Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
bella ]-( tak fajn, tim padem to musi byt ale ultra kyc v tom pripade! :-D
Odpovědět
avano: je to vidět, měla by ho navštívit :-D. Zbyšek :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevěsta s růžovým flitrovatým nápisem a kolem srdíčka a holubičky... je to dostatečně kýčovitý??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si ho nech udělat a budeme na tuti fruti vědět,že jsi to ty.Naše Bella :-D
Odpovědět
gepinko, zrovna tobě by růžový s kamínkama móc slušelo, tak neser :-D.
Odpovědět
No teď nevím, jestli se nemám urazit =-). To jako že jsem milovnice kýčů, jo?:-D ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
bella a to jeden jeho kolega teprv po 3 letech zjistil že přítel není Zbyšek, ale 3 roky mu to psal do papírů :-D no a nejhorší je, že aby měla vlasy vlnitý, tak si je svazuje na noc do copánků... no co na to má člověk říct...
Odpovědět
avano: to je hustý :-D. No děvčata, jelikož jste mě nakrkly, tak jdu udělat palačinky s meruňkovou marmiládou, s banánem, mandarinkama a s pravou šlehnou!:-)
Odpovědět
bella ]-( tobe jako blondyne kor ta fosforova ruzova s kaminkama pujde :-p ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mňam!!! a to se nám jako pomstíš tim že se nadlábneš??? :-D :-D já jdu za chvilku na břišní..
Odpovědět
bella a velkou ruzovou masli do vlasu =-) :-D chm, stejne urco nedelas tak dobry palacinos jako ja :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jí nejvíc závidim tu pravou šlehačku protože tu už jsem neměla spoustu let... x-) palačinky dělam často, přitel je miluje
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem tchýňu smázla, ať mi nehyzdí album :-D
Odpovědět
gepe: dělám mnohem lepší ]-(. avano: to je ta de luxe, 40% :-D. Jednou jsem jí nevychladila a utloukla jsem z toho máslo :-D.
Odpovědět
]-( me tady nikdo nema rad! :-p ;-( ;-( =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Avano..tak jsem to ted zapla a akorat jsem o ni prisla:-D
Odpovědět
Profilova fotka
amade o nic jsi nepřišla, ale já ji tam teda hodim, bez popisu ;-) gepe, my tě přece máme rády všechny...
Odpovědět
No ale někdy zlobíš! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
bella, ono máslo utlučeš i z tý 30 :-D :-D moje dřívější zkušenost :-D sakra asi taky koupim šlehajdu a uděláme si o víkendu luxusní palačinky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Avano: dik. Ale musim rict, ze jsem se teda pekne lekla;-) To je pekna jezibaba!!
Odpovědět
tak ste mi urobile chute pritel uz vytahuje cokoladovou zmrzku a slahacku :D
Odpovědět
Profilova fotka
tyyy joooo a já jdu za čtvrt hoďky na cvičení ]-( ]-(
Odpovědět
ava ja vim :-) to bylo hlavne na bellu a jeji palacinky ]-( ;-) :-D bella :-p niccky :-D hele, tak mi asi projde erhart s dortikama x-) hlavne kvuli tomu, ze je dost pravdepodobnost - pro drahyho :), ze budou dobry aby si nezkazili reputaci :-N
Odpovědět
ja dnes na cviceni kaslu, zitra by som mala mat svoje dni a je mi brutalne zle tak aspon ta zmrzka to spravi :)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, tak to k dortíkům gratuluju! ;-)
Odpovědět
niccky, ale pri nabirani zmrzky taky posilujes i kdyz jen jednu ruku a oblicejovy svaly ;-)
Odpovědět
ava, dekuju :-N hlavne se ted primarne tesi na ochutnavku :-D a i sam stoji za tim, ze ty maly jsou praktictejsi kdyz jsem mu navrhla ze treba muzem vzit cely :-) takze ochutnavka rozhodne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, co mi to děláte před chvíli jsem docvičila a vy mě tady tak trápíte. ]-( a jsem pěkně nasr... od pondělka cvičím a omezuju se v jídle a pak zjistím, e jsem 1.5 kg přibrala. ]-( :-p :-D
Odpovědět
markys, v jidle by ses omezovat nemela - spis upravit jidelnicek a urco 5x denne jist max. 3 hodiny rozestup a pravidelne.. spis bych rekla ze telo zadrzuje vodu, nebo misto stepeni tuku nabiras svalovou hmotu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a s těma tričkama. v natriko.cz si objednávám skoro pravidelně. takže doma už mám soba, medvěda, tučňáka, žábu a berušku. a minule mi jako dárek poslali tričko s nápisem baby inside. :-D dost pozdě. nebo že by mě někde viděli a mysleli :-D si že jsem těhotná?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?