Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Gepe: Pa a ať je t brzy lépe.
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe..aspirin, hodne vitaminu a lezet a potit se. Jeste vtele doporucuji Oscilococcinum. To je homeopatikum a skvele zabira!!!;-) Trda rozhodne ti nepreju, ze je ti blbe, ale.ja bych se teda hned vratila na cely den do perin;-)
Odpovědět
Ahoj holky,tak prstýnky už mám doma a jsou nadherné ;-) ;-) ;-) rodné listy děti taky už mám takže dneska je fajn den až na to počasí,no přišla jsem domů a nohy jsem měla úplně mokré :-D :-D takže musím si koupit nové kozačky ;-) a koupila jsem si chlebíčky :-D :-D ale odpoledne je vyzumbují :-D :-D :-D
Odpovědět
Psala jsem minulý týden Samojskýmu a ještě neodepsal. Nevím jestli jim to tak trvá normálně nebo mi zase blbne mail ( atlasový nechce komunikovat s těmi seznamovými) Tak jsem teď poslala ještě jeden ze seznamového a snad se mi ozve.
Odpovědět
Profilova fotka
Anka: to je super..clovek ma hned skvelou naladu, kdyz se dari. A prstynky jsou podle predstav ju? To je fajn. Ale pocasi je fakt hnus, spala bych...
Odpovědět
Anka:Gratulace.... Ukaž jeeeee...
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,tak se hezky vylež.Tahle teplota je nejhorší.To je člověk jak mrtvola.Vyčerpává to víc,než když máš vysokou teplotu. Anko,máš fot prstýnků? No,já furt čekám,kdy ta mlha zmizí,ale asi marně... :-(
Odpovědět
amadeuska.prstýnky jsou krásné,jsem spokojená :-) už se těším až muj večer příjde domů a já mu je ukážu :-) mám radost jak malé dítě :-D :-D :-D no a to počasí je fakt hnusné,máme tu mlhu a leje jako zkonve ]-( ]-( gepe:ty jsi zase marod :-( tak se brzo uzdrav a vylež se :-) :-)
Odpovědět
Já jsem dneska vstávala v půl šesté a vůůůůbec se mi nechtěloooo.Je to fakt hnus. Za chvíli jdu na školní stepaerobik,tak snad se trošku proberu. Pak si jdu vybrat vybavení do šatny,tak se na to těším .
Odpovědět
holky foto nemám,jak už jsem psala nemám šnůru na mobil a stejnak by to bylo rozmazané,protože jsem zkoušela vyfotit zasnubní a digi foták si dáme až pod stromeček ;-) ;-) ale mám ještě ve fotáku film tak to nafotím a uvidím jak to bude vypadat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já zase čekam na šéfa, kterej přijde řešit konferenci, kterou máme příští týden :-S :-S
Odpovědět
gepe prajem skore uzdravenie :) anka gratulujem a tesim sa na fotecky Tak my este prvy tanec nemame vobec vybraty to bude asi taky dilema :(
Odpovědět
Článek se načítá
niccky:no my by jsme chtěli takový ten mix ale nevím jak si to mám udělat ,nejsem odborník tak budu muset poprosit švagra ;-) ;-)
Odpovědět
a vis aj jakej mix ten pesnicek chces?
Odpovědět
Profilova fotka
Anko,ten mix ti fakt závidim.na tom bych se vyblbla jak blázen,ale teda bohužel...přítel na to neni a nepřeje si se producírovat před ostatníma. Ted jsem koukala na brigády a nabízí brigo v agentuře perfektní svatba na koordinátora.Nic pro mě,ale kdybyste měla některá zájem.Prý stačí 15 hod týdně. ;-)
Odpovědět
niccky:je to na yutube:the best first dance at a wedding-very funny 1 st dance ;-) no a to se mi moc líbí je to fajn na pobavení hostů,nechci se ploužit :-D :-D
Odpovědět
porodnibabka.no tak my jsme oba dobře praštění tak se chceme vyblbnout na stará kolena :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chápu a ataky velmi závidim. ;-)
Odpovědět
anka to video je super ale u mna to neprejde, u nas bude len plouzak :)
Odpovědět
prodnibabka.jenom hlavně musím sehnat kdo mi ten mix udělá přesně podle toho videa,co mám vybrané :-) :-) tak doufám že to pujde,protože já nevím jak se to dělá
Odpovědět
niccky.je to skvělé a ten muž byl super ,protože se u toho dobře bavil :-D :-D :-D a lidi to bavilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky,pro dnešek končim.mějte se tu fajn.Páček. ;-)
Odpovědět
pb.tak zatím pa pa :-)
Odpovědět
pa pa PB anko to mas pravud bavili se ohromne ale u nas by to bol skor trapas, urcite by mi to nepreslo :-D
Odpovědět
no tak u nás jo my jsme docela všichni praštění :-D :-D :-D :-D takže se u nás zábava vždy dobře rozjede :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky zdravím, tak jak jste si užily volno? my jsme to měli poměrně hektické, tak jsem ani nestihla zajít se na vás mrknout :-) malýho jsme poslali s babičkou a dědou do j.čech a jeli jsme do makra a do ikea, to byl dost brutus, já se těšila, jak si dám masové kuličky ale když jsem viděla toho lidu, tak to fakt nešlo, vzali jsme co jsme potřebovali a mazali jsme, no aspoň máme konečně skříňky do jídelny, které nám přesně ladí ke stolu a kuchyni, takže super, ale poličky do ložnice jsme vzali ve špatné barvě, tak tam budu muset to jet vyměnit, naštěstí jsme je ani nevybalili, takže to snad v pohodě vezmou no večer jsme plánovali že pustíme nějaký film, uděláme si dobré papu a otevřem vínko, ale dávali fotbal, takže z filmu samo nic nebylo :-/// koukám jste řešily MS, to vám nezávidím, já musím zaklepat, i bez HAK o ní téměř nevím, jen první den trošinku cítím břicho, ale nic co by se nedalo překousnout, jo jsem někde četla, že jakou máte MS, takový bude i porod, tak kvůli vám doufám, že to byla jen nějaká fáma :-)
Odpovědět
hailli tak to si ani nerob srandu, ja si uz asi vacsiu bolest neviem predstavit :-D
Odpovědět
HAILLI:no tak já všechny čtyři porody měla jak na běžicím pásu ,takže doktoři říkali že mi můžou maminky závidět,takže jsem vždy odrodila osprchovala se a do pokoje jsem šla po svojích a to vždy ty holky co byli na pokoji se na mě dívali jak na blázna,a ptali se mě vy jste po porodu :-D :-D :-D :-D takže jsem asi nějaká vyjímka :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jdu venčit psa ale vůbec se mi tam nechce,ale musíme :-) :-)
Odpovědět
tak pa anko a rychle se vrat :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?