Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
většinou to ale řeší holky, klukům to dojde až mnohem později. Můj přítel ale naštěstí chápe, že datum, které jsme vymysleli bude chtít hodně lidí a tak bylo nutné zamluvit hostinu a místo obřadu:-) Terinka: my takového měli na VŠ a holky na něj letěli a když se dozvěděli že je ženatý, nemám pocit, že by těch fanynek ubylo, spíš naopak:-D
Odpovědět
avano: já tam orchideje nevidím, ale já kytky moc nerozeznám:-D. Ta s popiskem "ta je taky nádherná". baru: no já bych to bez vzorků nemohla objednat, protože ty moje šaty maj hrozně zvláštní barvu, takovou smetanovo-světlounce broskvovou...jsem zvědavá:-). fridolinek: ten je nádhernej, viď:-). Já mám vlasy do půli zad, chtěla bych je rozpuštěné a velké vlny, ale na té slečně se mi s tím účesem taky moc líbí, přitom by mě závoj s kratšíma vlasama asi nenapadl, ale je to hezký...Chceš odkaz do IP na ten obchod? rituska: svatba venku je krásná věc, ale nesmí vám pršet...
Odpovědět
Profilova fotka
No prave ze ja jsem chtela venku na zahrade a je jeste levnejs, strasne me to prekvapilo.. Na fotka to vypada na krasne misto a za tak malo penez!!! Ani nevite jak strasnou mam radost :-) :-) :-) Gepe vitam te ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.kinskycastles.com/pool/fot... Kouknete :-)) Tak snad prset nebude, chceme to 2.7.2011
Odpovědět
rituska: šup to rezervovat !!! gepe: dobrý co? :-D fridolinek: joo, taky to je hodně. Holt je musíme sestřelit. bella: ty sis teda vybrala šaty, holka jedna :-D
Odpovědět
rituska: nááádhera. Šla bych do toho hned.
Odpovědět
Profilova fotka
No pani mi rikala, ze terminy na pristi rok budou az koncem zari.. takze to pojedeme , nejdrive omrknout, a potom to zarezervujem ;-)
Odpovědět
barrca jj :D rituska.e, dekuju :)
Odpovědět
gepe, plánujeme 1.7. ;-) fridolinku, nestraš :-D já jsem hrozně paranoidní žárlivec :-N holky, já jsem asi divná, ale já fakt nechci svatbu venku :-N nechci se stresovat, jestli náhodou nebude pršet... navíc představa, že kolem mě budou lítat všechny ty mušky a vosy a podobná havěť... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Terinka :-) :-)
Odpovědět
terinka: to je ale v pořádku. Já to chápu. udělej to podle sebe. Všude to má své kouzlo. Pokud chceš být úplně v klidu, tak to udělejte uvnitř.
Odpovědět
terinka: my na 2.7 :) a nejsi divna, my to budeme mit uvnitr s pripadnym posezenim i venku..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Gepe : Jeeee mame stejny termin ;-)
Odpovědět
ritusko nedes me ;) doufam, ze ne i to samy misto :D v tomhle terminu se totiz vdavaly mamy obe - moje i sestrenky, a i sestrenka ale doslo ji to az na svatbe kdyz jsme ji to rekli :) tak sem si rekla, co takhle z toho treba udelat tradici :D
Odpovědět
Profilova fotka
A kde to mate?
