Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Ahoj holky, jenom vás zdravím, už jsem chtěla být doma a musím tu čučet....mám totiž dozor...dvě hodiny fuka, dobrý no:-/ Amadeuska mám fotky pošlu odkaz do IP zkoušela jsem si zatím jenom 4 - přišly jsme skoro po zavírací době a nechtěla jsem zdržovat...a jedny mi sedly hned, ale nevím nevím...není to to co bych si představovala ikdyž byly krásné a s mojí postavou si nemůžu vybírat...no však uvidíš:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Frido- diky za odkaz, rada se mrknu, ale az doma asi. V tom mobilu se mi to nejak nechce zobrazit..:-(
Odpovědět
frido:tak šaty jsou krasné,nejvíc ses mi líbila v těch co máš na 4 a 5 fotce,budeš mít k tomu ještě závoj?nebo co plánuješ za účes?
Odpovědět
Frido,já ci taky vidět.....
Odpovědět
Frido tak bych poprosil a odkaz :)
Odpovědět
Profilova fotka
Frido ja bych cht7ela taky videt satky. Mam poslat do ip mail?
Odpovědět
hoj zeny, tak se hlasim mezi zivymi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Frido: jsem nedockava, tak jsem to riskla a mrkla se v praci...snad me za to nevyhodi :-| Ale musim rict, ze naprosto souhlasim s ankou;-) Ty na 4. obrazku Ti moc slusi a delaji ti peknou postavu, do tech bych sla;-) A s tou postavou..ja to moc dobre znam! Akorat si myslim, ze mas urcite o neco vic na vyber nez ja;-) A fakt ti to slusi;-)
Odpovědět
gepe:ahoj tak jak je marode,už si se vyléčila ;-)
Odpovědět
anka, no uplne jeste ne, ale uz muzu aspon trosku fungovat :-N nastesti, krk uz boli jen pri polykani a jen skrabe :-| ale radne jsem to vypotila a nesmim byt nezmar a dat jeste telu oddych |-| koukala jsem ze uz u vas pomalu probihaji pripravy na vanoce.. u nas doma akorat mame jasno v tom, kde postavime stromecek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe: ale to je zaklad..na tom se da stavet:-D:-D:-D My kazdorocne kvuli stromecku musime stehovat kralika do loznice, jinak bychom tam ten stromecek proste nedali:-D
Odpovědět
amad :-D no my prave jak jsme prestehovali obyvak kvuli televizi a odstranila jsem z obyvaku fatboye do pracovny, tak vznikl jeden uchvatny prostor, tak do nej vrazime stromek :-D holky, ted jsem narazila na dva super mj. eshopy s panskymi vecmi x-) http://www.soonrich.cz/ http://www.kroutilova.vyrobce.cz/
Odpovědět
Článek se načítá
gepe:no my letos nějak vánoce moc neřešíme,prostě bude stromeček a pár dárečku.A klasika co se týká večeře ale my dva si nic letos dávat nebudem,jen možná ponožky a spodní prádlo :-D :-D :-D protože všechno jde na tu svatbu
Odpovědět
anka, tak u nas to bude taky spis jen symbolicky :-N ale vubec to nevadi :-N
Odpovědět
gepe.u nás taky je to v pohodě,děti si napsali co chcou ,a tak něco koupila mamča než odjela k segře,teta taky nakoupila,ještě dostanu penízky od babičky tak jim za to nakoupím,takže pohodička.
