Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
no gepe právě že se ozvat měli. ]-( niccky tak mám za sebou 20 min zumby a teče ze mě jako z vrat od chléva. :-D déle jsem cvičit nemohla, bo našemu malému pánovi se už nelíbilo, jak tady maminka zběsile poskakuje a totálně nestíhá kroky. :-D
Odpovědět
markys, tak jim rano volej =-) ale ted jsi me dobre pobavila tim svym popisem zumby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
njn první pokus. :-D doufám, že časem se to zlepší. :-)
Odpovědět
markys tak to je supis, len jedna taka mensia rada pri zumbe pre tych zostavach co mas tak kalorie zacinas spalovat po 15 min :) a jak se ti to libilo ci ne??
Odpovědět
Profilova fotka
niccky bylo to v pohodě až na to, že některé kroky jsem opravdu nestíhala. zaboha se mi tam nechtěly vlézt. :-D takže jsem kalorie spalovala celých pět minut. no super. :-D
Odpovědět
Niccky: Jako trenér bych řekla,že spíše po půl hoďce....záleží na kondici. Po mimču je to tak ta půl hodinka. Ale nevěš hlavu Markys,zvýší se ti aspoň výdej a to je taky dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
aha takže mi vlastně ještě 10 minut chybělo. :-D
Odpovědět
Ale zase máš vyšší výdej energie,takže to není taková tragédie. :-D
Odpovědět
nevadi nabuduce ti to vyjde. Diki Loli za info, nam to rikali takto tak preto som to tak napsala :-p Ja mam mat dnes hodinu ale asi ostanem doma a budem cvicit sama doma, nebo mi to casovo nejak nevychadzi x-)
Odpovědět
Niccky: to záleží na kondici. Po 15 minutách spaluje možná tak ta trenérka,bohužel. A nesmíš být moc zadýchaná,jinak se spalování zastaví. A zůstane ti pak jen výhoda zvýšeného výdeje.
Odpovědět
co to znamena ze nesmis byt zadychana, protoze ja som stale nie az tak velmi zadychana ale proste vidno na mne ze melem z posledneho :)
Odpovědět
ahoj holky, tak já jsem dneska kaput:-( To počasí a práce a učení mi dávají zabrat:-/ Už se těším až bude další týden aspoň den volna navíc:-D Jinak já cvičím doma:-D Akorát když mám svoje dny tak vypadám, jak kdybych čekala mimi:-D
Odpovědět
Článek se načítá
frido tak se mnu je to to iste, kdyz mam svoje dni tak 4 dni pred tyma dalsie 3 dni sme jak v 4 mesici a nehovorim o tych bolestiach ]-(
Odpovědět
niccky: jj a to mě ještě pobolívá hlava:-P Takže super:-D Akorát kolegyně mě dneska dráždila s tím, jestli nejsem v tom:-D Akorát já za to fakt nemůžu....no nic jdu se přemlouvat abych se zase něco dalšího naučila a tu zkoušku jsem v pátek zvládla......
Odpovědět
Niccky: Je to složitější. Vzorcem se vypočítá správná tepovka (50-70%) a ta je ideální pro spalování tuků. Obecně je to rychlá chůze-klus. Proto jsem psala,že zumba je nic moc. Ale samozřejmě,zvýší se ti výdej a i to se počítá. Plus lepší kondice. Ale pokud chceš hubnout,tak ideální je hodinka pomalého běhu. Ty Marky: vytáhni kočárek a jdi na rychlou procházku . A je to...uvidíš hned výsledky.
Odpovědět
Frido: Ty máš tak brzy zkoušky???? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Teri,jsem ráda,že tvoje šatky se ti líbí ;-) Jinak,máme domluvenou schůzu na příští týden na prstýnky. Loli,jdu juknout na tvoje šaty a s těma zkouškama...třeba nějakej předtermín.My jsme třeba měli v prosinci,dřív se snad ani nesmělo,tak nevim. Frido,držím palce na zkoušku. ;-) Gepe,taky jdu juknout na tvoje šatky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé,Gepe,já myslela,že máš ty krátký v albu,tak nic :-N Loli,ty šatky jsou krásný.Jsou daleko hezčí a princeznovštější,než ty Meggie Sotero.Vypadají luxusně.No a ta fialová mašlička bude třešničkou na dortu.DObře jsi zvolila.A víš,kde je kdyžtak mají?!
Odpovědět
pb :-N pisni mi do ip mailika :) poslu ti rovnou i odkaz na noviny
Odpovědět
PB: Ty jsou taky od Maggie....
Odpovědět
loli a na tom horkym adeptovi by jsi chtela dat tu masli kam? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale novější kolekce,nejsou?! Gepe,jdu na to. ;-) I na noviny?Žjůůů,tak to jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Gepe: Nikam..Ty patří jen na ty jedny. PB: Heleď,nevim...... Já to našla na netu,napíšu jim a uvidí se.
Odpovědět
Holky,víte jakej je mail do salonu Maggie? Poteseni79@seznam.cz :-D :-D :-D :-D :-D Umírám.....
Odpovědět
loli, ja uz prave se divila kam jinam bys ji chtela :-) skoda ze tam neni 69 :-D :-D
Odpovědět
Gepe: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Umřela jsem znova
Odpovědět
Já pádím na schůzku s agentkou ( muž se na ni chce juknout). Pak do kina a na véču. A zítra v šest vstávačka,takže už se sem nepodívám. Tak hezký večer Vám všem. Pa ( a hlavně tady nepopište dalších 600 stránek!!!) :-D
Odpovědět
loli :-D , doufam ze jsi jako kocka a mas xx zivotu, jinak nevim ktera z nas Te bude mit finalne na svedomi =-) ;-) ja to byt teda prosim nechci ;-) :-D :-D
Odpovědět
Gepe: Kočka...žádný jako :-D
Odpovědět
fridolinku, dej si horcik/magnesium, to taky na hlavu pomaha :-) myslim peronalne, bud tabletku nebo i magnesie staci
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?