Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
haillie, tak máme po ochutnávce a bylo to moc fajn, chutnalo nám všem :-) ale jsme zklamaní, protože kapacita je jen 35, max. 40 lidí, což je pro nás málo :-( a ten bowling je ještě menší...
Odpovědět
Teri, to je škoda! To vás bude tolik?
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer...tak tchánovi jsou pryč, chutnalo a to jsem ráda. Jinak ale zase hodinové hučení na téma musíte pozvat příbuzné se kterým se nevídáme a nezajímají nás jen proto, že jsou naše krev a vy jste na jejich svatbě byli. Pěkně mi už s tím lezou krkem a jen doufám, že to naléhání drahý ustojí:-(
Odpovědět
amadeuska: hlavně se nepodřizovat s tím, že byste potom litovali. Ono se to lehce říká, ale taky to znám.
Odpovědět
Dobre ranko tak tu este kazdy spi?? Amadeusko prajem ti pevne nervy a urcite nepovol, stoj si za svim.... Teri mozna najdete nieco s vacsou kapicotou uvidis...len treba hladat a skusat :)
Odpovědět
Dobré ráno,nevěsty..... My jsme včera slavili narozky naší mamky....táta se nějak rozjel a žvanil celý večer. Ale bylo to hezké. Teri držím palce ať něco pěkného najdete. My také váháme a ještě nic nemáme. Amad: Vydrž!!!! Nevidím důvod proč bys tam měla mít cizí lidi.
Odpovědět
Amad: Víš,proč si mě neviděla v šatech? Protože nemám tvůj mail. Pošli mi ho do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jsem tu zase na skok, v jedenáct mam schůzku kvůli vánočnímu jarmarku, co budem pořádat...
Odpovědět
Avo tak to je super a to bude pro verejnost nebo jenom pro firmu :)
Odpovědět
Profilova fotka
to bude pro veřejnost, normální jarmark a já jedu za holčinou, která má ateliér a vyrábí keramický věci, budem dojednávat podrobnosti ;-)
Odpovědět
a to bude v praze pocas vanocnich trhu?
Odpovědět
bello, no bude nás hodně, protože máme jen 30 lidí rodinu a bez kamarádů to nechceme... niccky, když to máš těžký, co se nám líbí, to je malý, co je dost velký, prostě nevyhovuje...
Odpovědět
Článek se načítá
Teri: A kolik jich budete mít celkem? Amad: Tk co říkáš?
Odpovědět
Ahoj holky!:-) Tak jak užíváte volno?
Odpovědět
Teri mi to mame podobni jeste stale nemame misto ]-( Aha to vy dnes mate volno tak vam sa zije a ja tvrde pracuji :-|
Odpovědět
Já jsem si říkala, jestli tím někoho nenaštvu :-D.
Odpovědět
celkem asi 60 lidí... bello, já si to moc neužívám, je mi od rána pěkně zle :-(
Odpovědět
terinka: jako nějaká chřipka? Tak lehni a odpočívej. Mně bylo blbě v pondělí, kdy jsem po celým dnu dorazila domů a snad jsem měla i teplotu. No a dneska jsem nemohla vstát, jsem taková přejetá, tak mi docela přišlo vhod, že kamarádka dneska nemůže jít cvičit, tudíž nejdu nikam, až večer máme nějakou akci se známejma.
Odpovědět
bello, nn, jsem to dostala :-S
Odpovědět
bella no tak to me trosku nastvalo :-p ale co uz takze dnes len tak lenosis co :-D
Odpovědět
hoj holky, teri tak to je v pohode, lepsi nez kdyby nedostala pred svatbou, ne? ;-) jinak u nas drahy uz ma strevni v pohode... ale v noci na dnesek jsem odpadla s teplotou a skrabanim v krku a bolesti, spala v obyvaku abych nenakazila... drahy vstal o dost pozdeji a hlasil, ze strevni uz v pohode, ale ze ho skrabe v krku :-D takze u nas je veselo :-D niccky dyt vy mate zase volno jindy ;-)
Odpovědět
jo a zrovna mam cerstve vytazeny babovicky z trouby, zase trosku jina varianta tak prihodim do alba :-N
Odpovědět
ahoj gepe, tak ty si ale sikovna babovicky och dala by som si tak daj aspon foto :) Od koho tu chripku asi mohol dostat :-D :-D Jjj my mame volne jindy x-)
Odpovědět
niccky no asi mel oslabenej organismus z ty strevni, neco chytil a pak ja to chytila a u me byla asi kratsi inkubacni doba =-) ;-) :-D No vidis, to zase zavidime my ]-( x-)
Odpovědět
gepe, jo, to je fakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Terinko,ten Český statek má kapacitu 80 osob.Nebo ještě mlýnský domov nebo penzion Lika. ;-) Mně by se líbil ten Český statek ale asi nejvíc. Jo a na břicho si dej termoláhev a koukej na filmy.Za chvilku bude Princ a Večernice. ;-) Slunečník,Měsíčník a Konečník...pán všech větrů... :-D Gepe,teda ty jsi nezmar. ;-) Amade,pokud přítel nepodlehne tlaku svých rodičů bude to podle vás. ;-)
Odpovědět
pb, kde na kterym programu? od rana porad cumim jestli pujde nejaka pohadka x-) x-) jinak nezmar... hele to mam od ty doby co bouchl v 86 cernobyl, do ty doby jsem byla od narozeni zdrava... no ale jak rikavam... po me nase deti budou chcipaci a po drahym poloslepy :-D (ma 11 a 6) amad, drzim pesti a kdyztak drahyho udrz na jidle - to pak rodicum nepodlehne ;-) po dobrym jidle je vstricnejsi kazdy :-D
Odpovědět
Princ a Vecernice ide na Nove 13:55 ..... no to se tesim to budu v praci koukat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
11 a 6? :-o To už by stálo za nějakou operaci,není to teda nic levnýho...ale pomohlo by mu to.Bohužel to nehradí pojištovna...I když by asi přišel o svojí přezdívku. ;-) Gepe,na Nově ve 2 by to mělo být a na slovenský TV,myslim na Markíze má být pak Pyšná princezna. ;-)
Odpovědět
pysna princezna o 16:30 a na jojke ide svokor je lotr o 15:45...........
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?