Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
no právě že to má foukat od dneška do soboty... abys mi neuletěla i s botkama :-D :-D
Odpovědět
avano.tak použije lampion :-D :-D
Odpovědět
ava :-D anka, to mate prave super! :-) my prave budeme mit zahradu a celej salon.. taky asi bude zalezet na pocasi, kdyz bude hnusne, tak bude vsechno jidlo v salonu, ale nevim jak by resili grilovani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka na co lampion??? jako že by mi tam bell posvěsila ty boty a poslala po větru???? :-D :-D :-D sakra vítr bude foukat přesně opačným směrem :-D
Odpovědět
avano: já si ten balík přivážu k tělu a neboj, že bych uletěla, takový pírko nejsem :-D. Jinak v sobotu přijede ta moje sestřenka, v lednu jí bude rok, tak si jí zase pochovám pohraju si s ní a bude antikoncepce :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, upozornuju tě, že od určitých momentů takhle malý děti nepůsobí jako antikoncepce, ale jako spouštěč toho, že to chceš taky.... vim o čem mluvim :-D :-D mam pětiměsíčního synovce a dvou a půlletou netěř :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, díky za fotky, moc ti to sluší, ale na mě ty šatky jsou moc "šlehačkový", ty co máš v albu jsou myslím o moc hezčí, tak držím palec, ať ti to v té ostravě klapne :-) a já měla z nějakýho důvodu představu že jsi blondýnka :-)
Odpovědět
hailli, ja mela tu samou predstavu o loli - ze je blondynka :-D
Odpovědět
avano: tak to asi u mě neplatí:-D. Sice je to neskutečně roztomilý, ale docela únavný:-D. Ono to všechno chce, pořád se to hejbe, dělá zvuky...:-D.
Odpovědět
avano:přesně tak :-) bella.to je nebezpečné :-D :-D
Odpovědět
bella. :-D :-D :-D :-D hejbe se a dělá zvuky,no já se ...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, před rokem bych ti řekla, že děti nesnášim :-D a v dnení době?? sedíme s přítelem v posteli a plánujeme, kdy, co, jak, jaký to naše mimčo bude... gepe, haillie, moje představa byla uplně stejná jako vaše :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A mne se nechce pochlubit, tak stale nevim:-(
Odpovědět
Dala jsem vám do alba nějaký fotky, co s ní mám, zbytek nemůžu najít. To byla ještě malinká:-).
Odpovědět
no holky,musím ještě něco zařídit.Tak možná že tu ještě dneska mrknu ;-) Tak zatím pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka pa :-) bella krásná, tak kdyby pak sháněla ženicha nabízím synovce :-D :-D
Odpovědět
Jojo, teď je z ní fakt fešanda:-).
Odpovědět
Profilova fotka
amade, nesmutni, určitě na tebe taky dojde :-D :-D koukala jsem na ten tvůj parník... úžasný, kdybych bydlela v Praze tak do toho jdu taky!
Odpovědět
Anka: pa,měj se hezky Hailie, Gepe : Ani nemusím třikrát hádat proč :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Avano: no doufam, ze to vsechno vyjde podle nasich predstav:-) Je to skvely napad a moc se tesime..no a nechci to zakriknout;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale tak už to máš potvrzený tak by to mělo být dobrý ;-) holky, to bude tak super, až nám sem budou příští rok přibývat svatební alba 8-)
Odpovědět
avano: já se taky hrozně těším:-).
Odpovědět
Profilova fotka
no na to jsem taky zvědavá, pak udělat to porovnání, jaká byla představa a jaká skutečnost :-)
Odpovědět
No a kdy vyrazíme na tu akci v podkolenkách :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem zvědavá ;-) první bude vlastně markys, pak z těch co sem občas zabrousí smudlinka a pak vy květnovky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brrr no ani mi nemluv, květen to už je za půl roku a já nemám pořád nic =-)
Odpovědět
ja dnes nejak nestiham :-( ale uz se tesim ze zitra je patek x-) Amad ten parnik je krasnej, uz se tesim na stretnutie v Sporthotelu dufam ze se nam tam bude pacit. Jinak ten kongresovej hal je uz plnej takze nic z toho ]-( Och panecku presne o rok to bude skoro 2 mesiace ako uz bude po svatbe :)
Odpovědět
Profilova fotka
no uteče to jako voda :-D :-D loli podkolenkovou akci budem muset naplánovat tak aby nebyl ještě žádnej stres... ale já to potřebuju vědět dopředu, abych si vzala dovču, přece jen Praha není za humnama :-D
Odpovědět
No já můžu kdykoli.....je to na vás dámy.... Ale aby už Markys nebyla vdaná paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Niccky: velmi doporucuju, abyste si tam zkusilo dat jidlo..my byli fakt nadseni;-) Jinak hotel z venku nic moc, ale.vevnitr je to pekne, nazdobi ti to jak chces a vubec to bude fajn..snad se ti to bude libit;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?