Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
jdu dát baštu tomu našemu malému žroutovi :-D a pak razíme k paní doktorce na preventivní prohlídku. jsem zvědavá, za co mě zase zdrbe. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, nemáte někdo kontakt na Libeňský zámeček? Předem děkuji :-)
Odpovědět
markys.to máte takovou doktorku :-N :-N :-N avano:tak hlavně že neprší :-) v sobotu jsme nakoupily vánoční ozdoby na stromeček,takže ho budeme mít modro střibrný,mají v tesku akce takže i za dobrou cenu ;-) no asi letos to vypadá že poletí růžová ,fialová a modrá barva,protože toho tam měli dost ;-) ;-)
Odpovědět
Petzy: urco najdes kontakt na netu. Staci se jen mrknout. anka: juuuu,tak to bude fialova nejen svatba,ale i stromek. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vybste me teda navnadily..hned bych sla do toho TESCA nakupovat ozdobicky:-) Ale Mira by me zabil..uz ted jich mame, ze se nam na stromecek nevejdou:-D Ale ja si myslim, ze jich neni nikdy dost!!!
Odpovědět
No my nemame vuuubec zadny,takze ja se vyradim :-D
Odpovědět
amadeuska.no my jsme loni měli oranžovo-medovou barvu,no a letos nám to rozhodl nejmladší syn,jak jsme byly v tesku tak hned letěl k té modré barvě a říká jestli to koupíme na stromeček,no a bylo rozhodnuto :-) :-) loli:takže jdeš do fialového stromku ;-) ;-)
Odpovědět
AHoj holky, krásné kytky tu máte. jinak já jsem se cvičením na štíru, malý je zase nemocný-dnes mu píchali ucho-má zánět stř ucha. Takže jsem nebyla cvičit už skoro 14 dní.No a protože pomalu přestáváme kojit už mám 1 kg nahoře :-S Všechny moc zdravíme-dočítám jen tak lehce:) jo a kdyby se vám chtěla zkuste nám dát hlas, idkyž je ta sotěž jaksi podivná-někomu během odpoledne naskáče i 300hlasů-to nevím jak to dělají... http://soutez.doma.nova.cz/lucilka07#
Odpovědět
Juj tak ja toho roku uz nebudem kupovat nic kedze su to nase posledne vianoce ale buduci rok sa vyradim jak male decko :-D :-D Ale moc se tesim na Vanocni trhy v prahe a mozno se stavime aj v nemecku kdyz pujdeme na prejimku tak letime do nemcu a tak do prahy, juuuj moc se tesim na Vanoce :)
Odpovědět
niccky.no já taky vánoce vždy prožívala,protože jak vidíš děti jak se na ně těší a jak ti pomahají a potom jak rozbalujou dárky,voní ti to doma po cukroví a svíčkách,piješ dobrý svařáček a jsi doma v teploučku,no taky je mám moc ráda i když budu mít i na vánoce smutnou vzpomínku,protože přímo na štědrý den mi umřel tatka a tet to bude rok,
Odpovědět
to je mi je lito anko :( Decka ti tu naladu spravia a uvidis vanoce si uzijes. Strasne se tesim na buduci rok toho roku to bude zase o tom istom tu vianoce prezivaju uplne inak, nie sviatky rodiny a pokoja ale sviatky alkoholu....
