Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, já nějak teď o volnu vůbec nestíhám sem nakouknout a pokecat s vámi, tak asi jenom přes týden v práci :-D frido, ty šaty jsou moc hezké, líbily se mi ty 6017 myslím a taky se mi moc líbily ty krátké s černou stuhou, co jsou za tebou na pár fotkách pověšené :-))) gepe, přeju brzké vyzdravení, pěkně se pořádně vylež v posteli, ať se to za pár dní zase nevrátí zpátky, aby ti nezůstal v těle nějaký zapomenutý neřád anka, tak koukám, jsi říkala, že si žádné dárky kupovat nebude a najednou budou sportovní oblečky, on asi člověk neodolá přecejenom nic nekoupit co? :-D dani, na nesuchyni jsem taky koukala a moc se mi líbila, budete to mít krásné, škoda že pro nás to je trochu dál :-( jinak co se týče vánočního cukroví, tak já začnu asi během příštího týdne, my jsme vždycky začínali péct kolem první adventní neděle a toho se držím, linecké, rohlíčky a perníčky potřebují pěkně rozležet, aby byly na vánoce v nejlepší formě, no a domluvily jsme se s kamarádkama že se všechny sejdeme i s dětma a budeme péct a zdobit perníčky spolu, tak se moc těším a doufám, že to vyjde, my ženský si uděláme svařáček a bude pohoda amad, tys tuším chtěla měnit recepty ne? tak šup sem s nima klidně, já se sice zařekla, že letos opravdu se budu krotit a udělám jen klasiku linecké, linecké dvoubarevné, vanilkové rohlíčky, perníčky, pusinky a vosí hnízda, ale jak se znám, tak určitě neodolám a ještě něco přídám, vlastně přítelovi jsem ještě slíbila čokoládové figurky jo a spálené rohlíčky, z toho si nic nedělejte :-) já už jsem předem z pečení rohlíčků ve stresu, bohužel je fakt miluju, oni jsou sami o sobě křehoučké a jak kvůli přítelovi peču bezlepkově, tak jsou ještě křehčí, takže mi obvykle z jednoho plechu zůstane použitelná tak čtvrtina a zbytek se rozpadne při obalování :-( no zase má přítel co zobat a je z těch drobků výborná náplň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, jsem o víkendu nějak nestíhala nakouknout. :-N co nového při začátku týdne? :-) tady je opět hnusně. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko markys, tady je taky škaredě, ve středu už má začít sněžit brrrrrrr
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno ;-) hlásím,že u nás je taky hnusně, večer to trochu přimrzalo, ale teď je celkem teplo a "jenom" leje...
Odpovědět
Profilova fotka
chjo, chjo. to zas budu muset celý den s malým trčet doma a najít mu nějaký program. :-S
Odpovědět
achj holky, taky preji hezke rano ikdyz zamracene, nam tu taky prsi, je neuveritelna mlha a ja od vcerejska mutuju a chrchlam, takze co vic si prat na uvod tohoto tydne :-) dneska jedem zaplatit zalohu do Nesuchyne a porad patram po fotografovi, zatim neuspesne, bud jsou drahy nebo se mi nelibi jejich fotky!!!! ach jo... jinak taky premyslim ci do Nesuchyne zivou hudbu nebo DJ, stim ze kdyby byl Dj tak bych chtela zivou hudbu o obrad. co rikate?
Odpovědět
Profilova fotka
dani, no to je dilema, oboje má samozřejmě svoje pro i proti :-), takže holt záleží, jaké máte požadavky, DJ bude určitě levnější a má širší repertoár, zároveň může i celou akci "moderovat", no živá hudba zas samozřejmě má svojí atmosféru, ale je tam risk, aby byli opravdu dobří a může se stát, že prostě nebudou schopni zahrát to co byste chtěli, nebo tak jak byste to chtěli mě se moc líbí fotky od Davida Čeřovského, ale asi patří právě do té kategorie Drahý
Odpovědět
Ahoj holky, přeju hezké ráno, já zž mám teda nějakou pracovní dobu za sebou:-D MY taky řešili dilema DJ nebo kapela...a nevím. Znám špatné kapely i špatného DJ a znám dobré kapely a dobré DJ....akorát ten DJ mi přijde neosobní nevím, to je můj názor. Hailie děkuju za pochvalu. Několik lidí už se mě ptalo na ty šaty za mnou mě se taky líbily, jsou ze salonu Exclusive Břeclav. A musím ten salon pochválit cítila jsem se tam moc dobře a to jsem tam šla s obavami. Paní majitelka i paní prodavačka jsou obě moc moc milé:-)
Odpovědět
Dobre ranko holky :) Tak jak po vikendu . U nas to bolo rusne este dnes v praci spim :)
Odpovědět
Profilova fotka
frido a jiný salon už teda zkoušet nebudeš? niccky cos prováděla za zlotřeliny? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Danielo,hodím ti odkaz.Je to teda fotografka amatérka,ale podle mého fotí úžasně.Je tady z Beremese.Kam se na ní hrabou někteří profíci.
