Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé niccky, stejnym způsobem vařim taky :-D když něco není tak projedu internet a nadju si recept z toho co mam doma :-D my to právě máme do německa "přes kopec", tj. 20 kilometrů, takže už i pro určitý jídlo jezdíme tam
Odpovědět
nemas nejakej recept na krem do rolady bez masla??? Tak my do nemecka priletime nebo nic jinyho do prahy nejde tak dufam ze tam neco najdu :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak dnes jsme si byli pro prstýnky a jsou moc krásné. jen přítel jak měl nateklé klouby, tak mu šel hůř na prst. no to budu určitě u obřadu trapasit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markys? tak to je skvělé...gratuluji:-) To je moc dobře, že jste spokojení;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám je když tak v albu. dokonce nám tam stihli vyrýt iniciály a datum. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, to nemam, já bych jí naplnila tvarohem nebo marmelád :-D ou
Odpovědět
Profilova fotka
markys: jsou fakt mooc kársné:-) Povedly se vám ;-) Já bych na ty naše pořád chodila koukat, ale zakázala jsem si to:-)
Odpovědět
ahoj holky,zrovna jsem tu měla dva šagry a jejich ženské a děti,takže jsem dneska vůbec necvičila a ještě jsem zhřešila :-N :-N :-N pekla jsem buchtu od markys a tet se nacpala :-D :-D no ale zato jsme se s holkama domluvily na zumbu,takže pondělí a čtvrtek budem chodit ;-) ;-)
Odpovědět
CO je s tou Gepe? Si říkám,co se s ní stalo :-D
Odpovědět
No asi nic pěknýho, znělo to fakt dost dramaticky.
Odpovědět
bella:botičky jsou nadherné ;-) ;-) markys:krasné prstýnky,já si jdu pro prstýnky ve čtvrtek,tak se taky těším :-) :-)
Odpovědět
anka: díky moc:-). Přemýšlím ale, že už sem nebudu dávat fotky - mám stejný problém jako Gepe, neustále mě někdo bombarduje dotazama, kde jsem co koupila a jestli to neobjednám, navíc tak oprskle. A když je to ta samá osoba už po padesátý a hodlá všechno totálně okopírovat, tak už toho mám dost.
Odpovědět
Článek se načítá
Markys: vážně moc hezký prstýnky!:-) Decentní, to se mi líbí. Kolik mají šířku?
Odpovědět
no tak to co máš tak tam nedávej :-| vždy to tam nech na chvilku a vymaž.No škoda že nemáme nějakou soukromou stránku jenom pro nás :-|
Odpovědět
holky dobrou jdu koukat ne telku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer vespolek:-) Tak dneska jsem si teda pěkně mákla, ale byt je vycíděnej a mám z toho fakt radost. K večeři se dělá slaný koláč s kuřecím masem a špenátem a k tomu vínečko, mňam:-)
Odpovědět
anka: přesně tak, chtělo by to soukromou diskusi. No nic novýho už tam nedám, ani na chvilku.
Odpovědět
Holyk taky mi vrtá hlavou co se stalo Gepe. Jinak všechny zdravíme, děti jsou pořád marod tak nemůžeme ani na krok. Ale příští týden so jdeme taky objednat prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
njn snad to s tou Gepe není nic vážného...
Odpovědět
Psala jsem jí, jestli je v pořádku, tak snad se ozve.
Odpovědět
daj vediet ak nieco nove o gepe .... tak sem se rozhodla ze bude parizkej krem.....
Odpovědět
markys, prstýnky jsou fakt moc hezký :-) jinak přeju všem pěkný večer a doufám, že se nám gepe ozve, taky si říkám, co se asi stalo... :-(
Odpovědět
niccky: mňam! Do těch rolád jsou dobrý i různý pudinkový krémy...
Odpovědět
ja mam muj oblibenej pudinkovy ale jde tam maslo a to sem doma nemala...............ale aj tak som musela ist do obchodaku kupit baterky lebo sme si kupili hodiny na stol ktore menia farbu kazdu hodinu a nemali sme baterky..........ale ta potvora sa nejako nemeni ]-(
Odpovědět
niccky: já ten pudink míchám s tvarohem a to je taky moc dobrý:-). Máte tam ty baterky dobře? Já vím, že je to blbej dotaz, ale mně se fakt občas stane, že jsem přesvědčená, že jsou tam dobře, a ono ne:-D.
Odpovědět
tak ten puding s tvarohem sem jeste neskusala, ono ti hodiny idu jenom barvy se nemenia :-D
Odpovědět
Nicky: no tak to bude mít nějaký čudlík,kterým se to spustí. My jsme byli na večři u tchýně a tchána a ještě k tomu s našima. Jak jsem to tak poslouchala,bude to cirkus fialovej a ne svatba :-D . Chtěli nám zařídit svatební metro :-D
Odpovědět
no len ten cudlik najst ]-( Takze na veceri bylo vsechno ok jo a jak tvoji rodice?? uz je to lepsi neviete co je s gepe ..... vyzera to nie ruzovo ked tu cely den nebola :-(
Odpovědět
Jo,dnes to bylo super. celý večer jsme se smáli..... S Gepe se mi to taky nějak nezdá. Ach jo,doufám,že je to jen nějaká přeháňka
Odpovědět
ahojec holky, tak já to asi vzdávám, tuhle diskuzi nemám šanci dočítat a jsem v jednom kole, takže se asi rozloučím, protože sem pak vlezu a jsem mimo mísu:-D Dneska jsme přítelovi koupili oblek a překvapivě světlý a to ho nechtěl za žádnou cenu:-D Tak se tu mějte:-D A plánujte, mě na to bohužel nezbývá tolik času:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?