Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
markys :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, omezuju se tím způsobem, že jsem vyřadila skoro úplně sldké. a svalovou hmotu nemůžu nabírat, bo mé tělo ani netuší, co to je. :-D
Odpovědět
hele jestli to chcete spachat pred vanoci, tak je idealni mit nejakej kostym - treba santaklauzovy spolecnice, ci skritku :-) tech po vaclavaku beha mnohem mit nez santa clausu
Odpovědět
Profilova fotka
no avano si jako skřítka představit dovedu, ale anku se svýma 175 cm ani ne. :-D
Odpovědět
anka by byla santova žena třeba :-D. Já mám dobrý uši na ty skřítky :-D.
Odpovědět
:-D tak ja ani nevim... bych mohla jit spis za bobika nebo fifinku se svym ksichtem i vyskou 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky už jsem na to přišla. každá si na nohu viditelně navleče podvazek. :-D :-D :-D
Odpovědět
gepe: nebo za Rudolfa :-D. Ale ne, všechny budeme pěkný sexy Santice :-D. Markys, to mě taky napadlo, ale bylo by to asi blbě vidět...
Odpovědět
Profilova fotka
no myslím, že třeba na černých kalhotách by ten podvazek pěkně razil. :-D
Odpovědět
ježiš holky, vy tady zase vymýšlíte kraviny :-D to mi nemůžete udělat, já kdykoliv jdu po Praze, tak potkám někoho známýho, co by si o mně mysleli... :-N :-D jinak jsem si taky myslela, že je loli blondýnka, ale nepsala tu už jednou, že není..? a má podobný jméno jako moje maminka - o písmeno :-p btw. jsme napsali na dvě místa, co nás napadly na hostinu... jedno beznadějně plné, z druhého se nám mejl vrátil 8-(
Odpovědět
bella tak rudolfa beru! ;-) :-D ja mam mj. i ke kolenum kabatek kdyz neni xx pod nulou a dalsi taky... tak bych ho musela mit na ruce, nebo nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zpátky... já chci taky jít za Rudolfa!!! po třech svařácích budu mít červenej nos, takže to bude i věrný :-D
Odpovědět
Článek se načítá
a kto pojde za certika :-D
Odpovědět
niccky, jdu do toho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já vám budu dělat paní santa clausovou. :-D
Odpovědět
A kdo bude grinch? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
některá z matrikářek. :-D
Odpovědět
takze mne ostala len jedno pozice a to andelik :-D :-p
Odpovědět
markys: ty tam zveme taky?? :-D niccky: anděly sem netahej, vyber si něco americkýho, jak už to v Čechách bejvá:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
jé já mam kostým mikuláše :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
náhodou anděl s coca colou a hamburgerem v ruce je dost americkej :-D
Odpovědět
tak ja budu americkej andelik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky mam obavy, že mě dneska nečeká moc příjemná noc :-( už u nás strašně fičí vítr a já se větru strašně bojim :-S
Odpovědět
u nas je avo to sami strasne moc to fici a k tomu jeste prsi.......... uz aj hlasili ze sa ludia maju zdrzovat jenom doma :-|
Odpovědět
holky, to bude dobrý... já se zase dost bojím bouřek :-S
Odpovědět
Profilova fotka
já se fakt větru bojim a uplně nenávidim, když je takovýhle extrémní počasí a přítel je v práci, což je dneska :-(
Odpovědět
avano: chudák, to je asi hodně výjezdů, co? Tady v Praze zatím klid...
Odpovědět
Profilova fotka
no právě :-| už začlo i lejt...
Odpovědět
avano: těším se na ty boty, zítra odpoledne je vyzvednu!
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, tak jak jsi se avano vyspala? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?