Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko ve spolek. :-) dnes je tu opět hnusně a příští týden prý má být až -10°C a sněžit. brrrrr. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hura, snih:-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno! nejde nám doma internet ;-( ;-( ;-( já teda sníh moc nemusim, a ani zimu... možná je to tim, že dost jezdim autem...
Odpovědět
Profilova fotka
avano no s tím netem je to teda pěkně blbé. snad se už pracuje na nápravě. ;-) mně sníh nevadí, pokud je to teda takový ten prašánek. když to ale přes den roztaje a pak zase zmrzne, tak je to teda hnus a nebo ještě taková ta břečka. břečka nejvíc asi těší kamioňáky, bo vždy, když mě obhodí tím hnusem, tak mají blažený výraz. ]-(
Odpovědět
Ahoj holky porodnibabka:no venčila jsem a pak muj miláček přišel dřív než měl no a děti nebyly doma tak :-D :-D :-D jsme trošku skotačili a měli radost s prstýnku :-D :-D :-D lucil.my taky jsme zvyklí na vánoce jíst dřív,protože pak rozbalujem dárky a pak se v klidu diváme na pohádky,takže to taky nemám tak jak ostatní :-) :-) :-) avano.taky nám to včera blblo a nešlo skoro nic stahovat,no a na zimu se moc netěším,stačilo by mi kdyby sněžilo na vánoce :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Anko,tak to mě nepřekvapuje. :-D :-D ;-) Jo a na Vánoce určitě sněžit nebude. :-D Zas si to budeme užívat před a po.Já se těšim hrozně,jsem jako Amade,ale nějak to na mě letos tolik nepůsobí,člověk ani moc nevidí výzdobu a nic.Loni jsem sloužila,takže žádný vánoce ani nebyly,o to víc se letos těšim.Poslední vánoce za svobodna,ženský. ;-) Jo a Amade,mám to dost podobně.Akorát naše rodiny to mají tak,že moje mamka je na Štědrý den s babičkou u nás a přítelovi rodiče taky u babičky,kde se jich sejde hrozně moc.Takže letos to bude tak,že nejdřív u nás a pak u babi s dědou a s celou přítelovou rodinou.Miluju velký rodiný sešlosti. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to my letos budeme vánoce slavit u mamky, aby nebyla sama. už se těším, až ji to naše malé torpédo shodí stromek. :-D
Odpovědět
porodnibabka.no tak my štědrý den doma a pak na druhý den jdeme k tetě a strejdovi,protože tam budou mít taky děti dárky.Teta ta už nakupuje tetkom,děti si měli napsat co by asi tak chtěli :-) :-) no moje mamča ta je ve španělsku,přijede až po novém roce.No a ještě pujdem k rodičům od toho mojeho a pak budeme mít klid a budem lenošit :-D :-D :-D markys.no u nás vždy stromeček zůstal celý :-D :-D :-D jen jednou spadl ale nic se nestalo ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nám jednou spadnul,ale nic se nerozbilo.Ted už jsou ozdoby plastové,tak to vydrží. ;-)
Odpovědět
Ahojky Holky :-) tak mě tu máte zase, bohužel jen jako hosta :-( ale jak tak koukám za těch pár měsíců co jsem tu nebyla se to tu o pár hezkých stovek stran rozrostlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, tak mamka má naštěstí nerozbitné ozdoby. má slaměné a dřevěné, takže i když by ho malý shodil, tak to bude snad v poho. ;-) :-) ale už teď se děsím dárků. malý dostane sadu hudebních nástrojů a ten starší klávesy s mikrofonem a já si asi ježíškovi napíšu o pobyt v kroměřížském sanatoriu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj elinka, copak, se svatbou to neklaplo?? jo Vánoce jsme ještě neřešili, přítel bude mít první volno, takže to vypadá, že obrazíme jeho rodinu, pak pojedem k našim a večer půjdem pařit s kamarádama...
Odpovědět
Článek se načítá
markys :-D :-D :-D to já znám takové hračky :-D :-D :-D no moje děti už jsou starší takže si napsali o pěkné věci ,moje teta nemá děti tak to strká do těch mojich, elinko.copak něco se stalo :-| avano.nejlepší je to hned první den polítat a pak mít klid aspon tak to platí u mě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markys :-D :-D Eli ahoj.Pořád žádná změna?! Avano,ty si jasná,pařit i na vánoce. :-D :-p
Odpovědět
porodnibabka.no to víš,at si užívá až přijdou děti tak už to bude jiný :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
právě, já si říkam, dokud nemáme děti, tak si to užijem :-D :-D :-D ale já to absovovala loni poprvý a byl to pro mě hroznej šok, jít pařit na Vánoce... člověk byl z domova zvyklej sedět doma a koukat na pohádky... přítel zase každý vánoce chodil pryč, protože jeho matka otrávila všechny, tak byl buď v práci, nebo zdrhal...
