Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno ;-) no půlka noci byla děsná, ale pak jsem ňák zabrala a už to bylo dobrý, ono se ten vítr hlavně v noci celkem uklidnil :-) jéé dneska už uvidíme boty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, tak koukám, že plánování srazu pokročilo, santa a sobové, to je dobrej nápad, já mám doma ty sobí rohy co měla čivava v reklamě na vodafon, tak to by se dalo ne :-) jinak santův kostým mám pouze jako negližé a v tom teda po václaváku lítat nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
no a holky nechcete ten sraz raději udělat tady v kroměříži? by jsme to potom měli blíž do léčebny. :-D no jo avano my vlastně uvidíme boty. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, no to by tě možná eskortovali do bohnic nebo do kroměříže:-D no já jsem na ty botky zvědavá, hlavně aby byly aspoň podobný tomu obrázku ;-) teď jsem přišla z pošty a kdybyste viděly jak vypadají naše faktury.... v pondělí v domažlicích totiž na hlavní poště prasklo potrubí a kompletně to vytopilo celou poštu, že jí museli zavřít a namočilo to i zásilky... naše dopisy mokrý, rozpuštěný razítka... no to budou mít v praze radost až jim to tam pošlu :-D
Odpovědět
No holky, ale fakt neslibuju, že vám sem dneska stihnu hodit fotku, mám děsně nabitej den a domů se dostanu asi až v noci. V 11 vyrážim do Poděbrad, pak do HK a mám spoustu běhání...
Odpovědět
Profilova fotka
hele avano bella má zaječí úmysly. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si na tebe avano včera vzpomněla. kluk přišel ze školy s tím, že se přihlásil do pěvecké soutěže (sám a dobrovolně). :-D no a paní učitelka mu pomáhala s výběrem písničky a hádej, co bude zpívat. trpasličí svatbu. tak tady má nachystaný text a noty a celým baráčkem se neustále ozývá v lese, jo v lese... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bella, v pohodě ;-) já mam dneska taky celý odpoledně rozplánovaný a večer hospoda, takže tu taky nebudu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
markys, ona je ta písnička totiž taková hodně chytlavá :-D já si jí vera zpívaa v autě, no na mě musel bejt pohled :-D
Odpovědět
markys: jaký zaječí úmysly? avano: v noci ti sem snad tu fotku loupnu, ju.
Odpovědět
Profilova fotka
bella no s těma botkama. :-D ty jsi pro ně už určitě byla a líbí se ti tak, že si necháš oboje. :-D :-D :-D
Odpovědět
markys: no jasný, zvlášť ty 36ky mi budou suprově:-D. A hezky mi z toho poleze ten můj dlouhej ukazovák.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak naštěstí ava má o dost menší velikost než bella, takže to snad nehrozí ;-)
Odpovědět
Já prostě jen odpoledne nebudu doma u pc, abych je mohla vyfotit a poslat. Vyzvednu je po cestě z Prahy a z Poděbrady, hodím to všechno domů, jedu du banky a do města, pak mám jednu schůzku a vrátím se snad do 10ti. Pak je vyfotím a hodím sem.
Odpovědět
No, to fakt nehrozí. Nevím, proč bych to dělala.
Odpovědět
Profilova fotka
bella no to je teda nabitý den. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
bella jsem si dělala jen srandu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bella, nechvátej, stačí zítra, vždyť tu večer stejně nikdo nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, neska mam konečně čas a nikdo tu není??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já tu jsem. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady je dnes opravdu úplně mrtvo. :-o =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no asi pátek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tady takyyyyyyyyyyy
Odpovědět
pro dnesni den :-) http://www.youtube.com/watch?v=Kxmwk9...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, chvátáš??? :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky, kde jsou všichni? :-o
Odpovědět
ava, no mela bych, doslo mi jak vse rychle leti, ze v pondeli mam deadline do skoly.. po nem mi nezaruci ze stihnou hodnoceni na prosincovy exam board :-( ale je to i pro ostatni tady
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to chápu... já jdu zase v neděli do práce :-S
Odpovědět
ava, politika je divna v tomhle mi prijde.. zaplati ti to aspon? ja uz se smiruju s myslenkou, ze to nestihnu a budu mit promoci az v zari - jelikoz dalsi exam board je az v cervnu ]-(
Odpovědět
ty serialy... nejednou jsem napr. i u gora jako mala brecela, pekna nostalgie.. :-) http://www.youtube.com/watch?v=lqot4X...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?