Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
anka, u nás svítí celej den sluníčko :-D jinak taky bych potřebovala nový oblečení na sport, všechno mam taky orvaný :-p
Odpovědět
avano.no u nás mají ve sportu slevy a dost velké,já tomu mojemu koupila teplákovku za 1200kč a původní cena byla 2100kč,takže hned na výplatu jsem na řadě já :-D :-D :-D takže to budou boty ,kalhoty na cvičení ,nějaké triko a ponožky ;-) ;-) no a mám už vánoce :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bella, koukám, že zakládáš taky druhý album ;-)
Odpovědět
avano: ahooj!:-) Jojo, už v tom byl trochu chaos, tak to chci trochu oddělit od inspirace a od realizace:-D. Těch nakoupených věcí přibývá, tak to chci mít na očích, abych třeba nezapomněla, že už mám několik věcí do vlasů atp.:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já dneska taky přeorganizovávala album :-D
Odpovědět
Jaj holky já vás asi zklamu, ale ty 6036 sice byli krásné a byly to druhé favoritky, ale víc se mi líbily ty 6017...v těch jsem se cítila zatím nejlíp:-) A to jsem takovou sukni nikdy nechtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
fridoli, to není zklamání, to byla jen dedukce, žes je tam měla vyfocený asi nejvíckrát ;-) ;-)
Odpovědět
Frido mně se líbí nejvíc 6027.DObrou holky
Odpovědět
Ahoj holky, jak se máte? Já si tu lámu hlavu nad tématem diplomky, která se musí týkat toho managementu...a jsem z toho už pěkně na...á:-/ Pošlu té možné vedoucí mé návrhy a požádám ji o radu, které z těch témat by stálo za to víc rozpracovat:-) Já se bavila včera s kamarádkama a půjdu do těch nabíraných sukní....ty 6027 - připadala jsem si v nich jak nahatá a nelíbily se mi na mě na fotce. V salonu jo, ale na těch fotkách ne:-)
Odpovědět
Ahoj!:-) Vybírání tématu si živě pamatuju a nebyla to hračka, naštěstí mi vedoucí poradila. Určitě ti něco poradí. Pokud se ti ty šaty líbí, jdi do nich!;-).
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj! taky si pamatuju vybírání tématu na absolutorium. na konci prvnáku mi vedoucí katedry nabídla, že jestli budu chtít psát u ní, tak bude ráda.. téma jsem si vybrala sama, nikdo to nikdy nepsal, takže taky sranda :-D Po stopách židovského obyvatelstva na Domažlicku ;-) holky, přítel navrhl, že bysme to naše společný předsvatební focení mohli část pojmout lehce eroticky, že bysme nafotili slušný akty... tak uvidim, co na to kamarádka :-p
Odpovědět
avano: tak teda máte odvahu, ale držím vám palce:-D No já napsala té možné budoucí vedoucí, že jsem teda celou noc studovala a vymyslela 5 témat a že ji jako zkušenější prosím o radu a názor, které to téma by stálo za to rozebrat, protože jedno mi už vymluvila...tak uvidím, co napíše. Doufám, že jsem ji ničím neurazila, ale já už z toho měsíc fakt nespím....ptala jsem se na názor holek a kamarádek a asi je to v lidech, protože někdo je unešený z těch prvních a zásadně mi ty druhé nedoporučuje a někdo to má naopak:-D Tak babo raď:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fridoli, je fakt, že u lidí nevíš, někteří vedoucí práce by se pro tebe rozkrájeli a někteří tě v tom nechají vykoupat... třeba ti poradí a nasměruje... odvaha by byla, ale toho času na realizaci se zatim ňák nedostává... :-S :-)
Odpovědět
avano: tak koukám, že má ten tvůj k tomu sklony :-D. Já bych do toho nešla, nelíbí se mi to. Ale když má někdo odvahu...:-)
Odpovědět
Bella tak já třeba budu ráda, když ten den přežiju v těch šatech, protože normálně chodím v džínách a tričku a pak ti nasadí krásný šaty, které pořád ani nezvedneš:-D Avano já doufám, že tohle snad vyjde, už měsíc hledám a slyším jenom jsem plný už víc vzít nemůžu...tak snad tohle vyjde.
