Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
PB: Bez vlečky. Ony jsou tam vedeny jako plesové a ne jako svatební:-) Ty z PaulaStyle se mi taky moc líbí, akorát, že ty bych si vůbec nemohla vyzkoušet. Byl by to velký risk. A na Večernici jsem koukala, až jsem u toho usnula:-D
Odpovědět
U tý Večernice jsem taky usnula a probrala jsem se až teď u Robina Hooda a porodu,fujky. Teď jsem si raději pustila Ženy,prefektní film.
Odpovědět
No tak holky já mám ted po kojení zase 75A a ne netu zjištuju že málokteré podprdy co se mi líbí mají áčkové ]-( No Amade když jsme stály frontu šla 2x a na mě pak nezbylo :-D :-D :-D
Odpovědět
Lucil: Zkus Astratex.cz či VS,tam určo maj a pěkné!
Odpovědět
No loli já musím objít i obchody aby mi fakt seděla. přes net mám vybranou ejdnu hezkou ale obávám se že mi nebdue sedět.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych na podprdu chtěla zajít k té paní, co radila v nějakém tom hubnoucím pořadu v televizi. Taky nedávno byla u Krause. Ale nevím, jak se jmenuje ani jak jí hledat...
Odpovědět
amad: pí Helena Konarovská, lechaton.cz
Odpovědět
Profilova fotka
amade, já mam s podprsenkou taky problém, já jsem malá, ale mam záda jak zápasník a malý prsa, velikost 80A... taky taková atypická velikost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bella: Ježíši moc děkuju:-) Tak už vím, co bych si přála k Vánocům:-) Pořádnou podprsenku. Ceny jsou teda pořádný, ale myslím, že by to za to stálo. Avano: Tam by sis taky vybrala ne?;-)
Odpovědět
amad: nemáš zač:-). Já myslím, že zrovna tvoje prsa si pořádnou, drahou a hlavně perfektně padnoucí podprsenku zasloužej!:-) Mně je to jedno, já mám 75B a sedí mi skoro všechno, ale u větších prsou je asi problém sehnat něco, co fakt padne. Myslím, že paní (sama majitelka větších vnad) umí opravdu dobře poradit.
Odpovědět
Profilova fotka
bella: No aspoň jednu, konečně, bych si fakt zasloužila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
prádlo tam mají krásný, ty ceny jsou teda brutální :-| a to jsem si říkala, že jsem střelená že jsem si koupila sportovní podprsenku za osm stovek... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No já jsem tam byla,koupila jsem si dvě podprdy a jedny kalhotky a nechala jsem tam 11litrů =-)
Odpovědět
Gepe odtamtud taky, myslím, něco má. Nebo o tom aspoň psala. Ty ceny jsou šílený no...pro mě skoro škoda:-D.
Odpovědět
loli 11 litru?? probuh to byly se zlata....
Odpovědět
Teda holky takové ceny jsem ještě neviděla :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
No ceny jsou šílený...ale kdybych měla konečně jednu podprsenku, který by mi ty prsa pořádně držela, perfektně seděla, mohla bych se bez nehody předklonit a neměla zařízlá ramínka, tak bych snad kvůli tomu byla ochotná i měsíc nejíst... ;-)
Odpovědět
Niccky: jj...a ze zlata nejsou. Amad: Zkus VS(victorai´s secret.....opravdu jsou perfektnědržící. I při běhání a na Jumping používám od nich a jsou lepší než sportovky.
Odpovědět
Profilova fotka
jedenáct táců za prádlo??? k tomu se nemůžu ani vyjádřit :-| amade, samozřejmě s atypickou velikostí je člověk schopnej za padnoucí podprdu zaplatit zlatem, ale když si představim, žeu mě podprsenka za dvě kila udělá stejnou službu...
Odpovědět
ava: u mě taky:-).
Odpovědět
Tak třeba já mám docela problém s velikostí 70D,takže si automaticky musím kupovat dražší,protože v HMku tuhle velikost fakt nemají.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky 75 B,ale při tom křepčení na zumbě jsem fakt hotová,nedej bože když jsem před MS,to mi vadí jen dotyk,natož skoky.To bych musela mít betonvé kozí chlívy,jinak se budou pořad hejbat. ]-(
Odpovědět
No já jsem si minule koupila krásné prádlo u vietnamců za 120 Kč a je super a krásně vypadá ani ne jako od nich.
Odpovědět
tak pred MS ja musim mat tiez specialnu lebo inak sa to neda vydrzat a plus sa zvacsia asi o cislo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak před a během MS žádnej problém nemam, zaplaťbůh ;-) dokonce chodim cvičit, tancovat, všechno v pohodě, ale asi to bude i práškama...
Odpovědět
Profilova fotka
To mě teda ani ne,jsou stejně velký,ale vejdou se do podprdy akorát,ale teda to je atková bolest. :-( Jinak je to ok,ale tohle je teda hrozně nepříjemný.Ani nevim,jestli je na to nějaká finta nebo babská rada.MYslim že ne,e.Že se to musí přetrpět.
Odpovědět
Já už to teda naštěstí nevedu,jen když se rozčílím tak to příjde. Ale taky jsem měla tyhle problémy. Ale ty podprdy od VS jsou suprově vyztužené, a push-upky jsou od nich dokonalé. Opravdu doporučuji. A posílají normálně do ČR,ale pozor ať to nemáte dražší než 5000Kč,protože pak se platí clo.
Odpovědět
tak u mne je to katastrofa ja mam bolesti uz 4 dni pred a ten prvy den se jinak jako v posteli neda
Odpovědět
Niccky: Tak to je mi tě upřímně líto..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Niccky,to mám stejný.Když jsem prala HAK,tak to bylo ok,ani jsem nevěděla,že mám MS,ale ted bez hormonů?Děs a hrůza,ale řikám si,že dokud jí mám,tak jsem v pohodě. ;-) Že tělo funguje jak má.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?