Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
gepe:tak zatím :-)
Odpovědět
gepe, pa!
Odpovědět
no já za chvilku taky vypadnu a pujdu cvičit :-) :-) nějak jsem se do toho pořádně zabrala :-N :-N :-N tak jsem zvědavá jak budu vypadat a kolik shodím do svatby :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já tu budu ještě 2 hodiny :-( já dneska cvičit nemůžu, včera při masáži mě zrasil tak, že se nemůžu ani opřít :-D
Odpovědět
já z vás mám fakt deprese, jak všechny cvičíte :-p já budu za chvíli taky končit, ve tři končí přednáška, tak pak zmizím...
Odpovědět
teri:tak podle fotek tak ty to nepotřebuješ :-) :-) vypadáš dobře avano.a co to bylo za masáž :-N :-N :-N
Odpovědět
no holky tak já taky končím tak zatím, zítra pokud budu mát čas tak tu mrknu :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, normální masáž ;-) při erotický by mě asi bolelo něco jinýho :-D :-D :-D já mam mezi lopatkama vychýlenej obratel nebo co a díky masáži se to srovnalo, ale to místo bolí na dotek jako čert...
Odpovědět
Profilova fotka
anka ahoj!
Odpovědět
anko, díky, ale fotky teda asi zkreslujou :-N ava, jo, to znám, já mám teď docela silně zatuhlej krk a fakt nevím, co s tím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teri, krk mi včera krásně promasíroval, takže to je krásně uvolněný a i záda, akorát ten obratel si asi musí "sednout" ;-)
Odpovědět
tak ja sem uz spatky a vy ste toho tu ale napsali :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéé niccky,to jsem ráda, že tu nebudu strašit sama:-)
Odpovědět
to ja taky, tak jaku dame temu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je jedno :-D :-D
Odpovědět
avano: dnes prý domů do HK přišel balík z UK:-). Jsem v Praze, vyzvednu ho v pátek.
Odpovědět
tak to je super holky dosli Vam boty potom dajte vediet ci ste boli spokojene ???
Odpovědět
já jsem tu taky :-) šla jsem si ještě sednout do bufetu na jídlo 8-) bello, takže už vám přišly botky? tak sem pak musíte dát fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
pááááni, to jsem zvědavá ;-) no v pátek mi musíš hned napsat jak to vypadá ;-) hlavně aby to bylo v pohodě a nebyly jsme zklamaný....
Odpovědět
Profilova fotka
teď nad tim uvažuju, když nebudou sedět, tak si je vezmu aspoň na focení, jako doplněk budou krásný :-D
Odpovědět
avano: pokusím se ti je hned ten den poslat, při nejhorším v sobotu ráno. Nechala jsem je radši poslat do Hradce, protože tady v Praze mám s poštou docela velký problémy. Občas mi hodí balík z ciziny třeba s bundou za dva tácy jen tak do domu a minule mi na poště zadržovali ty kytky z Etsy asi dva tejdny a tvrdili mi, že tam nic není. Takže jistota. Určitě dám vědět.
Odpovědět
avano: určitě budou sedět, neboj. Díky tý volný patě se dá leccos snýst. Jinak tu s váma bohužel moc nepokecám, za chvíli mizím do fitka...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, vůbec nechvátej, já to vydržim ;-) hlavně že jsou v ČR :-) a o poště mi ani nemluv! jsou s nima jen problémy a lžou člověku do očí...
Odpovědět
bello, mně takhle pošta vůbec nedala vědět, že mi tam leží zásilka do vlastních rukou ze školy a pak to normálně poslali zpátky. naštěstí mi pak ze studijního psali, že si to tam mám vyzvednout a pohoda, ale byla jsem fakt naštvaná... šlo o vyměření poplatku a člověk pak před těma lidma vypadá jakože se chce vyhýbat placení 8-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
teri to znam z práce. máme p.o.box a oni mi nedali vědět že tam mam dokumenty, až po 10ti dnech přišla druhá výzva,to jsem čuměla... a taky se mi stalo, že naše faktury hodili do p.o. boxu někoho jinýho, takže až když mi přišla upomínka, tak jsem zjistila, že faktury vůbec nemam... na poště to pak dohledali v uplně jiným kastlíku...
Odpovědět
ty brdo tak to je sila, tak tu posta funguje ok zatim sme nemali zadne velky problemy :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem se taky trochu prohrábla hudbou a pokud mi neprojde ta trpasličí svatba (stejně jí budou hrát minimálně večer) tak mam tři písničky: Tell him - B. Streisand a C. Dion; I Want To Know What Love Is - Foreigner a hlavněLady In Red - Chris De Burgh, která bude parádní, jestli to budu ladit do tmavě červený barvy ;-)
Odpovědět
Avo ta Tell him je krasne mne se taky moc libi , my mame zatim Glenn Medeiros - Nothing's Gonna change my love for you --- ale to se do svatby urcite este zmeni :-D
Odpovědět
mně se textově hrozně líbí God only knows, to je taky z Love actually :-) a pak jsem chtěla něco od Hegerové, jenže ona má všechno smutný :-N no a miluju Hallellujah, jenže to má dneska každý ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
teri Love actually taky miluju, jak písničky tak film ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?