Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Anka : tak to chapu. Spousta lidi se k tomu pak nevati a uz jen kynou. Jsi dobra...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já jsem v životě necvičila, ale teď to vypadá, že bez cvičení ty kila dolů nepůjdou. jo a ta zumba mě taky úplně pohltila. to je první cvičení, ze kterého mě druhý den nic nebolí. :-D jo a citát jsem stále nevybrala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Každý jsme anděl s jedním křídlem . . . Abychom vzlétli, musíme se obejmout. tohle motto se mi strašně líbí, jen nevím, jestli není moc troufalé se považovat za anděla.
Odpovědět
Markys: to je kraaaasneeeeee.......
Odpovědět
loli:no právě a já za rok přibrala 10 kg a ty musí právě dolů ]-( no bylo toho na mě tento rok moc a byly jsme s mamčou hodně ve stresu a asi jsme si to léčily jídlem markys:tak my máme: Pro celý svět nemusíš znamenat nic,ale pro mě znamenáš celý svět No holky kouknu tady pozdějí,tak zatím pa pa
Odpovědět
Ahoj holky, tak odpoledne jedu na ty šaty.-) Tak buď dojedu dobře naladěná nebo naprosto deprimovaná, tak doufám, že to první:-D Anka: ty mi přijdeš že i přes těch 10 kg jsi pořád hubená...to já bych potřebovala víc:-) Akorát jsem neměla čas, ale teď budu víc dbát na cvičení než práci:-D
Odpovědět
Anka: ja zvladla 12 za 9 mesicu a taky musi dolu. Tri jsou dole jenom tim,ze jsem prestala chodit do prace...tak ten zbytek bude hned... A ten citat mate taky peknej. markys: a ty se toho neboj.je to moc hezke...
Odpovědět
frido, ahoj :-) tak držím palce, ať jsi pozitivně naladěná ;-) markys, andělské motto je pěkné a troufalost to není ;-) (a když už, tak od toho, kdo to řekl :-D) jestli se ti líbí, jdi do toho! k místu - to druhé je Chvalská tvrz, na Český statek jsme teď znovu koukali a nemuselo by to vypadat špatně... no, uvidíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) Já se včera po dlouhý době viděla s kamarádkou a trochu jsem to přehnala s vínem, takže jsem dneska lemřila až do 12. Ještě, že mám dovolenou, v práci bych to teda dneska fakt nedala:-( No ale už jsem dokázala vyrobit tiramisu, večer přijdou tchánovi, tak ještě udělám pravé risoto a tím je snad dostatečně pohostím:-) Jinak díky za pozitivní reakce na šaty:-) Jsem moc ráda a asi do nich půjdu...nevím, jestli bych sehnala ještě lepší a hlavně za lepší cenu. A s tím mým dekoltem...no já pořád říkám, že bych se ráda s někým podělila...někdo po tom touží, ale problémy se zády a se sportem jsou fakt a mě to teda až tak moc netěší. Ale jak říkaj Mádl s Kotkem- když to máš, tak to ukaž ne :-D :-D :-D Já to normálně neukazuju, ale na svatbě mám být středem pozornosti ne:-D Jo a Loli díky, ale hubená teda fakt nejsem, to je tím, jak mě ta paní v obchodě utáhla...taky jsem skoro nedýchala:-D Ale by jsi mi pořád neukázala ty tvoje fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
frido, tak dobře pořiď :-) markys, pokud se ti ten citát líbí,tak andělů se vůbec neboj :-) je to moc hezká symbolika
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! mam po kontrole!!! :-D :-D :-D jupííííí proběhlo to v klidu, žádný zásadní věci nenašli :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem právě objednala oznámení a nechala si tam dát ten andělský veršík. ;-) :-) holky možná budu za úplnou trubku, ale chtěla jsem se zeptat, když mi na matrice řekli, že hudbu tam obstarává paní na klávesy a že mi zahraje skoro vše, co si budu přát, tak to znamená, že klidně i něco co je na housle? dá se to na klávesech přepnout jako že hraje jiný nástroj než klavír?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
avano tak to je super, teď můžeš konečně vyžahnout ty pivečka z lednice. nebo ty jsi vlastně na svařáček, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Tak super;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ufff, ani nevíte, jak se mi ulevilo :-p ten chlap je strašnej ras a všichni se ho bojí... pivečka musí počkat, večer jedu k našim autem tak nemůžu :-D ale u našich bude svařáček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo. ty jsi mě tak navnadila s tím svařákem, že jsem si s přítelem dělala svařák dva večery po sobě. :-D dáváte tam kupované koření přímo na svařák?
