Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nebo natriko,cz má tričko pro nevěstu.Sekám dobrotu.Má v ruce mačetu a ženich nemá hlavičku :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pb, já to viděla :-D mě se tam strašně líbi zamilovaní sobíci :-D ale přítel by si ho asi neoblíkl :-D
Odpovědět
Pb: to jsem taky videla..... Pecka. Obzvlast pro nekoho kdo ma prijmeni Dobrota :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Loli,to jo,no :-D Nějakej František :-p Mně se tam líbí třeba i Paní....a pod tím je místo na jméno,kteréé chceš,ale to je tak na to si to vzít jednou na sebe a šmitec.
Odpovědět
Profilova fotka
to je ta hezky, ale fakt jen tak na svatbu.... jenže já si vždycky představim, že mě budou oslovovat jako tchýni... grrrrrr ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Nanuška ......ová
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem zvědavá, jestli mi tak bude říkat i když mi bude padesát :-D :-D
Odpovědět
takze pro avu specialne tricko s nadpisem Nanuska a fotka tchyne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
niccky :-D no já teď projela počítač, jsem si říkala, že bych vám jí sem hodila na fotce a já jí nikde nemám :-p ani na švagrovo svatbě... ne že by mě ňák mrzelo, že tchýni nemam vyfocenou, ale pro tu srandu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,ted jsi mi tak připoměla s hláškou,zda ti tak bude řikat,až ti bude 50...tak mě napadla reklama....až mi bude 50,tak vy už tady nebudete,maminko... Bylo to kdysi na nějaký barvy na dřevo a kov.
Odpovědět
Profilova fotka
pb, jojo, a chlápen tam natíral plot a tchýně dotírala ať to natírá pořádně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-p jo a že tudle barvu nechce,a že až to bude natírat příště.... :-D :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pb, jo to je přeně ono :-D :-D úspěch, prohrábla jsem disk a tu tchýni jsem fakt našla....
Odpovědět
ava: megera uz od pohledu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, dík, mam stejnej názor :-D
Odpovědět
Tak teď jsem se fakt lekla =-) Úplná ježibaba! :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslim,že to neni tak hrozný,ale těžko říct,jestli se jí dá věřit...taková ta tchýně kamarádka.Byl tu někde článek.Myslim,že jsi ho sem Avno dávala zrovna ty. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a to někdy zdání klame, ale v tomhle případě ne... a to jsem vybrala ještě snad nejlichotivější fotku... někdo by jí taky měl říct, že jí červená rtěnka nesluší :-D
Odpovědět
ava, ja bych se ji bala =-)
Odpovědět
me napadlo, co takhle si dat na tricka prezdivky drahych? =-) :-D
Odpovědět
No a taky v určitým věku už nejsou dlouhý vlasy ta nejlepší volba... :-|
Odpovědět
bella, ale pani by myslim ani kratsi nepomohli, ma takovy... pro me neprijemny rysy :-S
Odpovědět
gepe: no to nevim, ten můj snad žádnou nemá:-D. Až na to, že si na základě nechával říkat "the freshmaker":-D Jsem pořád pro nevěstu:-).
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-p je fakt že v 55 letech bych chtěla mít takovou postavu jako má ona, je fakt štíhlá, ale to je tak jediný, spíš máme obavu aby naše děti nezdědily některý její vlastnosti (prý se to dědí obgeneraci...)
Odpovědět
gepe: pomohly, mikádo s většíma vlnama...jasný, ten zlej "obličej" tam je.
Odpovědět
Profilova fotka
jo,Gepe,přesně.Je děsně špičatá...
Odpovědět
avano: no právě že v tomhle případě by snad vypadalo líp pár kilo navíc...
Odpovědět
no ale mozna vlasy kratsi a sestrihany do obliceje by ji sly... :) bella ale ja nechci zadny kaminky, srdicka dalsi nejaky podobny veci na tricku :-( ava, hmm tak tim me nastesti nevydesis, kdyz prihlednu k nasi i pritelovi rodine - uf :)
Odpovědět
Já chci zase pořádně kýčovitý tričíčko:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
přítel taky přezdívku nemá :-| v práci mu říkají Zbyšku, a to by bylo takový prapodivný :-D gepe, musim ti dát za pravdu, že působí dost nepříjemně... bella, the freshmaker je dost dobrej :-D jo jinak tchýně si zakládá na tom že nebyla 25 let u holiče... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?