Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
loli, šaty jsou moc krásné a ta fialová mašle jim dodá určitě šťávu ;-) to bysme se z těch tradic museli fakt zbláznit, já bych se vůbec nemohla vdát, protože svatba v máji, brzo máry :-D gepe, na obřad by byla super What a wonderfull world, z tý mi vždycky běhá mráz po zádech a i ty slova na svatbu perfektně pasujou
Odpovědět
Profilova fotka
anka no to je postavička jako lusk. ;-) :-D
Odpovědět
markys dala jsem tam fotku jak jsem vypadala po dětech ,tet mám 10kg na víc,takže to chci dát dolů :-)
Odpovědět
markys:no a takovou chci zase zpátky,takže musím makat a dát těch 10 kg dolů a budu spokojená :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já bych byla taky spokojená, kdyby se mi podařilo zhubnout 10 kg, ale do svatby už to asi nestihnu. :-(
Odpovědět
holky jdu zanést babičce jídlo,tak za pul hodky budu zpátky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak tato kytka mě teda naprosto dostala http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ať jí chutná. zatím pa.
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, to je glamélie, je strašně pracná a taky drahá, protože se skládá dohromady z jednotlivých okvětních plátků...
Odpovědět
markys jeste k tej zumbe tak mas viacej videi ja mam 5 a zatim stridam jenom dve kym se do toho plne nedostanu. Tak jak sem ti psala tak od zacatku jedes na to pomaly ale potom uz davas do toho plnu sily ( namiesto pohybu robis skoky pri pohybe ) :)
Odpovědět
Holky,diky za nazory. Vyzkousim,dam fotky a uvidime. Tohle je detail.
Odpovědět
Loli saticky su krasny, uz se tesim na fotku jak v nich budes vyzerat ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Nekdy behem tohoto tydne se tam chystam. Zitra do svatebniho domu na Narodce a do maggie jeste nevim,ale rekla bych v patek.
Odpovědět
Profilova fotka
ava, to jsem právě koukala, že to je poskládané z jednotlivých lístečků, ale musím říct, že to vypadá fakt úžasně, jak je to jeden velikánský jako květ, glamelie se jmenuje ta kytka, nebo způsob vazby? mě přišlo že to je z růžových lístků
Odpovědět
Hailie: no to je peckakytka! Ja zjistuju jestli teda budu moci mit ty cally,ale asi skutecne ne. Zatim mi to vsichni rusti kvetinari potvrdili,ze jsou pohrebni :-S . Coz me dost mrzi.
Odpovědět
Profilova fotka
to je způsob vazby, fakt je to z růží, právě že se jednotlivej okvětní plátek drátuje a pak se to skládá dohromady... taky to jde z lilií, někde vyhrábnu fotku a hodi si to do alba
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to jsou stránky kamaráda, mistr ČR ve floristice, ten tam má glamélií hodně http://www.studioammi.cz/svatby/svate...
Odpovědět
Profilova fotka
ava, jsou nádherné kytičky teda :-)
Odpovědět
Ta zlutaaaaaa,ooooooo,to je naaadheraaaaa. Cekam tu na seminar a nikdo tu neni. Jestli nam zase neco neodpadlo. Ti ucitele si z toho delaj holubnik.
Odpovědět
Gepe: lampionu se neboj, objednala jsem si 5 zelených a 5 bílých tak to vypustíme zároveň a budeme se snažit aby nic nechytlo:-D Ale snad neee.....Marky já myslím, že to stihneš, ale přes vánoce to teda bude masakr:-D Existuje spousta způsobů, kterými se dá zdravě a s rozumem hubnout:-) Já měla třeba během měsíce 4 kg dole jenom tím, že jsem upravila stravu...tak nezoufej jinak mě ses teda strašně moc líbila v těch šatech s tím kabátkem, takový styl jsem si taky vysnila, tak doufám, že mi to vyjde a budou mi taky slušet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, loli, jinak jak tam má takovou tu dlouhou kytku, kterou drží dívčina v zelených šatech, to je pět let stará fotka a je to jedna z mých svatebních fotografek :-D
Odpovědět
Hlavně se nedávej takovou příšernou kytku!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, Jarek je bývalej spolužák mojí ségry a u něj přesně platí, že by umělecký řemesla měli dělat chlapi, protože mají lepší "oko" ;-)
Odpovědět
http://blog.zarohem.cz/clanek.asp?cis... zajímavé počteníčko http://in.ihned.cz/c1-35610330-na-ukr... a tohle mě zabilooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, to není normální svatební kytka, to je z módní přehlídky a tam se to bere trochu jinak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
frido díky. ty jsi větší optimistka než já. :-D ty šaty s kabátkem taky pěkně seděly, ale byly bílé a ta barva mi moc nesedla.
Odpovědět
tak už jsem tady,dneska tu máme krásně,svití nám sluníčko :-) a jak u vás
Odpovědět
Profilova fotka
anka, hlásim západ čech taky slunce, ale pěkná zima :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady je taky pěkně, i když se to začíná mráčkovat.
Odpovědět
Praha: slunecno,ale zima jak svinaaaa. Markys: ja souhlasim s Frido,neni problem.. A satky ti moooc slusely.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?