Odpovědět
nemáte to spolu aniž byste o tom věděli? :-D
Odpovědět
barrcaa :-D to bych asi o tom musela neco vedet :-D
Odpovědět
bella: mě už kadeřnice nechce stříhat, prý ať mi ty vlasy pěkně porostou a měla jsem takovou představu, jako má ta paní:-D Ale třeba to bude nakonec jinak. Za ten odkaz budu ráda, tady v ČR se mi ty závoje zatím moc nelíbí:-)
Odpovědět
Já si chc taky nchat narůst vlasy. Mám je pod ramena, al chtěla bych delší. Mám je vlnitý a docela mě to štve. Chci je rovný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky,masakr.To jsem tu tak 20 minut nebyla.Jak to děláte???? Já myslim,že jsme tu svatbou pošahaný úplně všechny :-D Proto je tenhle servr,abysme mohly klevetit a chlapům dali s přípravama pokoj.Třeba maj taky nějakej servr typu JAK SE NEZBLÁZNIT ZE SVATBY,JAK SE NEZBLÁZNIT Z PŘÍPRAV,JAK NA PRAŠTĚNOU SNOUBENKU....myslim,že kdyby si to tu pročetli,tak si budou klepat na čelo a zakážou nám sem chodit. Fridoli,my taky budeme mít fotku na oznámku.Takže bez obav.Blbý to vůbec neni. ;-)
Odpovědět
terinka, tak já ti svatebním darem pošlu brokovnici nebo paintballovou pistoli:-D Já bych asi taky žárlila:-) Rituska je to tam krásný tak si to hlavně brzy zarezervuj. Já chtěla svatbu taky venku, ale přítel nechtěl, já se rozplývala jaké je to romantické místo a je tam nádherně a je to u zámku a on mi do toho brblal věci jako a bude pršet a budou tam vosy a komáři a budou tam čumilové...tak mi park neprošel, takže ti fandím:-)
Odpovědět
porodnibaba :-D ten muj to plne nechal na me, kdyz mu neco rikam, tak to bere pouze jako oznameni, ne ze o tom chci rozhodnout s nim :-) jediny na co me upozornil, ze si i oblikne co mu vyberu, pouze se ozve pokud by pry vypadal jak debil :-D
Odpovědět
porodnibabka: já taky říkiám, že tu blázní s tím psaním. Vůbec nestíhám. Mě nějak nic neřekl...as počítá s tím, že vše bude na mě. Sice toho nemám tolik jako vy, ale stejně...Oznamka mi jen řekne jaký se mu líbí a hotovo. Prstýnky schválil a šaty nechci aby viděl.
Odpovědět
bello, mohla bych taky poprosit o ten odkaz na závoje? :-N jinak já měla vlasy skoro k pasu, ale v červnu jsem je nechala ostříhat, byly strašně těžký a nic se z nich nedalo dělat... teď mám pod ramena a kadeřnice říkala, že z toho se dělají účesy nejlíp :-) gepe, to je moc hezká tradice! moje mamka s tetou se taky vdávaly ve stejném termínu, ale ani jedné to nedopadlo 100% šťastně, tak to fakt nechci riskovat ;-)
Odpovědět
tak to my mame jen zasnubni prstynek uz rok a datum :-D kdyz se koukam, co mate vsechno jasne poreseny a jisty, tak si rikam ze jsem asi looser :-N
Odpovědět
terri, ono maminam to prave taky nevyslo :-D sestrence ano, tak si rikam, ze prave ona a ja bychom to mohly zmenit a kdyz to vychazi ji, tak by mohlo i nam ;-) :-D
Odpovědět
gepe, mamce to vydrželo asi čtyři roky, tetě sice dodnes, ale nemůžou mít děti, tak to teda fakt riskovat nebudu 8-) taky myslím, že píšeme strašně rychle a moc, ale zatím stíhám... až přijdu domů a budou tu další dvě stránky, tak teda nevím, co budu dělat :-D to my budeme konzultovat všechno a některé věci i spoluvyrábět... akorát o tom s ním nemůžu moc často mluvit nebo mě asi uškrtí :-p fridolinku, tak to beru! 8-) jo a tvému příteli fandím zase já, já tu létající havěť tak nesnáším :-D
Odpovědět
teri, no uvidim jak to dopadne, on je ITak, takze casto sedi a "kouka do ohne" :-D jen to nechal na me s tim ze vi jak jsem narocna a mam vkus atd., coz me nevadi, spis me vadi, ze plno mist i veci nesplnuje moje pozadavky :-) nechava to na me, ale zase se mnou mluvi a neskrti |-| fridolinku hodne repelentu s sebou ;)
Odpovědět
tak on mě přítel taky neškrtí... akorát já když začnu, tak jsem schopná o tom mluvit furt a to ho trochu vyvádí z míry :-D hlavně nesnáší, když o něčem mluvíme, on to pak bere jako hotovou věc a já začnu pochybovat :-N
Odpovědět
:-N jo tak to je mi taky povedomy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?