Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
loli, mně by těch motýlů bylo strašně líto :-N
Odpovědět
Teri: proč? Oni pak odletí a budou žít. A předtím spí....nikdo jim neubližuje.
Odpovědět
ahojte tak ja sa hlasim trochu pozdeji :)
Odpovědět
Profilova fotka
to loli88: Motýli po vylíhnutí žijí nějakých deset dní - tedy alespoň ti, kteří jsou dodáváni na svatby. Jelikož se vylíhnou se zakrnělým ústním ústrojím, tak umřou díky nedostatku stravy. Dodávají se noční motýli, kteří přes den spí a večer jen tak poletují, spíš sedí a kousek popoletí... ;-)
Odpovědět
avano, jsi tu???????
Odpovědět
Tekame: Proč by se měli vylíhnout se zakrnělým ústním ústrojím???
Odpovědět
Profilova fotka
loli88: Protože to jediné, co potřebují k životu, je se rozmnožit... A k tomu nepotřebují žít dlouho (alespoň tyhle druhy ne)... A tudíž něco jako trávicí a ústní ústrojí nepotřebují...
Odpovědět
loli, já jsem to na tom odkazu, který jsem našla, taky četla.. oni jsou tak vyšlechtění, v podstatě. a důvod, proč mi to vadí, je spíš etický... prostě to nepovažuju za správné a myslím, že pro ty motýly není nejlepší, když je vypustíš mimo jejich přirozené prostředí, v místnosti plné lidí, z nichž někteří na ně pravděpodobně budou sahat a tak, no...
Odpovědět
No to je jedno, ale blbej nápad to teda je. Lidi už nevědí, co by... No nic, Ava šla asi domů, tak to s ní vyřeším potom. Boty už přišly. Jsou krásný, ale jaksi to popletli, však ona vám to poví, až si přečte email.
Odpovědět
Motýli jsou hmyz. Litovaly byste mouchy kdybych je chtěla svatbě??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně by motýli na svatbě taky nevadili ;-)
Odpovědět
No já bych se z toho zbláznila, představa, že mi lítaj do vlasů, atd... :-S A už jsem slyšela o lidech, co z nich mají fóbii...
Odpovědět
Článek se načítá
No nic, musím jít, tak zatím pa.
Odpovědět
Bella: Proč máš pocit,že je to blbej nápad?
Odpovědět
loli: prostě mám ten pocit. Asi se urazíš, ale přijdeš mi jako snob, kterej neví, co by na tu svatbu ještě vymyslel, aby ohromil a předčil svatbu svýho švagra (jak jsi tu sama napsala). No a to s těma motýlama, to už je fakt síla:-D.
Odpovědět
Tak a teď mě zdrbněte, já mizím :-D.
Odpovědět
Bella: Já nesnáším všechen hmyz,i motýli mi příjdou hnusný,ale přítel mě takhle chtěl žádat o ruku a nevyšlo to. Nikde ty potvory nebyly k sehnání. Proto mi to přišlo hezký,že já bych mu to sehnala a nechala je vypustit jako překvápko.
Odpovědět
Bela: Tak to je logický,že chce člověk mít co nejkrásnější svatbu,nebo ne? Že by mým jediným cílem bylo předčít svatbu kamaráda,to bych fakt neřekla. Ale samozřejmě ji chci mít hezčí,protože se mi prostě ta jejich nelíbila. Snob? Protože jsem za tu svatbu ochotná a schopná utratit víc peněz než ty? Mě teda ty motýli příjdou jako pěknej nápad,jelikož tím vynahradím přítelovi to,co se mu nepovedlo i když to moooc chtěl.
Odpovědět
Ty motyli nejsou spatni, kor kdyz sama jednoho mam na sobe, ale pri cteni toho webu jsem se dost zarazila u slova "aktivace motylu".. holuby jo, ale tehle umele vylihnutych a vyslechtenych je mi lito. To je lepsi vzit profi sitku a nekde si nachytat :) ale i tak by pak uz moc nelitali diky "poskozeni" povlaku kridel.. nebudou lepsi umeli litajici motyli? ty bude mit tezko nekdo ;-) :-D bella, tipuju ze velikosti ok, ale boty obracene :-.
Odpovědět
Gepe: Aktivace jako,že je probudí ze spánku,do kterého upadají při nějaké určité teplotě.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, s těma motýlama mi připomínáte film princ a já. tam taky lítali motýli. ;-) gepe já myslela, že ty botky jsou stejné. :-N v čem se liší krom velikosti?
Odpovědět
loli, motýli jsou především živé bytosti a pokud máš pocit, že jen proto, že to nejsou savci, lze s nimi zacházet jako s věcmi, tak se v tomhle skutečně neshodneme. a rozhodně nejde o peníze, i když ty budeš mít možná pocit, že jsme proti tobě, protože ti je závidíme ;-) jo a jestli ti přijdou motýli hnusní, tak nechápu, proč je chceš mít dobrovolně kolem sebe ve svůj "nejkrásnější den" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mne to pripomina tu kauzu s bonsajkotatkama.. je to nechutny, co si lidi nevymysli pro svou zabavu:-(
Odpovědět
amade, jakou kauzu? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
www.bonsajkotatka.cz. Nakonec se snad ukazalo, ze je to fake (teda doufam), ale pri cteni me z toho fakt mrazilo:-(
Odpovědět
jo, koukám na to... přítel říkal, že mu to kdysi přišlo po mejlu a je fakt, že ty stránky vypadají dost jako pokus o vtip... i když dost blbý, dle mého názoru... ]-(
Odpovědět
Fujky,doufam,ze je to vtip. teri: hmyz nejsou zadne bytosti,hmyz je hmyz. Nemaji zadne emoce,schopnost citi,nic proste. chci je na nas den D , protoze je miluje pritel a chtel je sehnat,ale neslo to.
Odpovědět
loli.písničku znám je moc pěkná,já často chodím na screamers a jeden z nich je rus a jmenuje se sergej a on zrovna tu písničku zpívá svojim hlasem no ale s těma motýlama by se mi to líbilo pokud by to bylo v prostředí odkud pochazejí a bylo by to přirozené ale jinak né,protože ti poslouží a pak budete po nich šlapat a to už mi nepřipadá přirozené :-(
Odpovědět
Anka: No nechala bych je vypustit samozrejme na zahrade!!! Ta pisnicka je peckova,vid?
Odpovědět
no a ještě je to i v jen počkej zajíci :-) milionos milionos alek ros,taky jí mám ráda
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?