Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
frido: Já taky nestíhám, ale to neva...nevzdávej to a mrkni aspoň ve volné chvilce. Jinak hodně štěstí ;-)
Odpovědět
Frido, já tu přes týden taky nejsem, dočítám jen výjimečně, spíš ne. Tady se pokaždý zase začleníš, i po měsíci se tady budou řešit ty samý věci a když se něco uděje, tak ti to tu někdo sdělí:-). Určitě to nevzdávej a občas se sem přijď kouknout a povědět nám, co je novýho a jak se máš.
Odpovědět
Dobré ráno,děvčata....všechny asi ještě spíte a já už se chystám do bytu na montáž nábytku :-p . Otrava,ale těším se jak krásné to bude až to bude. Frido: Určo to nevzádvej,já se přidala na 300-té straně a myslím,že dobrý :-D . Určo se sem jukni až budeš moci. Jinak musím vám říct,přítel mě překvapil. Je těžce nevěřící,ale pro mě začal uvažovat nad unitáři. Hodně to pro mě znamená,takže jsem ráda. Ale říkám si jestli si o to víc nezaslouží civilní snatěk bez kostelních keců . Ještě to musím nechat projít hlavou,každopádně mě to potěšilo.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno ;-) píšu to už potřetí a nejdou mi posílat příspěvky... tak snad teď ;-)
Odpovědět
dobre ranko avo..... tak ja jdu na tu roladu dufam ze se podari......nejake plany na dnes??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky moje, jak se máme? Gepe pořád nic? :-( Jsem z toho fakt nervózní. :-( Fridoli,to nevzdávej.Jukej sem.Já se tu taky občas nechytám,když mám dovču nebo jsme přes víkend pryč.Zkrátka to neřeš.A jak psala Bella,opravdu nedočítám.Jen něco,abych věděla,ale dýl jak pár minut tomu stejně nevěnuju.Nemůžu.Jinak moc gratuluju k oblečku.A to jste ho koupili nebo půjčili?Já jsem taky zvědavá,co si můj přítel vybere.Původně chtěl šedej oblek,tak uvidíme,co si vybere a u čeho nakonec skončí.Máme vyhlídlej sálón,kde půjčují na 4 dny za 1700.A fakt krásný.Sice jich maj pár,ale myslim,že vybereme. ;-) Niccky,díky že sis na mě vzpoměla.Mít vlastní značku je fajn,škoda,že o tom nic nevim. :-D
Odpovědět
Ahoj holky!:-) No Gepe nic, ale asi to bude nějaký rodinný problém, myslím. My dneska jdeme na fotbal:-).
Odpovědět
Profilova fotka
A kdopak hraje?! ;-) Já si to právě taky myslim,Bello. :-( Snad to není nic závažnýho. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, já jdu taky péct koláč ;-) jinak se budu celej dne povalovat, odpoledne jdu s kamarádkou na návštěvu k její tetě (tchýnina sestřenice a navzájem se nesnáší :-D :-D ) a v šest tak na hoďku do práce :-S jo a k oblekům, včera jsme koukali na Stardance a přítel řekl, že frak by si nikdy neoblíkl, že by vypadal jako cvok a že doufá, že sezěnek oblek kterej mu bude... uff, ak aspoň něco... :-p
Odpovědět
PB: Hradec s Bohemkou v Edenu:-). My fandíme FCHK:-D. avano: frak je stejně až na večer a na extra výjimečný příležitosti typu recepce s prezidentem. Alespoň takhle to píše Špaček. Na svatbu oblek (ne světlej) a nebo žaket.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se u žaketu nelíbí ty kalhoty.Bell,ne světlej?A přitom některjem chlapům to moc sluší a vypadaj rozzářeně a velmi slavnostně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella já vim, a i vyim že nám se to nehodí a i proto jsem ráda, že nic takovýho nechce ;-) zase já ho chtěla oblíknout do vestičky ve vesnickým stylu a to se mu fakt nelíbilo, no tak aspoň vim že můžem hledat normální kvalitní oblek :-) a světlej se mi taky nelíbí :-) ty jo, na fotbale jsem nebyla už léta, my vždycky chodily s holkama na naší pralesní ligu očumovat fotbalisty :-D
Odpovědět
Článek se načítá
porodnibabka: no podle etikety by neměl bejt světlej, ale tak víš jak...kdo ve skutečnosti opravdu všechno dodržuje? Klidně vemte světlej, když se vám líbí. avano: ten pojem "pralesní liga" znám:-D, to je nějaký rozšířený.
