Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to jestli udělal koupelnu, tak to se mu hříchy odpouští :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Niccky,raději tak týden po MS. Mně zase můj chlapík domu nosí z fotbalu pidi gumičky z fotbalového trávníku,umělýho a vždy mi je vysype všude po bytě. ]-( To by mě taky mohla klepnout,když to vidim.
Odpovědět
Ten můj má zas po kapsách strašně moc papírků a strašně mě to točí. On si pak vyndá kepsník z kapsy,kterých tam má taky milion a ono to padá ven. Hrůza
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo fusky mimo koš na prádlo.Ještě nejlépe srolované do kuličky a naruby. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky. Tak zase v praci a zase jen na mobilu:-( Ale zase lepsi nez nic. Ale vstavat se mi teda sakra nechtelo. Loli ty jsi teda drzak, ja na prednasku sla spat vzdy tak 3x maximalne a pak jsem to vzdala.. Mne jinak drahy dela doma hromadky spinavrho pradla..ale.posledni dobou ho spis musim chvalit, protoze pomaha;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to mě vždy vytáčí, když milý dostane záchvat pořádku. to pak třeba i v devět večer začne strašně uklízet. :-D no a nejvíc mě baví, když začne uklízet hračky po malém. to pak malý příjde, zaboří se do hromady hraček a za deset minut je v obyváku stejný nepořádek jako před tím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si teda na přítele taky nemížu moc stěžovat... asi uklízí víc než já, ale občas má dny, kdy dřepí u počítače, kolem něj se vrší ušmudlaný skleničky od pití, prázdný papírky od čokolád a prázdný talíře od jídla... to by mě pak vzal ďas, ale jinak je vzornej ;-) amade, mě se taky vůbec nechtělo vstávat, ještě když je venku tak hnusně, ale co člověk nadělá...
Odpovědět
Pb: srolované a chované v trenkách.....Hrozný. Amad: To není z vlastní vůle. Letos dělám státnice (cca leden,začátek února), takže neděláme žádné zkoušky,jen zápočty,které se většinou dávají za účast na těch debilních seminářích. Nebo minimálně je to zvýhodnění,takže proto.
Odpovědět
Profilova fotka
http://aukro.cz/item1316316707_vysiva... Teri,tvoje šatečky v reálu na nevěstě.Jsou fakt krásný a se spodničkou supr.Ve studiu Květuše mají 4 kruhovou,pěknou,za pěkný peníz. ;-) Já takhle pak nemohla moc chodit na celou přednášku patologie nebo anatomie.Měli jsme 4 hodiny v kuse a to byla vražda.Jednou jsem se málo vyspala a prospala 2 hodiny přednášky včetně přestávky,takže supr.Profesor si otm pamatoval a pak mi dal pěknou čočku u zkoušek. :-N
Odpovědět
Mně většina seminářů baví...Ale proces fakt ne. Chytla jsem mladýho arogantního soudce a ten mi můj milovaný předmět kazí. PB: Fujky,patologie na 4 hodiny????
Odpovědět
Profilova fotka
Loli No tak seminar jo no, to se musi prezit. Ale vubec vam to nejak vsechno uplne zprehazeli. No jsem rada, ze uz jsem pryc:-D Ja vzdycky na zacatku roku chtela byt vzorna a chodit na vse, ale vzdycky me to nadseni velmi rychle preslo. Ti prednasejici jsou fakt uspavaci hadu..
Odpovědět
Jak kdo,třeba během hmoty se dvě hodiny smějem. Je fakt dobrej. Na TNH taky pohodevej a vtipnej profesor. Ruština je nuďo,páč už mě moc nemá co učit. Ústavko s Pavlíčkem taky žeru. ALe tenhle debil..to je hrůza...a ještě od osmi. Zpřeházeli? Jakto?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No,patalogie a antomie.To byla noční můra.Pak jsme teda ještě měli taky právo a legislativu a ekonomiku.Největšího trubce vesmíru.Mačo namachrovanej,ale zkoušky jsem s ním udělala vždy na poprvé,ale teda byl to takovej ten typ,co ti doslova řekne,že všichn jsou debilové a on je nejchytřejší.A největší nuly jsme byli my,všichni co jsme na přednášky chodili.
Odpovědět
PB: to je pak radost chodit na přednášky,co :-D ? No mně už to snad skončí..... Ještě,že to je jednou za dva týdny.
Odpovědět
Profilova fotka
Už mi to skončilo před rokem a pů,ale stejně.
Odpovědět
Profilova fotka
půl... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Loli: no ty statnice a co je v nich a kdy je delate a vubec..ja jeste ani nemela ktedity;-) Pb: to se asi vsude nekdo takovej najde. Ja to nejvetsiho pip potkala az u zaverecnych statnic..no des:-(
Odpovědět
Dobre ranko prajem vsetkym, tak dnes to zase vyzera na spoustu prace ale se mi nechce... Ja se na sveho taky stazovat nemuzu moc mi pomaha se vsim, a nekedy mam oba dni kdzys bordel je vsude ale nevadi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Amade,tak u státnic je to teda dost blbý. :-S Tak co dneska probereme za svatební téma? ;-)
Odpovědět
Amad: No hlavně je debilní,ž eneuděláš jedno a musíš opakovat všechny 4. Debilové.... PB: První svatební taneeeec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, asi bude:-) a vidim to na chris de burgh - lady in red :-) asi nakonec zvolim doplňky v červeno vínový barvě ;-)
Odpovědět
hoj holky, tak jsem v loji.. vcera jsem totalne odpadla, v noci jsem promocila komplet lozni i pod sebou.. boli me v krku i krk samotny, porad zvysenou teplotu, o bolesti hlavy nemluve a chciplosti celyho tela :-( tim chci rict, ze ted tady moc nebudu 8-(
Odpovědět
Gepe: A kolik máš tu teplotu? Je mi tě líto :-S
Odpovědět
Ava: My jsme se asi definitivně rozhodli pro tuto http://www.youtube.com/watch?v=oIFmhy.... Tak tři minutky budou jen pro nás a pak se zapojí i rodičové a všichni se prostřídáme.....
Odpovědět
loli, porad zvysenou, cca v prumeru 37,2.. na houby je to, ze netrpim vubec na teploty a uz pri zvyseny jsem v *** a neschopna :-| stve me to ]-(
Odpovědět
jdu si zase zalizt pod perinu, ntb se mi zapinat nechce. zatim papa a hezky den vam vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, tak to ti nezávidim!, hlavně si lehni a nikde nelítej...
Odpovědět
Gepe: Ani ten ocet ti nepomůže,ach jo. No tak jedině ležet. I když já bych ti ze svých zkušenosti doporučila zajít na imunologii....bůh ví co v sobě máš za vira,že se tě nechce pustit.
Odpovědět
loli chodim pravidelne na kontroly do imumed cezet, jsem stredne tezkej astmatik a imunitu mam akorat v ramci humoralky IGg3 nizsi nez by mela byt, proto jsem nachylnejsi k chyceni ruznych veci... ale beru krome jinych prasku i Imunoglukan.. mam vlastni pneumolozku a na kontrole cca pred necelymi 3tydny mi uz nasla mirne zdurely uzliny v krku, ale nic to nebylo... tak ted uz je :-D :-( ava, muzu Ti rict ze se mi ani nechce moc litat, ale ted mam tendenci uklizet byt, je to jak po vybuchu, ale kaslu na to..
Odpovědět
tak zatim papa, jdu se nacpat paracetamolem a zkusit zdrimnout
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?