Odpovědět
fridol: u nás byl taky problém sehnat vedoucího, já jsem měla nakonec jednu doktorku úplně mimo fakultu a domluvilo se to se studijním. Jinak co se týče těch šatů, tak ty moje jsou taky celkem těžký a navíc mají docela dlouhou vlečku, kterou bych potřebovala uchytit. Jsem domluvená v salonu, že mi to udělají, taky potřebovaly nažehlit atd. Já v nich teda nebudu až do noci, ale i tak z toho asi budu unavená:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, copak dneska vyrábíte? Na mě něco leze, celý den bych spala. Akorát mě to štve, tak jsem aspoň zadělala na vanilkové rohlíčky a budeme vyrábět první cukroví:-) A jinam mám dneska takovou melancholickou, až smutnou náladu...asi to bude z toho počasí..
Odpovědět
amad: tak to je nás asi víc...jak je pochmurno a zítra škola nebo práce, tak to na člověka padá :-(. Já jsem udělala něco do školy, zaktualizovala jsem svoje alba:-D a teď nám půjdu udělat kafíčko a trochu poklidím...
Odpovědět
ahoj holciny, tak po dlouhe odmlce, se opet hlasim mezi vas :-) vcera sme konecne!!! s pritelem rozhodli definitivne misto obradu i hostiny... bude to Nesuchyne, holky zamilovala sem se do toho mista, bude to vse v jednom a budou tam i vischni ubytovani, je tam bazem a spoustu sportovniho vyziti, ze bychom si to mohli prodlouzit o den a stravit to tam s kamarady :-)m dasli vec je ze tento tyden bych rada zavitala do salonu a podivat se na satky :-) uz se moc tesim. jinak se moc zoufala s fotaka, porad nemuzu najit toho praveho, nakonec sme se rozhodli ze chceme tak na dve az tri hodky fotaka, a pak nam to bude fotit znami co nadherne foti. tak nevite o nekom?porad vaham jestli i kameru ci ne.. jak to mate holciny? dekuju moc
Odpovědět
danielak: ahoj! Já bych kameramana nechtěla, drahý ano. Takže asi bude :-D. Mně stačí fotky, z kamery budu nervózní a pochybuju o tom, že se na sebe budu někdy koukat :-D.
Odpovědět
no prave, ale zas bych chtea zachytit nejaky dobry momenty, kterym bychom se jednou zasmali :-), ale myslim si ze jsou hoodne drahy
Odpovědět
danielak: určitě, zvlášť ti dobří... Já jsem se musela smát, když nám tchán říkal, ať si zařídíme nějakýho kameramana, že on v ten den nebude moct točit:-D. Jsme se na něj tak podívali :-D.
Odpovědět
amadeuska my jsme dneska zdobili perníčky a měla jsem radost, ale zároveň mám pořád nervy z té diplomky a z toho vedoucího:-( Bella: tyhle šaty jsou taky těžší ale vlečka se dá uchytit a mě se moc líbily, takže už jsem se rozhodla a pokud nedostanou v lednu únoru hezší tak si beru tyto:-D
Odpovědět
bella:to jo no.... to bych asi taky blbe koukala :-D, lae je to dobre ze uz planuji dobre se bavit to je nejdulezitejsi si to uzit se vsim vsudy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hezký večer :-) holky, s tim cukrovím jste mi připomněly, že bych taky asi měla začít... jsem si dneska domů dovezla vánoční dekoraci na stůl, tak doufam, že už na mě příští týden ta atmosféra trochu dýchne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, mně se nakonec ty rohlíčky povedlo připálit, takže jsem akorát nasr**á a žádná atmosféra není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
amade :-D :-D ne že bych se ti chtěla smát, je to k nasr... ale stejně :-D a to jsi připálila všechny??? já se toho taky bojim, protože jak bydlíme v pronajatým bytě, tak máme plynovou troubu, což je na pečení naprostej děs...
Odpovědět
Holky není na pečení brzo??my tedapečeme hodně druhů ale začínáme každý rok kolem 10.-15. prosince.. Jinak starší synek už se z nemoci po ATB torchu vyhrabal a mimuško naše stonat začalo :-(
Odpovědět
lucil, taky bych řekla. U nás se peče tak dva týdny před...téda, máte doma pěknou honičku, co? Tak ať je brzo zdravej a ten starší ať zas nezačne:-D.
Odpovědět
já to budu mít hodně nabité před vánocema, tak se nechci ještě víc stresovat. Měli to být perníky na zkoušku a asi z nich udělám vánoční:-D Lucil tak to je moc dobře. Amadeuska: nic si z toho nedělej, mě se to stává často:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?