Odpovědět
Profilova fotka
markys jo, ale ne takovej tenc cukr, ale normálně badyán, skořiči a hřebíček... občas ovoce, minule jsem ho dělala s brusinkama...
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem právě taky to koření v sáčku ještě nezkoušela. udělám prvně karamel a pak tam hodím hřebíček a skořici. ;-)
Odpovědět
Amad: mam dojem,ze jsem je posilala. Kdyz tak vecer poslu znova,ted litam po Praze. Prosim te,jakou mas veliksot? Ptz toto jsem videla jen ve filmech. Do tech satu jdi,jsi v nich fakt nadherna i kdyz nemam porovnani s jinymi,ale je to pecka. Akorat jsem zvedava na ty pohledy :-D
Odpovědět
Markys: Dobre si udelala,je to krasny napad....
Odpovědět
ava, gratuluju! markys, tobě taky! ale na ty "housle" bych nespoléhala, to se musíš asi zeptat přímo tý paní...
Odpovědět
Profilova fotka
tak rizoto a tiramisu připraveno, Míra udělal mojito a tchánovi můžou přijít:-)
Odpovědět
Nazdar ženy! My žádný motto na oznámku pravděpodobně mít nebudeme. Moc na to nejsme a navíc je většina z těch veršů ohraná. Ale když se najde nějakej zajímavej a jedinečnej citát, tak proč ne. Markys: to s těma andělama není špatný, ale právě že to tu měla každá, zrovna i ta moje fotografka a k tomu měli svojí fotku i s křídlama:-D.
Odpovědět
Ahoj damy! :-) u tech mott bych byla taky asi na vazkach, asi to bude jednoduchy, kor kdyz nam da zabrat slib :-D jinak mame doma televizi novou, i kdyz ja uz byla proti kdyz jsme tu predchozi darovali :)) a je to masakr, drahy dneska doma se strevni a ted zvyka rohlik pred plazmou a neni s nim rec :-D :-D teda ja nevim jak vy, ale ja zadny kridla nechci, staci mi ta co mam na zadech, resp. krizi :-D 8-(
Odpovědět
gepe: právě, to už je potom kýč. Mně jde hlavně o to, aby to kdyžtak bylo něco, co nás vystihuje, třeba něco z oblíbené básně, ale ne takhle najet na seznam někde na netu a něco prostě vybrat. To potom postrádá ten význam. Chudák drahouš, střevní chřipka je hrozná věc, i když není na škodu třeba dvě kilíčka shodit:-D.
Odpovědět
jedinym plusom strevni su asi tie kilecka dole :-p
Odpovědět
bella, presne s tim kycem a ja proste ani nejsem nejak extra proste typ na srdicka, motylky atd. :-| ale je fakt ze me to nemrzi :-D mam strasne moc rada E.A.P., no uvidim jestli tam neco najdu na slib ;-) Holky, ty kilecka dole, to je jen plus x-) akorat ted dostal kure s rejzi peceny a s jeste pecenou zeleninou, zdlabl vse i kdyz nejdriv protestoval, ja mu jen sdelila ze se proste uvidi, bud to projde, nebo "projde" :-D
Odpovědět
ahoj markys9 ten citát s anděly jsem použila na přání k našmemu výročí kdysi dávno. Jsem bez kompu a teď i bez FUPu na mobilu..to je krize jako. JInak schůzka byla fajn, paní trochu taková barbínka, ale jinak působila profi..tak uvidíme-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já jsem u našich, takže jsem tu jen na chvilku... gepe, tak střevní mam od neděle taky, takže ho naprosto chápu... :-p dneska večer jsem se prvně pořádně najedla :-D
Odpovědět
Holyk ahoj-amade závidím ten dekolt, já pomalu přestávám kojit a mám přes prsa o 6cm méně-ještě méně než před dětma-takže zase nulky. Musím si vyzkoušet šaty-asi t obude vidět že tam nic nemám :-S Všechny moc zdravíme a citáty jsou hezké. Já zase necvičím, obě děti nemocné, tak jsem KO.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?