Odpovědět
Profilova fotka
anko máš recht. teď jak je malý, tak jsme zatím ještě nikde nebyli. :-| i když před tím taky skoro ne. :-D
Odpovědět
Holky změna veliká, zůstala jsem sama bez přítele tudíš svatba žádná :-( ale co už takový je život, nic méně jsem měla dostatek času na přemýšlení a rozhodla jsem se že si ařídím vlastní svatbení salo :-) tak teď připravuji a zbírám inspiraci tady na beremku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už máš nějakou detailnější představu?Od kohobrát šaty a tak? ;-)
Odpovědět
elinko.no je to lepší než se vdát a pak přijít na to že to nebyl ten pravý,možná že ta skutečná láska na tebe teprve čeká :-) :-) :-) markys:no my jsme vždy na vánoce byly doma ale pak třeba za dva dny děti spaly u našich a my šli taky pařit,takže to jde udělat pokud máš někoho kdo ti je pohlídá ;-) ;-) avano.tak tak ,už to bude jinačí ale bude to veselejší ,protože děti je to nejkrasnější co může být :-) :-) a až budou v pubertě tak si připrav dobré nervy a ibalgin :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka no právě že tady mi je pohlídat nemá kdo, tak vždy musíme urazit 100km k mamce, abychom si mohli někam alespoň na chvilku vyrazit. :-D navíc teď ještě kojím a malý se v noci budí, tak je to risk jít někam pařit. ale až přestanu, tak určitě někam vyrazíme. ;-)
Odpovědět
probodlinka: představu mám, mám kamarádku která žije v Americe a taky se tam vdávala takže jsem s ní domluvená že mi šaty bude posílat od tam ale jen s renomovaných salonů, takže žádné šaty šité v číně :-) Chtěla bych mít salon kde budou nejen klasické šaty ale i netradiční, taky mám nasmlouvanou jednu šikovnou začínající mladou navrhářku se kterou budu spolupracovat, tak doufám že si na chuť příjde každá nevěsta :-) anka6: tak jak říkáš, doufám že ta pravá láska na mě někde ještě čeká :-)
Odpovědět
markys.to příjde ,neboj a ještě se vyřadíš :-D :-D :-D
Odpovědět
elinko.tak ti přejí at ti všechno výjde podle tvých představ :-) :-) :-) možná že ta tvoje nová práce ti dá i jiné životní možnosti i ženicha :-) :-)
Odpovědět
Anka6: uvidíme zatím je všechno ve hvězdách :-) Krásné zařizování budoucí nevěsty a přípravy bez stresu přeji :-)
Odpovědět
no holky budu tet končit musím něco udělat a tak za dvě hodinky se tu stavím :-) tak zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
anka hoja. já jdu taky něco dělat. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Eli,to je supr.Držim palce,at se chytneš a patříš k předním českým salonům.Být si sám sobě šefém je paráda... ;-) Chce to do začáku kapitál a pak už se to rozjede. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky zdravím eli, teda to je mi rozhodnutí, držím všechny palce které mám, ať ti to vyjde a salon se rozjede u nás tedy vánoční nálada zatím taky nepanuje, ale to je tím počasí, na mě vždycky sedne s prvním sněhem, takže příští středu jí čekám :-D a už se těším na vánoční trhy. už mám objednaný svařák a párek v rohlíku, tak vyrazíme s prckem a s kamoškama, a šíííííííííííííííleně se těším na pečení cukroví, to miluju, už to vidím, že zase bude 20 druhů jenom ty dárky mě trochu děsí, zatím toho moc nemám, ani představu, ani finance na pořízení ;-( a to má hned po vánocích mamča 50 a ségra 30
Odpovědět
Zdravím Vás,dámy..... Včera jsem byla v Kempinski. Nevím,nevím....je to takový..nevím..... Na hostinu krásné místo. Ale na raut bychom se museli přesunout do baru,ze kterého je východ do zahrady. Ten bar je celkem malý a tanečn parket by musel být asi tam..... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?