Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
a to uz trpim skoro 9 rokov a uz mam toho dost, teraz v piatok som po 2 hodinach placu v posteli od unavy zaspala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, tak to je mi tě fakt líto, moje kamarádka to taky tak mívala, první den nikdy nemohla chodit do školy, protože fakt nemohla ;-(
Odpovědět
ja len dufam ze sa to po porode upravi aspon tak mi to slubil lekar :)
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, ježíš, hlavně aby ti to nevyšlo na svatbu... :-( :-( je fakt, že se prý lecos po porodu srovná...
Odpovědět
Niccky: A ani HAK to neřeší?
Odpovědět
ava to je ta moja najhorsia nocna mora, problem je v tom ze ja niikdy MS nemam pravidelne takze ani si to neviem vypocitat. Ja neviem ako to riesit. Dufam ze existuje nejake tabletky ktore to oddialia.
Odpovědět
Profilova fotka
zkus se poradit s doktorem, protože abys měla zkaženou svatbu jen kvůli MS, to je hrůza ;-(
Odpovědět
Tak to já o tom díky HAK ani nevím:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella já taky a hlavně já to beru vždycky v kuse 2 platíčka, takže ještě eliminuju ;-) o to víc je mi líto holek, který při tom fakt trpí...
Odpovědět
uz sem v takem stadiu ze to chci urcite resit, uz kdyz budeme v praze tak si chci najst nejakeho odbornika, ak by ste o nekom vedeli budu moc rada :)
Odpovědět
avano: jojo, já to taky dělávala, tělu to nijak nevadí, naopak. HAK má samozřejmě určitý rizika a nevýhody, ale nesmí se to brát jako největší zlo.
Odpovědět
niccky: pravděpodobně ti napíšou HAK, což je v tomhle případě opodstatněný. Já mám nejmodernější prášky s přírodním estrogenem. Sice jsou drahý, ale tělo zatěžujou minimálně.
Odpovědět
Článek se načítá
ja sem skusala HAK ale bohuzel zadny uspech jenom som od HAKu moc priberala na vaha a byla moc unavena. Moc by som Hak nechcela kedze chceme mat mimco no nevim..
Odpovědět
Profilova fotka
niccky a kdy plánujete mimčo???
Odpovědět
no chteli by sme po svatbe :)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to budeš ještě rok trpět??
Odpovědět
urcite to nechci skusim si najst nejakeho odbornika a uvidim co povie mozno bude mat neco zazracniho co mi pomuze 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě odborníka zkus! podle mě takovýhle bolesti uplně normální nejsou...
Odpovědět
jo jo to urcite budu muset nekoho najst :) hoci doktorov prave nemusim ale co uz...
Odpovědět
Profilova fotka
Niccky,doporučuju UZ,vyloučit cystu nebo nějaký myom dělohy.Event.endometritis... Jak píšou holky,hormony by ti pomohli,pač by se to regulovalo,takže by nebyl nárůst horm.hladiny tak rychlý a razantní.MS se posunout dá.Bud dopředu nebo dozadu.Jsou to taky hormony,ale nejsou na bázi antikoncepce.Zaleží,kdy v cyklu doktora navštívíš,jak máš dlouhé cykly.
Odpovědět
dekuji PB je tam nejaka podmienka ze musis ist na UZ v nejakom cykle.
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu spát... dobrou noc a uvidíme se zítra ;-)
Odpovědět
tak ja jedu taky pomalinku dobru noc .... pa pa
Odpovědět
Dobrou noc holky......
Odpovědět
Dobré ráno všem.... Kdepak jsteeee? Já už sedím poctivě ve školičce a poslouchám hemzy o procesním právu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tu, v práci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, my jsme včera dorazili domů z prázdnin a je to tu jako po výbuchu. ]-( to je tak, když chlapa nechám tři dny doma samotného. se mi do toho uklízení vůbec nechce. :-|
Odpovědět
Holky,já tu u toho procesu umírám :-S . Markys: Nezávidím....
Odpovědět
Profilova fotka
markys, to znám ;-) akorát že já bych mu vrazila hadr, a "uklízej"!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no problém je, že můj přijíždí domů až v šest večer. ale abych nebyla nespravedlivá, tak už je konečně kompletně udělaná koupelna a na to, že přítel je automechanik, tak koupelna je obložena nádherně. :-D chudák si s tím pořádně vyhrál.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?