Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já taky cvičím doma každý den hodinu zumbu, ale zatím nic. =-) ale bez večeře bych teda fakt být nemohla. :-D
Odpovědět
holky.tak já si ráno všechno udělám ,navařím a jak přijdou děti ze školy tak si udělají úkoly a já od 16.00 do 18.00 cvičím a pak hodím sprchu a hned si lehnu a koukám na televizi :-D :-D :-D No nějak jsem se do toho zabrala :-D :-D to máte pravdu.Ale mám skvělé děti a chlapa takže doma zastanou taky dost práce,takže není všechno jen na mě ;-) ;-)
Odpovědět
markys dej tomu cas urcite se vysledky dostavia, ja som sa trosicku aj obmedzila v jedalnicku :) Vynimka vcera to sem jedla ten moj kolac, chlebicky a chipsy jak prasatko :-D :-D
Odpovědět
anko tak ty mas silnu vuli ja bych to asi vubec nezvladala. To je super ze citis na sobe ze sys zhodila to nejake kilecko ;-)
Odpovědět
niccky:no my taky byli včera u mojí tety a popíjeli jsme vínko takže jsem včera taky nemohla cvičit ale červené vínko je zdravé :-D :-D :-D ale je fakt že změna jídelničku taky udělá svoje ;-) ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,jsem tu jen na skok....nejsem si jistá,zda jsem schopná Vás dočist :-D . Ve středu jdu na to budoir focení,,jsem zvědavá. Jinak Markys: Pokud už nekojíš a chceš zhubnout, zkus Lipodex. Je to hrozná chemikálie,ale skutečně zabírá.Bez cvičení při pravidelném braní těch kapslí i 8 kg za dva měsíce. Ale samozřejmě doporučuju cvičit. Jinak budeš sice štíhlejší,ale taková rozkydlá.
Odpovědět
loli:no já jsem ten typ že bych nevzala žádný prášek na hubnutí a radši budu cvičit ale žádnou chemii,jsem totiž vyučena pro farmacii takže vím co je to za svinstvo :-p :-p všude jsou vedlejší učinky a někdy dost špatné,takže cvičit cvičit a nežrat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no ved to ze v nedeli se asi uprave jedalnicku nikdy nevyhnes :) te navstevy :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Loli a nemá to pak spíš jojo efekt?Já těmhle šmejdům moc nevěřim... |-|
Odpovědět
niccky:no to máš pravdu ,já taky nechtěla a ten muj říká no protože by si pak nemohla cvičit,no tak jsem si to vínko dala a jeden den necvičila :-D :-D :-D
Odpovědět
ja sem ho skusila a zhubla sem 5 kg ale hned sme ich nabrala, tez uz tym prasku neverim :(
Odpovědět
Anka: Já taky už ne. Ale když jsem chodila na gympl,tak jsem dělala trenérku dost intenzivně a zkoušela jsem na sobě ty věci,co používaly moje klienty a ten Lipodex je fakt pecka! Je to na každým...... Třeba Carnitin,ten bych nevzala ani náhodou. Zbytečná chemie a nezabírá. Maximálně se víc potíš a to není zas takový plus. Ale ten Lipodex zabírá i bez cvičení a v kombinaci s cvičením je mega rychlej!
Odpovědět
Článek se načítá
loíli.to fakt zaleží na lidech pokud chcou at to berou,já radši se budu potit a cvičit :-D :-D :-D muj otec byl sportovec tělem i duší ale nikdy nic nebral,všechno bylo čistě v treninku,takže i když byl boxer,tak hral hokej ,fotbal,učastnil se triatlonu,plaval ,jezdil na kole a chodil do páry. :-) :-) :-) a vše bez nějakých chemikalii
Odpovědět
Anka: Já neříkám berte to,ale když už něco,tak ten Lipodex,páč mám většinu těchto věcí odzkoušených.
Odpovědět
loli:no ja vím ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
loli díky za radu, ale já stále kojím a navíc prášky na hubnutí bych asi stejně nebrala.
Odpovědět
Profilova fotka
už teď mám takové menší výčitky ohledně cvičení a kojení. bo prý u kojení se to s cvičením nemá přehánět, protože pak ty škodliviny jdou i do mléka. tak nevím. :-.
Odpovědět
markys_:tak si to najdi ,jestli můžeš cvičit když kojíš :-) já totiž moc dlouho nekojila takže nevím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Anko a tatka byl známej sportovec?
Odpovědět
Profilova fotka
no anka cvičit můžu, ale třeba aerobik vůbec nedoporučují, bo čím víc se u cvičení potíš, tak tím víc se vyplavuje těch škodlivin, či co. :-| zase si ale říkám, že zumba není aerobik a navíc kojím už jen ráno a večer, tak malý toho mléka ode mě už zas tolik nemá. jo a prý při kojení je nejideálnější shodit tak max. 2 kila za měsíc. :-D
Odpovědět
Markys: Jediný co se může stát je,že mléko mimču zhořkne (v důsledku vyplavování kyseliny mléčné do svalů a následně do mléka) a už nebude chtít.
Odpovědět
Profilova fotka
a při kojení bys neměla vůbec držet diety. 2 kg za měsíc?To je dost....bála bych se jojo efektu.
Odpovědět
porodnibabka:no byl,byl mistr republiky v boxu ,druhý na mistrovství evropy,zasloužilí mistr sportu a mnoho další ocenění,má hodně medaili :-) :-) :-) takže jsem od mala taky sportovala,tak proto mi nedělá problém zase cvičit,no ale co umřel tak jsem právě přibrala těch 10 kg asi stresem a tím že jsem se cpala,no ale tet to bude zase dobré už jsem se do toho pustila,tak to zase zhodím
Odpovědět
PB: Normální je 4 kg za měsíc..... Markys: nejsou to škodliviny,jen "únavová látka ze svalů". To mimi je chytrý,nevezme si to,jakmile tam toho bude moc. Zumba je skoro to samé jako aerobik,takže pokud to chceš dodržet,tak ani zumbu.
Odpovědět
Profilova fotka
loli tak to jsi mě uklidnila. pb dietu jsem nikdy nedržela a nikdy držet nebudu. jídlo je moje slabina. jak si někdy čtu ty příklady jídelníčků, tak se musím smát. u nás z toho ani polovinu nekoupím a jezdit si pro to busem půl hodiny do kroměříže a ještě k tomu s malým. to se mi opravdu nechce. navíc přes týden se mi vůbec pro sebe samotnou vařit nechce. takže to vždy něco zobnu. :-D
Odpovědět
loíli.tet jsem tam na to najela a píšou že 2kg za měsíc víc ne ;-) ;-)
Odpovědět
Anka: No pro kojící ano. Ale pro běžného člověka na redukční dietě je 4 kg norma.
Odpovědět
loli.aha já myslela že to při kojení, :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
loli a kdy že jedeš do ostravy na ty šaty?
Odpovědět
no holky tak já dneska končím jdu z dětma do města,vůbec se mi do te zimy nechce ale děti potřebujou boty,tak čau zítra :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?