Odpovědět
ANko to je fakt hrozné že zemřel tatínek zrovna na štědrý den ;-( Snad si i tak vánoce užijete jako rodina a s pěknou vzpomínkou na tatku. My se taky těšíme ale hlavně protože přítel bude doma a nemusí do práce. Dnes nám přišel i dárek pro kluky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To ja vzdy byla jak mala a asi mi to zustane;-) Ja Vanoce miluju a nemuzu se vzdycky dockat. Ozdobicky mame stribrno oranzovo slamene a stomecek je vzdy nadherny...jee, uz aby byly Vanoce:-)
Odpovědět
holky on byl nemocný a my věděli že umře ale zrovna nám umřel na štědrý den,ale už se netrapí :-) takže na štědrý den pujdem prvně na hřbitov. niccky.proč alkoholu lucil.já už taky dětem nakoupila a moje mamča taky,protože ona tu na vánoce nebude , vsobotu odletěla k sestře do španělska a bude tam dva měsíce ;-) no ale nemám ještě všechno :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem taky ježíškovi napsala :-D tak doufam, že nám přinese noovu televizi 8-)
Odpovědět
avano:no letos mají ježíška jenom děti,my si dáme prstýnky a nějaké maličkosti,protože jinak vše jde na svatbu a svatebku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, taky bych televizi obětovala za věci na svatbu... :-)
Odpovědět
MY taky sháníme televizi ale přeme se protože přítel si vyhlídl jednu drahou a já se obávám aby ji děti nerozbily jak u hrají fotbal apod.
Odpovědět
lucil.no já mám taky jedno dítě hyperaktivní,ve školce rozebral radio,ještě že to tam jeden tatínek spravil :-D :-D :-D no je to technický typ,ale už stoho vyrostl :-D :-D :-D avano.no že by jste si to napsali jako svatební dar :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, to bysme taky mohli být bez televize hoooodně dlouho :-D :-D
Odpovědět
aha,já myslela že máte doma starou a chcete novou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to máme, ale chudinka vypadá, že se možná nedožije vánoc... přece jen už jí je asi 20 let :-D apak bysme mohli koukat leda tak do zdi :-D a mam dojem, že stejnej osud čeká mojí žehličku...
Odpovědět
Ja taky premyslim,ze bych nejaky drobnosti jako kavovar atd nechala na svatebni seznam. Protoze pak uz by nic nenapadlo,krome blbosti do bytu.
Odpovědět
avano:no tak to ti musím říct jak říkáš žehličku,tak muj drahý mi říká v tesku mají akci na žehličky-philipsky tak já si jednu koupím na vánoce :-D :-D :-D protože u nás žehlí on,já jenom když už fakt nutně musím :-D :-D :-D protože to je jediná práce kterou prostě nesnaším ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
anka, u nás žehlim já, byť to taky nenávidim... včera jsem si musela dát tři posilující svařáčky, abych se do tý haldy vůbec pustila :-D že bych příteli k vánocům koupila vysavač??? :-D :-D
Odpovědět
anko ono je to take velmi cudne, ked sa opytam teba ako budes slavit vianoce tak povies ze s deckama a rodinou a kdyz se zeptas me kolegyn jak budu travit vanoce tak uz maji zamvluvene 3 nebo 4 puby na kazdy den. Ono to tu fakt tak funguje ja mam kolegyne ktore maju aj decka ale kazdy druhy vikend su decka u starych rodicov a oni chlascu a v nedeli spia :(
Odpovědět
avano:no jak už budete svoji,tak už to bude s dárkama asi tak nějak :-D :-D :-D protože jednou to bude žehlička a pak zas pračka a pořád něco a pak děti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, u nás už to tak je... prostě je to potřeba tak si to koupíme a řknem si že je to třeba k vánocům :-p
Odpovědět
niccky:no tak u nás to tak není,já nepiju ani nekouřím.Ale taky si dám s tím mojim vínko,nebo puškina a taky s mamčou a tetou ale nikdy tak aby jsme byly opilé,prostě jenom pro naladičku a červené vínko je zdravé.No asi jsem hodně fixovaná na rodinu,takže veškerý volný čas travíme společně někde prostě v přírodě a jezdíme na výlety to máme nejradši :-) :-) takže máme prolezené jeskyně,hrady a zámky,zoo ,hory a mnoho dalších památek ;-) ;-) ;-) no a po svatbě to bude u vás jak?
Odpovědět
avano:no tak to jo ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?