Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
gepe, pěkná slaďárna:-D. My máme "naši" píseň a to je In the Ghetto od Elvise :-D.
Odpovědět
ahoj holky:-) tak zítra mám tu zkoušku tak doufám, že to zmáknu....já jsem šťastná, že už ty prstýnky máme, ikdyž zatím ne doma:-))
Odpovědět
fridolinek: Zkoušku ve škole? tak to zlom vaz!:-)
Odpovědět
bella no je :-D ale to mate taky dobrou :-D my myslim ani zadnou "nasi" nemame :-( frido, tak to budu drzet pesti! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,krásná je od Etty James-At last. Je taky dost svatbení a podobná tvému stylu ;-)
Odpovědět
To nám jednou hráli na začátku vztahu při takový pěkný chvilce :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Tu pěknou chvilku si umím představit :-D :-D
Odpovědět
bella, tak to pak jo :-) a na podrobnosti vasi pekny chvilky se neptam radsi :-D pb!!! je nadherna! x-) hele holky, moc hezka fotka http://www.svetsvateb.cz/files/128317...
Odpovědět
jojo :-D
Odpovědět
wow! To je krása!!! Já jsem se původně chtěla vdávat v zimě...s kožíškem, sníh, dlouhý bílý svíce...výzdoba s vločkama a pěkněj kýč... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak zjišťuju, že jsem celkem ráda, že my svůj první taneček mít nebudeme. nemám tušení na co bychom tančili. jediná písnička, na kterou si pamatuju a na kterou jsme se ploužili po parketě byla od celine dion (či jak se to píše :-D ) ta z titanicu. :-p :-x tu fakt nemusím. jinak přítel takové slaďárny nemusí vůbec a kdyby bylo po jeho, tak na parketě mlátíme hlavama do rytmu AC/DC. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, prosímvás, jak dlouho vám trvalo, než vám vyrobili prstýnky na zakázku??? já sem myslela, že na to máme eště spoustu času (do května), ale jak to tady tak čtu, tak máme zřejmě už několik měsíců zpoždění :-o a, jestli to není tajný, na kolik vás to tak vyšlo? jinak, my sme to s velikostí zásnubního vyřešili tak, že si přítel půjčil můj starej prstýnek a vybíral podle něho, to se pak nemohl splést :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, poočku se sem na vás dívám, dělam účetnictví, tak doufam, že mi z toho nehrábne... naštěstí se to už blíží ke konci...
Odpovědět
bella, ono nejen do zimni vyzdoby je plno kycu =-) :-D ale ta fotka je super markys, tak muzete mlatit hlava na prvni tanecek - o to originalnejsi ho budete mit ;-) eleonor, na zakazku je to tak cca mesic/dva :-) my taky jeste nemame prstynky a budeme resit az pozdeji :-) ava, tak sup sup at se muzet opet cela zapojit ;-) :-D
Odpovědět
eleonor: třeba Rýdl to dělá i za týden. Já myslím, že je dobrý nechat si na to dva měsíce.
Odpovědět
bella taky myslim, aspon je cas je pekne doladit a zkouset apod. :-)
Odpovědět
Přesně tak.
Odpovědět
Profilova fotka
eleonor tak nám prstýnky udělali za tři týdny. my jsme si ale vybírali z předloh, takže kdybys chtěla něco speciálního, tak to možná potrvá dýl. to nevím. :-| budou nás stát něco málo přes 5000Kč, protože jen já mám zlato. přítel bude mít stříbrný a pozlacený, bo ho nebude vůbec nosit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My si je třeba budeme dělat ted,pač budou ze stříbra,tak vyjdou oba sakum, prdum 3000.Tak to postupně zaplatíme,abysme mohli dát peníze z výplaty.V lednu bude klid a pak v únoru oblek a v březnu vestička pro přítele.Prostě pořád něco,abysme to mohli platit z výplaty a nemuseli brát z našetřených peněz ;-)
Odpovědět
pb, to jsi mi pripomela... drahy nechce oblek - si nejak zvykl na tu moji predstavu a oblek jakykoliv uz odmita, takze super x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pb: taky to děláme systémem "každý měsíc něco", já už su docela vybavená, co se oblečení týče, ještě nějakou bižu na krk, spodní prádlo a budu komplet :-) dokonce jsem si v létě koupila boty, který sem zabalila, schovala a zvládla v nich vůbec nechodit, aby byly na svatbu hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Frido: moc držím palce, ať to dobře dopadne!!! eleonor: My jsme taky chtěli původně nechat prstýnky na později, ale všichni pořád vyhrožují s rostoucí cenou zlata, tak jsme se do toho vrhli hned:-) U Rýdla jsme je měli za 14 dní (měli jsme je mít až 18.11.2010 a od včera jsou doma) a jsme velmi spokojení. Máme ty, co mám na začátku v albu, je to kombinace bílého a červeného zlata a oba nás vyšly na 13 400,- Kč. Jinde by stály dvakrát tolik.
Odpovědět
sem si dala zase fotku, tak doufam, ze tohle uz nesmaznou :-D eleanor, my taky postupne a nejen kvuli penizkum, ale jeste stale nemam tak nejak utribeny predstavy ohledne svatby v nekterych smerech, tak abychom nekupovali nic zbytecne nebo co by se mi pak nelibilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ele,ono je to totiž nejlepší.a z našetřených peněz pak brát jenon na ty velké sumy.Když je to moc peněz najednou,jinak je supr si ty penízky šetřit jak jen to jde. Holky mějte se.Možná se večer zvokážu.Zatim pa,pa
Odpovědět
Profilova fotka
eleonor,já to chci nechat na únor na svatební veletrh v diplomatu, už letos jsme si je tam předvybrali, tak snad budou i příští rok, ale mají je téměř všude, tak snad to bude ok, nebudou teda na zakázku, obyč konfekce, ale líbily se nám obou a to je u nás celkem zázrak :-D
Odpovědět
pb papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe no jestli jsi to ty, tak to určiě nesmažou. ;-) :-D na té předchozí sis asi nebyla moc podobná. :-D
Odpovědět
markys no jsem.. sice o 4 roky zpatky, par kilo navic, ale jsem to ja :-D byla, ale admins to nepochopily ]-( ;-) :-D
Odpovědět
Ahoj holky, přeji Vám hezký den. MArkys,hned ti pošlu ty fotky. Ale ty šaty nemám dopnuté přes prsa,proto to zezadu vypadá tak divně. Ale jsem až překvapená tím,jak moc hezky jsem si v nich připadala.
Odpovědět
Profilova fotka
dávam si pauzu... nejhorší je, když je měsíc, kdy člověk účtuje ve stotisícových položkách, to je na kriminál :-D :-D ale už snad budu mít volněji :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?