Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Bella : Jo a prosimte v tom havirskem kostelicku delaji i civilni obrady a nebo jen cirkevni?
Odpovědět
rituska: dneska je lepší to naplánovat. Už kvůli financím avano: my se rozhodli radšipřede všema utéct :-D
Odpovědět
rituska: civilní, je to městský kostel.
Odpovědět
Jinak tady někdo psal o Karlově koruně v Chlumci, tak tam jsou náádherné svatby!!
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo.. Premyslim ze se tam pojedu zitra podivat.. Doufam ze by ti to nevadilo, kdyby jsme se rozhodli to take usporadat tam?? Nechci se opicit, ale me zaujala strasne ta cena, preci jen si nemuzeme vyskakovat!!! A neni to klasicka oskliva obradni sin.. Ale porad jeste premyslim take o tom zamku Karlova Koruna.. Preci jen 5.000,- neni tak strasne za zamek
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem byla jaaaaaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale spise me laka ten Chlumec.. Hned tam zitra zavolam!!! Jsem zvedava co me reknou a kolik to bude stat.. Mame to z nasi vesnice 23km. Coz neni tak strasne
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa, taky jsem navrhovala, že se za ty peníze vezmem někde v cizině, ale u rodiny by to neprošlo... přítel má velkou rodinu, která dost drží pohromadě a všichni si navzájem jezdí na všechny oslavy a našim by bylo líto, že mi na svatbu nemůžou, když z celýho příbuzenstva mají jen mě a ségru a s nikym jiným se nestýkají... a taky už jsme dost staří a rodiny na tuto událost vysloveně čekají :-D
Odpovědět
rituska: Jistě že ne, když to není ve stejný termín a ve stejný čas:-D. Alespoň bys mi pak mohla poradit a podělit se o zkušenosti ;-). Až tam půjdete, tak si vyzvedněte v Kulturním informačním centru na zámku klíče, protože kostelík je jinak zavřený. My kdybychom nechtěli mermomocí svatbu v Poděbradech, tak bych to udělala buď v Loučeni, nebo na Kačině, nebo na Karlově koruně. To jsou všechno nádherná místa. Na radnici už to nechci, nelíbí se mi to tam.
Odpovědět
Jo, taky se utěšuju tím, že třeba někteří "kamarádi" odpadnou sami 8-) kupodivu vůbec není problém s přítelovýma, ti jsou všichni fajn, spíš s těma mýma - mám takové štěstí na kamarády, že mi vždycky nakonec vrazí kudlu do zad ]-( a z čeho vlastně plyne to šílenství kolem Z. Scharf? ne, že bych byla profík, ale nepřijde mi, že by byla zas tak moc výjimečná... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky...ufff.Tak nějak letem světem jsem to přelouskala,ale konec už jsem ošidila. :-D Ritus,máš krásnou rodinu.Moc ti to sluší jako mamině. K mojí fenulce.Operaci zvládla,má ránu od předních nožek až k zadním.Zůstaly ji už jen 2 cecíky.Měla ještě kýlu,takže jí to všchno vyndali.Za měsíc a půl od poslední operace už měla ty nádorky slušně rozlezlé,dokonce už s náznakem do podkoží a svalů,což teda není moc dobrá prognoza.Takže jí vzali vše ze vnitř i s kůži a museli opět sešít dokromady,takže ted zadní nožky nedá od sebe a chodí jakoby po špičkách.Je celá bolavá,ale už se vyčůrala.Pořád pospává,dostala antibiotika a léky proti bolesti.V noci jsme obě naspaly asi hodinu,takže jsem kantáre 8-) Potvůrka chtěla do postele,když jsem jí tam ráno položila a sebe taky,pač jsme celou noc spaly spolu na zemi,tak bylo po pláči a spala jak nemluvně...potvůrka.Holt jsem si jí tak už od malička naučila.Přítel byl velkou oporou.Zatím ale nemáme vyhráno.Oprvadu to vypadá na velmi agresivní typ nádoru,rychle rostl,což není dobrý.Ale neztrácíme naději,budeme bojovat a uvidíme.Do budoucna ted koukat nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, když si vzpomenu na ty retro obřadky, kterých je po republice stále ještě dost, tak se otřásam hrůzou :-D je fajn, že si dneska člověk může vybrat z různých alternativ
Odpovědět
Článek se načítá
terinka: já nevím, je to úplná mánie. Úplně mě rozsekalo, když jsem si přečetla, že nás může zapsat na "listinu náhradníků" :-D . Ale tak fotky má krásné, to neříkám...
Odpovědět
porodnibabka: to jsem ráda, že to zvládla. Snad se to zlepší...