Odpovědět
Markys tak v sobotu to boli bezne prace, upratovani, peceni. Robila som novu buchtu bola super :) Vcera sme mali navstevu prisli kamarati ktory mali svatbu pred mesiacom a sedeli u nas vyse 7 hodin :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pb, hodíš mi ten odkaz taky pls?
Odpovědět
Ahoj holky, nevim zda mam docitat - prisla bych o neco? =-) :-N pb, doporucujes Lucku? ;-) ja ji budu mit taky holky :-N a pak jeste jednu strasne milou slecnu :-) hailli, dekuju :-N je fakt, ze jak se mi udelalo lip, tak to neni zase moc ok, ale nejsem aspon unavena :-) uz mate misto?
Odpovědět
PB myslis tym Lucku?? Jak jo tak ji taky doporucuji je moc dobra ale uz ma strasne moc terminu obsadzenych :(
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,ne,ne.Lucku ne.Je to holčina,která jde nebo snad je na foto škole a chtěla by fotit svatby,ale pač není profík,tak nemá lehký někoho sehnat,ale mně se její práce líbila.Byla tu jako nevěsta a psala do jedné diskuze a tak jsem jí kontaktovala,ale pač máme Lucku,tak by to asi nebylo ono.Jezdí s manželem a aby tam byli 3.Asi by na to nebylo tolik prostoru.Uvidíme,ale asi to fakt nepůjde.Myslela jsem třeba na obřad,ale přítel by asi nebyl rád.
Odpovědět
Profilova fotka
pb, díky moc, zkusila jsem jí písnout, tak jsem zvědavá :-) gepe, místo pořád nemáme, čekám ještě na dvě restaurace a jinak jsme nic dál nějak neřešili, ani jednomu se nám do toho nějak nechce a čas letí :-|
Odpovědět
PB moc dekuju hned se na to vrhnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,jak říkám,není prfík,ale mohli byste ušetřit a hlavně je to člověk,který dle mého má talent a proto,že to nechce fotit pro peníze,ale především pro lásku k foení,výsledek bude určitě stát za to.Je skromná a milá,podle emailů.I sympatická,podle svatebního alba. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, myslíte, že svatební kytička max. z devítí růží bude moc prťavá? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
já myslim,že ne.Asi podle druhu,pač každá odrůda má jinak velký květ.ale vim o tom kulovku... |-|
Odpovědět
markys ja si myslim ze ne :)
Odpovědět
Profilova fotka
já tady tak procházím ty svatební kytice, tak minimum je snad 15 růží. :-D nechci zbytečně utrácet za kvítka, když nevím, jaké bude v únoru počasí a jestli mi nepřemrznou. to bych je pak už ani neusušila na památku. :-|
Odpovědět
Zdravím všechny holky :-) :-) :-) markys:já taky budu mít uplně prtavou kytičku ,taky nechci moc utrácet za kytky ;-) ;-) jinak je něco nového,no u nás zatím nic,kromě těch prstýnku,čekám až přijdou děti ze školy a jdeme nakupovat,musím jim koupit zimní boty.Tak jsem dneska prolezla obchody tak už jenom počkám až přijdou ti moji a hned vyrazíme,sice se mi moc nechce je tam zima :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no tady je taky pěkně hnusně. fučí a prší. :-p a to se mi zdálo, že se to už trhá a kulové. anka už jsi se vážila? zhubla jsi nějaké to kilečko? ;-)
Odpovědět
markys.určitě jsem zhodila,protože mám rifle volnější,vážit jsem se nevážila protože jak už jsem psala mám digitalní váhu a máme asi v bytě křivé podlahy,takže v každé místnosti vážím jinak :-D :-D :-D takže se nebudu vážit ale poznám to sama na sobě,vím že jsem zhodila boky a nohy,ale potřebují i břicho a prdel :-D :-D :-D no taky jsem si koupila boty na fitnes a tet si pujdu ještě koupit teplakovku a jdu posilovat ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš to. to mně se zdá, že jsem na tom pořád stejně, ale podle váhy jsem přibrala. :-( asi budu muset cvičit ještě víc. já nejvíc potřebuji shodit přes břicho a taky boky. sr mi zdá, že se mi po porodu rozšířila nějak pánev. :-D
Odpovědět
markys:no je to tak bez cvičení a trochu omezení jídla to nepujde,takže večeře jsem vynechala nebo když mám fakt hlad tak si dám activii,nebo zeleninu a taky jsem vynechala rohlíky a papám slunečnicový chléb,takže to jde,no já tu zumbu cvičím každý den doma a ještě chci to skombinovat s posilovnou at to má nějaký učinek :-D :-D :-D no a tet to mám dostat takže týden nebudu cvičit.Ale zase když to mám tak já moc nejím ale víc piju tekutiny ;-)
Odpovědět
Ja sem moc prekvapena lebo ja sem nejak dala dole neco pres 2 kila ale nejak moc to nevidiet, tak trochu na nohach..... budu se snazit od tohle tydne cvicit aspon 3 krat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
teda anko... ;-) jsi třída.Máš neuvěřitelnou vůli.To musí jít dolu at tuky chtěj nebo ne. ;-) Taky mě to chytlo,ale já nemám navrch 4 děti a domácnost celou jen na mě.Máš můj obdiv.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?