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíme.Líbit se nám může,no ale jestli ho opravdu bude moct mít a bude mu slušet...tot otázka.Holky skrz.cz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markys,prstýnky jsou krásný ;-)
Odpovědět
avo jakej kolac to bude dnes??
Odpovědět
hoj holky, ava a bella - ty botky jsou skvostny! Tak nejak si rikam, az bude jasno ze si tam taky nejaky vezmu.. :-) kdyz ctu zpetne, omlouvam se, zda jsem nejak vyplasila... mame stop stav na svatbu, co to reseni a porizovani veci, ne na samotnou svatbu - jsem to asi blbe napsala, jak jsem to psala v rychlosti =-) strucneji, mame ted toho oba hodne na praci, ja jeste skolu a je fakt, ze jsem byla posledni dobou jak posuk, co neni scopen resit nic jinyho nez svatbu =-) uz se mi zacaly zdat i blby sny :-D
Odpovědět
markys, ty prstynky jsou vazne moc hezky, blahopreju! :-)
Odpovědět
si ted pripadam hloupe, omlouvam se ze jsem vas vyplasila :-(
Odpovědět
gepe, to je v pohodě, hlavně že se nic nestalo ;-) pb, díky za tip, ale na to už jsme taky koukali :-(
Odpovědět
ahoj gepe vitaj spatky medzi nami, my sme sa ale bali ze co se stalo.........ale hlavne ze je vsechno v poradku ;-)
Odpovědět
teri, v podstate nic vaznyho.. jen v patek jsme si tak nejak plno veci mj. vyrikali... s tim tatinkem to nevypada tedy moc dobre, ma dalsi nalez, ale vlastne asi neni nic proc bychom rusili svatbu, budu muset zase zmizet, jedem koupit nejaky nadobi a k tchanovcum
Odpovědět
gepe, jsem rada, ze jsi ok. Pekne jsi nas vydesila. Myslela jsem, ze rusite svatbu. To s tatinkem je mi lito.
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,díky bohu.Ulevilo se mi. ;-) S tatkou mě to mrzí,ale doufejte.NAděje umírá vždycky poslední.Chce to zatnout zuby,vstát a bojovat,at to stojí co to stojí.Vždycky když už nemůžeš,můžeš ještě 2x tolik.Chce to jen zatnout zuby a vydržet.Nepoddávat se těm svinstvům.A i když je to beznadějný a neskončí to dobře,aspon si člověk s klidem může říct,že to nevzdal a bojoval na maximum,jak jen to šlo... Teri a nic?A chcete to přesně na Praze 6?Kdyžtak mi do IP napiš přesnou představu.Strašně moc bych ti chtěla nějak pomoct,at už máš taky klid.Nemáš ani žádnýho favorita?
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, taky jsem ráda, že jde o stopstav v přípravách a ne ve svatbě ;-) jo niccky, dneska jsem dělalal jednoduchej a rychlej koláč s tvarohem, právě si k němu dávam kafíčko :-D
Odpovědět
tak rolada uz je hotova plnka sa mi vadarila no jeste se to chladi tak dam vediet jak to dopadlo. Obed uz navarenej len ten bordel teraz upratat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,a co takhle slanej dort?Přítel má v lednu narozky,tak mu asi jeden udělám. ;-) Neděláte některá? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pb, špatnej by nebyl a chlap kterej není na sladký by ho ocenil určitě víc, já teda dělam jenom slanej štrůdl, ale taky mňam ;-) akorát můj přítel je strašně na sladký, takže i koláč u nás zmizí hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Loli.nevim,jestli to sem už nedávala Haili,ale koukni na Vilu Lannu ;-)
Odpovědět
Ahoj po delší době, umřel mi netbook, tak jsem bez kompu a bez netu...se to neda přežít. Dneska máme sraz s naší svatební koordinátorkou..zrovna jsme se dneska dopoledne s přítelem pohádali kvůli blbosti (jako vždycky, žejo) tak mám sto chutí všechno zrušit..jenže vím, že s paní se míjíme už asi 2 měsíce..protože my sem na jih moc často nejezdíme..a ona třeba ne vždy může..tak to holt nechám být..a vůbec nevím co ji budem povídat..-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?