Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, nezaplatí mi nic, o to víc mě to štve... já e teď hrabu ve svý mp3jce, abych tam měla i jiný písničky než michala davida :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to bych se jim na to,Avano,pěkně z vysoka... ]-( Gepe,uvidíš,jak ti to vyjde.I když cháopu,že chceš mít už klid,vid?! Jo a mám zamluvenou vizážistku a 2 měsíce před svatbou jí mám zavolat a domluvit se na zkoušku,jenže ted nad tim přemýšlím,že už je to za chvilku ;-)
Odpovědět
pb, dekuju, no to uz ano, kor kdyz to tak nejak placam uz dva roky a nejsem schopna to dopsat ]-( :-D pb, zrovna na Tebe jsem si vzpomela co se tyka maly na neco, ze Ti musim poslat ale nemuzu si zaboha vzpomenout na co :-( ja na to prijdu a blahopreju k vizazistce - doufam ze ti neudela pastiku na obliceji ;-) :-D ava tak to je blby ]-( michal david je fajn :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pb, chtěla jsem se tě zeptat, ty máš trochu zkušenosti se stříbrnýma snubákama... dají se taky udělat ze stříbra, který si doneseš jako je to u zlata?? nevíš??? já mam doma spoustu stříbrných krámů, který nenosim, tak mě napadlo jestli by to nešlo zužitkovat takhle...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D snad ne.Je docela šikovná.Na stránkách má hezký fotky líčení i účesů a oboje vyjde na nějakejch 1600.Na Prahu dobrý.Doporučila mi ji Rouy,pač jsem původně chtěla Simču Bártovou,ale snižovali jsme rozpočet celkově a tohle by bylo moc. :-( Škoda. :-(
Odpovědět
pb, uvidis co Ti vytvori, treba to bude v pohode :-) ava, podle me by to slo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,to nevim.Pač výkup stříbra moc nedělaj.To se chce konkrétně poptat,nebo někde prodat stříbro a jinde si nechat udělat a zakázku.Určitě třeba i jde,že prodáš zlato a udělaj ti ze stříbra jak chceš,to neni problém,ale vyhlídni si zlatnictví a poptej se. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já právě žádný zlato nemam... no zkusim se zeptat, jestli to jde. uvažovala jsem nad ocelí, ale pokud by šlo to stříbro, tak bych nechala stříbro...
Odpovědět
Profilova fotka
já právě nakonec taky zvolila stříbro,pač je tvárnější a máš větší možnost si to nechat udělt dle svého vzoru a fantazie.Oceláky jsou prostě dost daný.A trošku mi u nich chybí ta lidskost,je vidět,že jsou strojový. :-( A že je stříbro měkký?Zlato taky.No a když se poškrábe,tak ti to vyleští,obnoví.proto do něj du.I kvůli alergii.
Odpovědět
holky, ja bych si ocelaky taky nenechala udelat, pro me je tak nejak klasika na prstynky stribro a zlato..
Odpovědět
Zdravím Vás a přeji hezký den...Pro zpříjemnění dne posílám písničku,ze které bude brzy velký hit a jsem z ní úúúplně hotová http://www.youtube.com/watch?v=0vqzje... .
Odpovědět
Profilova fotka
já si říkala, že ta ocel bude na válení v krabičce dobrá dost ;-) ale zkusim se teda poptat na to stříbro :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ava, to jo, ale to stribro muzete mit pak i pamatecni a na predavani do dalsich generaci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já mam totiž jednu dost nepěknou zkušenost ze zlatnictví v domažlicích,kde jsem se byla zeptat na snubáky ze stříbra a chlápek mi řekl, že si rovnou můžem koupit obyčejný, ale podobný za 2 stovky a vyjde nám to líp... takže na tohle se půjdu radši zeptat jinam...
Odpovědět
ava, tak to bych si u nich uz nic nevzala.. hele, tak jak budes v Pze, tak se muzes poptat tady rovnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky hledala zlatníka,který mi stříbro nebude vymlouvat.Mám ho ráda a mám s ním nejlepší zkušenosti.No a nakonec jsem našla.Všichni se mě vždy snažili uvrtat do bíléhho zlata a náš zlatník nakonec řekl,že teda bílý nedoporučuje,kvůli alergii.Ještě mi ho vymlouval,abych nevyhazovala prachy a pak na rsten jen nekoukala v krabičce.Takže fakt to chce hledat.
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě zkusim tady po okolí ty malý zlatnictví, kolikrát jsou zlatníci v nich šikovní a dají se uvrtrat do všelijakých nápadů... a když ne, tak holt vyrazíme do města...
Odpovědět
Když se bavíme o těch prstýnkách,my jsme asi ty svoje už našli. Ve svatebním domě Nuance zlatnictví Ester styl. Akorát každý je z jiné kolekce. Ava: To je fakt hrůza.
Odpovědět
Profilova fotka
jo,loli, to je úděl toho, když bydlíš na vesnici... to totiž bude ještě sranda, protože sem k nám ještě nedorazil pokrok, takže až se dozví lidi, co plánuju na svatbu a co všechno nebudu mít, to o mě půjdou drby :-D :-D
Odpovědět
Tak to si tady budeme ještě rok po svatbě povídat,co o tobě koluje :-D
Odpovědět
jsem si zeď zpětně pustila všechny ty videa, co jste sem v poslední době dávaly a mám teď nějak šíleně romantickou náladu x-) 8-) a ta královská svatba, můj ty bože! Astor Piazzola je naprosto dokonalý, měli jsme jednou jeho hudbu v představení a je výborná, správně dramatická x-) jo a posílala jsem to i příteli a ten měl největší zážitek z toho, jak jí tam na začátku asi minutu rovnají ten závoj (nebo vlečku) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teri, copak, přítel se bál, že to u vás bude taky ta, že ti budou muser rovnat vlečku? :-D :-D loli, já jsem takove antitradicionalista, což asi moc lidí nebude mít pochopení :-D :-D no ale těšim se na to :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no holky,můj čas se nachýlil, pádim domů :-D odpoledne ještě mrknu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, :-) :-) :-) avano:něco jako slunce seno :-D :-D
Odpovědět
ava, ne, přišlo mu to fakt dobrý :-D
Odpovědět
Teď jsem se dočetla o svatebních motýlech. Speciálně pro vás je vypěstují a pak je vypustí a oni jak jsou zmatení tak sedají na lidi a tak. No není to krásné?
Odpovědět
loli, posli mi prosim odkaz do IP :-)
Odpovědět
Gepe: máš to tam.
Odpovědět
Miluju tuhle písničku http://www.youtube.com/watch?v=oIFmhy... (zpívá se tam ve zkratce o malíři,který se zamiloval do herečky,která milovala květiny. Prodal dům,obrazy i plátna a za všechny peníze nakoupil květiny a ty věnoval herečce...ref: miliony,miliony růžových růží vidíš z okna....kdo je zamilován a to doopravdy,promění svůj život na květniny jen pro tebe....) To mi příjde krásné,obzvlášť když mi týden před žádostí o ruku posílal každý den 100 růží.... a kdybychom tuhle písničku měli na první tanec a padaly nám tam lístky růží a lítali motýli,byl by to možná trošku kýč,ale krááásnej. Co myslíte?
Odpovědět
loli, tak to vypada hodne zvlastne :-) diky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?