevyležela to nachlazení před dvěma či kolika ýdny a pořád jsem taková ....jakoby plyšová.Dárky už mám tak nějak rozmyšlený,ale tak akční jako Anka ještě nejsem. Jen zítra jdu vyrábět dar pro muže (budouir foto)
Odpovědět
Profilova fotka
já asi taky zajdu pro nějaký ten dárek tenhle měsíc a zbytek až v prosinci.Blbý je,že si člověk nepomůže ani když si něco koupí na e-shopu,pač stejně pak ty fronty na poště jsou ještě horší,než když se rveš s lidma v obchodech. :-| :-S
Odpovědět
No to je pravda Nas zakaznik nas pan :) ale tak v tomhle pripade to urcite neplatilo. Vis aspon Dobre rano sem ocekavala a podpis osoby kto to poslal ale vubec nic :-D :-D Nekdy se necudujem divit co se deje kdyz tak pisem maily a chci nejake info psala sem si s jednym panem majitelem firmy a ten mal stale tie iste otazky a pripomienky az kym som mu nenapisala ze sa opakuje. A to obolo jenom v mailu co by se stalo kdyby si jejich sluzbu objednala tak to nevim :-D
Odpovědět
niccky.no a máš ještě něco vyhlídnutého? :-) porodnibabka:no proto já radši nakupují dopředu :-D :-D :-D nemám ráda fronty :-D :-D :-D a jak lidi do sebe žduchají a nejhorší jsou staří lidé,no co ti dokážou v obchodech dělat za zmatky :-D :-D :-D
Odpovědět
Niccky: Lidi jsou divný. My jsme řeba v neděli dodělávali byt (pověsit skříňky atd) a volal mi soused zespoda,nepředstavil se,nepozdravil a rovnou spustil : " vy tam u vás zase vrtáte?" a já ze šoku tupě odpovídala,že ano. " šmarjá,posuňte to na pondělí nebo na úterý" , to už jsem se rozkoukala a povídám ,že o nejde,že se omlouváma že to budou už jen dva šrouby. a on mi ironickým tonem poděkoval a pak slyším " kráva jedna"...... :-D
Odpovědět
loli.no jo on asi nechodí do práce :-D :-D :-D no já jsem zas dost razná takže já bych si otevřela hubu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Anka: No já jak jsem byla v šoku,že mi volá takhle drze,nepředstaví se,nic......a navíc jsem se zamýšlela kde vzal jako moje číslo atd,akže jsem to nějak nestihla :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
loli.jako on ti volal na mobil nebo pevnou linku?
Odpovědět
Pevnou nemáme,právěže na mobil....Jediný co mě napadá,že by mu to dal náš místopředseda sdružení vlastníků:) On si říká starosta,taky se ovšechno stará a plete se do čeho nemá......A jeho životním posláním se stalo dostat se knám do bytu aby viděl jak to vypadá po rekonstrukci :-D divnej barák
Odpovědět
loli.a ten byt už je váš?
Odpovědět
Už rok....proč?
Odpovědět
Profilova fotka
loli tak to se v tom baráku rozhodně nudit nebudete. a máte opravdu místopředsedu na svém místě. :-D jak si může něco takového vůbec dovolit?!
Odpovědět
Profilova fotka
Loli,tak to bych ho poslala... Helet a jakej máš názor na HEAT?Myslíš,že je lepší než Zumba?
Odpovědět
no tak to nemá právo vůbec ti lézt do bytu né?
Odpovědět
loli to si robis prdel....ja by mu taky odpovedela v tichosti ze vul....... :-D :-D PB tak maly sme ten Selsky mlyn ale ten asi zrusime ( nepaci sa nam to usporiadanie oddelenie parketu od salonku je tam velky prechod a su tam este dalsie minusy ), a zatim mame Chvalsku tvrz, Sport Hotel, Hotel Astra, a cekam na zopar odpovedi z hotelu ktere sme nasli za posledny tyden. Proste chci neco s velkou salou kde mozme mat hostinu i parket, nechci zadne male salonky :(
Odpovědět
Profilova fotka
chápu...a mlýnský domov už nic? ;-)
Odpovědět
Anka: no nemá :-D :-D taky ho am nepouštím,ale furt se tam cpe. Markys: Nevím :-D , Ale pořád hledá záminky. PB: záleží na tom co od toho čekáš. Na zvýšení kondice určitě,ale na hubnutí je nej prostě ta chůze a běh. Ale není to špatný,to určitě ne. Niccky: Bohužel nerobím :-D :-D . Nedávno jsem tam byla sama v bytě a vybalovala sedačku. Odpadků samozřejmě mooooře,tak jsem to šla hned vynést a ty krabice byly vetší než já,sotva jsem to nesla a on mě zastavil a chtěl si pokecat. Tak jsem mu jasně řekla,že si s ním teď povídat nebudu...a on že proč :-D ? To už jsem nechtěla být spostá,tak jsem šla. schválně jsem se od tý popelnice courala,abycho tam už nepotkala. O n tam čekal!! Nastoupil se mnou do výtahu a zmáčknul 19 (on bydlí v pátém) a jeli jsme. Pořád něco žvatlal,já jen pokyvovala. Vystoupila jsem a on se tahne za mnou. A já na něj " vy jdete kam?" a on že k nám :-D . No měla jsem dost :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Niccky: A kolik chtějí za chvalskou tvrz?
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem na sebe teď tak naštvaná, až se mi chce brečet. jsem si loni na podzim koupila oplé kozačky, ale ani jednou jsem je neměla na sobě, bo mi pak ke konci těhotenství začaly otékat nohy. tak jsem se těšila jak si v nich letos pochodím a asi velké kulové. právě jsem si je zkoušela a zjistila jsem, že je mám malé přes lýtka. zapnu je až po 10 minutovém snažení a to tak na těsno, že čekám kdy se mi rozletí zip. :-( ]-(
Odpovědět
Jéé,Markys,tto je mi líto....počkají ještě rok a pak si je vychutnáš,neboj
Odpovědět
loli.no to by bylo něco na mě :-D :-D :-D :-D já bych mu dala šmírak jeden :-N :-N :-N markys:no to znám ale už je zapnu :-D :-D :-D niccky:neboj něco najdeš :-) :-) :-)
Odpovědět
Anka: Ani nevíš jak bych mu dala já,ale zatím ,dokud nemám vyřešené ty věci,co řeším se sdružením( sice o řeším s předsedou,ale stejně) tak raději mlčím. :-p
Odpovědět
Loli chvalska tvrz je celkom ok, nechci za pronajem a plus maji dobre ceny trochu vyssi ale ok. Nebyla sem tam jeste osobne takze nevim jakej velkej je tej salone a ani nevim jak je to s parketem takze pro mne je to tak trochy blby :( lebo tam nemuze id. Mlynskej domov to mame take v zalohe :)
Odpovědět
loli.tak to jo ;-) ;-) no uvidíš jak to bude pokračovat
Odpovědět
Niccky: Vím jen,že mají dobré jídlo. Víš co....domluv s nima,že jsi v cizině a pošleš tam kamarádku,která ti to nafotí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?