Odpovědět
Profilova fotka
Porodnibabka :Ahojky... Paaani tak to mas teda narocne, tak hlavne ze v ramci moznosti to dobre dopadlo.. Muzu se jen zeptat kolik ji je? Fuj ani nato nechci pomyslet, mame dvouletou labradorku a doufam ze nas neco takoveho nepotka.. Tak ji za celou moji rodinku hezky pohlad a ze ji drzime palecky, aby byla v poradku.. Chuderka mala ;-(
Odpovědět
avano, my se byli podívat (v rámci prohlídky muzea) v Roztokách v obřadní síni... nádherný starý dřevěný strop s rytinama, síň taky docela hezká a do toho naprosto příšerná socrealistická světla, navíc vysloveně obří, takže první věc, které si každý všimne... no byla jsem docela znechucená, že tam takovou hrůzu ještě nechali 8-( ačkoliv viděla jsem i moderní obřadí síň stylizovanou do antiky a to byla taky hrůza (snad se nikoho nedotknu :-N ) porodnibabko, gratuluju ke zvládnuté operaci a držím palce, aby to i nadále probíhalo bez komplikací, určitě to zvládnete!
Odpovědět
Profilova fotka
já byla předloni na svatbě, kterou měli snoubenci venku před zámkem, fakt krása... ale vybavení na obřad donesli z obřadní síně, takže vedle stolu, kde stál oddávající chrastil 100 let starej gramofon, na stole stála váza z 80. let a v ní (pravděpodobně ze stejný doby) umělý, olezlý kytky... :-p vrcholem bylo, když snoubencům přinesli prstýnky na skleněný misce ve stejně otřesným designu jako byla váza (asi aby to k sobě ladilo) :-S :-S terinka, přesně jak říkáš, leckdes už obřadky opravili, ale třeba si mysleli, že některý věci jsou ještě dobrý a nechali je tam, takže tím naprosto zazdili výslednej efekt
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak zpět ke svatbě, ritu,5000 za zámek je slušná cena,pokud se vám to líbí,neřešila bych a radši zase šetřila jinde.Do místa obřadu se vyplatí investovat.mělo by to být jedinečný a nezapomenutelný ;-) Avano,retro,myslíš ty strašidelný šaty s obříma rukávama a tak jak když jsou z roku před 15 lety?Na Aukru jsem vyděla ted hodně podobných šatů a musela jsem se smát. :-D S tím svědkem,já mám kamarádku,u které mám ustájenou kobylku.No a druhá kamarádka s přítelem mi budou dělat koordinátory.Vim,že se na ně můžu spolehnout.Původně jsem práve tuhle kamarádku koordinátorku chtěla za svědka,ale nedalo by se to,tak to mám takhle. No a kamrádka,co byla tou nej od základky mi taky vrazila kudlu do zad a rozhádaly jsme se ve velmi zlém.
Odpovědět
porodnibabka: Jéé, přeju hodně pevné nervy a klidu. Pejsánek ať odpočívá, chudinka malej. Určitě se to bude zlepšovat. Uvidíš. A prosim tě, co ho to napadá mít takovou nemoc? Se nudí nebo co? koukej mu říct, že tohle bylo naposled... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ritu,23 a kousek.Vdávat se budu jako 24 letá.
Odpovědět
Holky, koukám, že jsem skoro stejně staré. Mě bude za 3měsíce 25, takže svatbu stihnu v pětadvaceti.
Odpovědět
Profilova fotka
Porodnibabka, ja myslela kolik je pejskovi :-D :-D
Odpovědět
rituska: :-D :-D je mu 6 let, psala to :-D
Odpovědět
barrcaa: jojo, mně bude příští rok 25 ;-) .
Odpovědět
porodnibabka,tak doufám že to dobře dopadne,náš první pejsek měl taky nádor,měli jsme malého pekinéze.ale bohužel jsme ho pak musely nechat utratit aby se netrápil,jelikož se neuměla postavitbylo jí 12 let a jmenovala se nina,tet máme černého jezevčíka kříženého s papilonem,jmenuje se black a jsou mu 2 roky,mám doma ještě 3 hady a ještěrkovce velkého :-D takže k těm dětem to mám doma takové menší mini zoo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: tak šaty ze začátku 90. let je vrchol :-D :-D myslela jsem, že to už si na sebe nikdo vzít nemůže a ejhle... před 14ti dny jsme drbaly se ségrou na náměstí, okolo projela svatba a když vystoupila nevěsta... fuuuj, přesně, co popisuješ a místo vlečky měla něco, co vypadalo jako přišitej bílej ručník a šaty končily cca 10 cm nad kotníkama, no prostě 90. léta jak vyšitý :-D :-D a na autě měla místo panenky barbie, která měla zvedlý šatečky :-D no já svatbu do 25 nestihnu, jedině, že byste mi půjčily stroj času ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anka: paaaaani to je dobra zoo :-D :-D Jelikoz nas dum byl celkem dlouho neobydleny, tak se nalezlo hodne pavouku a mame tu takove ty velke masite.. No muzu vam rict ze hnus, a nejhorsi je ze znich mam panickou hruzu
Odpovědět
Profilova fotka
Avano : :-D :-D :-D Tak to musela byt ale krasna nevesta :-D :-D :-D Jinak ja ji take nestihnu ve 25 ale ve 26 uz jo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ji stihnu ve 25 :-) teda doufám:-)
Odpovědět
No tak když se podíváte tady do bazaru, je tam dlouhodobě poptávka na podobný šaty :-D ....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?