Odpovědět
anka budete mit hezky vanoce :-) ono si ani plno lidi neuvedomuje ze to ani neni o tech darkach, ale o ty pohode a klidu v rodinnem kruhu
Odpovědět
no dneska jsem byla u babičky zase uklidit celý byt a donesla jsem jí ukázat prstýnky tak brečela,že jsou krásné.Tak jí říkám to mám památku na tatku a na tebe,no a brečeli jsme obě :-D :-D
Odpovědět
ani, to se vubec nedivim, brecela bych taky :-)
Odpovědět
gepe.no u nás to tak je, jsme rádi když jsme pohromadě a děláme společně nějaké věci nebo si zahrajem nějakou hru ,nebo dokonce stavíme ze stavebnice :-) :-) no u nás se všechno dělá na zemi :-D :-D :-D :-D a když ti pubertaci chytnou záchvat smíchu tak je to nakažlivé :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
anka, taky to tak nejak obdobne budeme mit a mivame :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem doma a ležím pod peřinou...nějak mě začlo pobolívat v krku:-( Gepe že tys na mě něco prskla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Anko,to s těma prstýnkama je krásný,taky bych brečela. Stejně,máš báječnou rodinu,taky to chci takhle mít.Rodina je základ a ty máš takový ten ideál.Rodina,co se má ráda a drží pohromadě.A ještě máte smysl pro humor.Supr kombinace. Ahoj Gepe,tak co,ty naše lazarko? Já teda taky vím,že to není o dárcích,ale moc ráda dárky dávám a dělám lidem radost.Klidně se kvůli tomu omezim na minimum,jen abych dělala radost rodině a blízkým. Haili,Yofresh jsme milovaly s maminou,ale bohužel,už se dlouho nedělá.Byl to ideál.I když teda,mamka míchá majonézu a jogurt a je to moc dobrý. ;-) Loli,neber to zle,ale čím dřív se naučíš brát rány osudu,že se něco nemusí vydařit,tak tím líp.Takových situací je v životě milion,ale prostě musíš najít jiný východisko nebo v tom vidět pak pozitivum.Třeba...ještě,že jsem to neudělala,pač bych třeba neměla tohle...Nesmíš si všechno tak brát,jinak t daleko nedotáhneš a bude trpět hlavně tvoje psychika.Uvidíš,že když se to naučíš,budeš tím životem plout daleko snadněji a i okolí to ocení.Takže....úsměv a hod to za hlavu. ;-)
Odpovědět
amad, kdepak, jsem to poslala postou ;-) :-D ono to ted lita vsude... jak me prestaval i krk, tak pri polykani zase zacina bolet :-D 8-( pb, no jsem chcipak, ale uz je lip :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře. ;-) Ted ě tak napadá.Nechceš taky zkusit ten drags imun? :-N Tim bys nic nezkazila a snad by to pomohlo.Taky po něm šáhnu kvůlu ekzému,už mě to fakt prudí, ]-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak který šaty se vám na Fridol líběj?:-) Mně hrozně ty druhý, s těma spadlejma ramenama x-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella: Jj, já taky myslela ty;-) Ty jí moc sluší:-)
Odpovědět
Holky máme objednané prstýnky-nakonec úplně jiné, širší a s 8 briliantíky. Já jsem nadšená a cleá taková vzrušená z toho.Ale pokud to vydržím ukážem je až po svatbě 8-) ALe jsou od lukáše rýdla.
Odpovědět
luci gratulace k prstynkum
Odpovědět
amad: ajo, teď jsem si to přečetla:-). Opravdu jí padnou jako ulitý a jsou elegantní, tenhle styl mám ráda. lucil: jůů, vy se máte! To je škoda, že neukážeš.
Odpovědět
Ahojky, tak jsem zpet v online svete, tyden bez internetu byl strasnej-)) tomu se rika zavislost. Jinak schuzlka s koordinatorkou byla fajn, po novem roce se pry do toho pustime-) tak jsem zvedava-)) Letosni vanoce budeme mit prvni rodinne ala nase nova minirodina-) takze taky to bude spise symbolicke, protoze pak bude vetsi akce u babicky, kde se sleze pritelova sestra s rodinoiu, my a pritelovy rodice, oni maji vysoke stropy, takze maji vzdycky strom jak hrom a je to fajn-) Veci pro maleho jsme objednali tak po pribuznych..vymyslim co mu poridime my-) jen par drobnosti, je malinkej, tak spis aby mel ten pocit-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?