Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
fridol, gepe, já asi lampiony ani nic takovýho brát nebudu, ale přemýšlím nad děma plovoucíme nlampionkama na vodu, u toho ranče mají dva rybníčky takže by to moho bejt hezký a i míň nebezpečný :-D
Odpovědět
ava, plovouci budeme mit na 100%!! bily jako ten lotos, dokonce jsem ho videla ve sv. raji za 69 ;) my prave rybnik apod. nemame na zahrade :D ale venku je nejakej soukromej vetsi kacinak a taky potucek a tam bych chtela jen s drahym sami dva si pustit ten plouvoci - nechci tam hnat i hosty :)
Odpovědět
kor primo hotylek je v takovy blby zatacce a i kdyz tam auta moc rychle nejezdi tak nikdy clovek nevi :-D a nerada bych svatbu promenila v kar 8-(
Odpovědět
Já jsem si původně myslela,že ty lampiony jsou český zvyk. A ono je to přejatý bůh ví odkud. Mně už fakt nic českého nenapadá,kroměě té knedlíčkové polévky.
Odpovědět
loli, ono vseobecne jsou jen zakladni http://davidcerovsky.cz/blog/2008/04/... ale pak se to lisi podle kraju a treba i cech a moravy..
Odpovědět
Profilova fotka
markys, tak jsem konečně našla brambořík v bordó http://www.katalog-rostlin.cz/pokojov... loli českej zvyk - zkouška manžela - při příchodu ke dveřím, kam jdou novomanželé se postaví sekyra a lahev vína. pokud se ženich jako první chopí sekery, bude pracant, pokud se chopí lahve vína, bude z něj opilec :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky tak včera jsem opět 2 hodiny cvičila :-N :-N takže tet budu cvičit každý den. gepe.co to tam máš za fotku :-D :-D :-D :-D to si se fotila včera? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Gepe,tak tuhle jsem ještě neviděla. Pročtu během semináře mezinárodního práva :-D . Dneska jdeme podepsat smlouvu s agentkou. Nakonec je to skutečně báječná svatba. Holky já pádím do školy. Ale za pár hodin budu asi zase on line. Po ruštině už mám takový přeměty,že kdybyh neměla noťas,tak usnu. Takže se tu s vámi zase spojím. Zatím pá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ten clanek o svatebnich tradicich je fajn...clovek se stale uci;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ava díky, ale já bramboříky moc nemusím. :-N asi to nakonec bude to peří, nebo vřes. ;-) anka si děláš kozy, ne? dvě hodiny cvičit?! :-o :-p to by bylo po mně. :-D
Odpovědět
anka, to je po ranu ;-) :-D :-D :-D loli, ok a at vse dopadne dobre :-)
Odpovědět
markys:no fakt ;-) a je mi fajn takže dneska opět budu na sobě makat,to víš jestli pojedeme na svatebku tak abych v plavkách byla kus :-D :-D :-D ale v sobotu budu zase dělat tu buchtu :-D :-D :-D no ale nejím už večer
Odpovědět
Článek se načítá
gepe tak saticky su krasne uz se tesim na to az budu hotove :)
Odpovědět
gepe:zrovna jsem si tady na bazaru objednala formy na babovičky za dobrou cenu,tak už se těším až je upeču :-)
Odpovědět
anko tak ty si ale dobra - 2 hodiny, ja vcera cvicila hodinku a byla sem mokra jak toto a uz sem nevladala :-p :-p O ktorej uz vecer nejis??
Odpovědět
niccky:po páté hodině už nejím,a vůbec mi to nevadí :-N začnu cvičit ve čtyři skončím v šest,pak hodím sprchu a pak si jdu lehnout a koukám na televizi :-) :-)
Odpovědět
koukat televizi a nic nejest to je moj velky problem proto radsej sedim na webe vtedy ma na jedlo nejak netaha :-D
Odpovědět
niccky.no mám motivaci-šaty už mám koupené tak musím zhodit at do nich vlezu :-D :-D :-D a je to fajn,aspon to člověka donutí něco ze sebou dělat ;-) ;-)
Odpovědět
Ted sedim v buse a ctu si ty tradice. To,ze bychom meli nakrajet dort a hodit ho pres moji hlavu a hosti by meli zrat drobky me fakt dostalo. :-D . Jinak neco modreho ma mit nevesta,protoze to byla barva Panenky Marie . I kdyz je dost vtipny,ze je to nejcasteji podvazek. To by se asi divila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, zase někde se dočteš, že nevěsta nemá mít nic modrýho, protože to znamená modřiny...
Odpovědět
ono ti tradice su aj take netradice, na kazdej stranke se doctes neco jinyho jako s tym modrym ( modryni a panenka maria ).... no je to tezky ja zase nechci mat svatbu taku plnu tradicii jako vsichni chci neco svojskeho. Ucite nechci to luceni pred svatbou ( odobierka ) to budu brecet jak male dite ani cepenie, ani ten druzbovsky tanec. To cepenie a druzbovsky chcem urobit v ramci hier ale este jak to vymysliet tak to neviem, ale zase casu dost x-)
Odpovědět
anko ja som si tez povedala ze nemuzem ist do salonu skusat saty pokud nece nezhodim, takze dufam ze to stihnem lebo jinak pujdu na svatbu v monterkach :-D :-D :-D
Odpovědět
avano.tak já četla že nevěsta má mít něco nového,starého,pujčeného a modrého :-) no a já to všechno budu mít,nového-vše co mám na sobě,starého-prsten,pujčeného-od přitelové mamky bižu,modré-to bude podvazek
Odpovědět
Ava: No to plati na satech. Jinak asi mam vybrane satky. Jsou to Maggie Sottero Caludette. Mam je v albu adam si tam asi fialovou tu masli. Tak snad me muz nezacne bit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nebudu mít nic ;-) díky tomu že to bude na louce dokonce unikneme i zatahování ;-) a tim že jsem zrušila polívku a nahradila jí společnou kávou, tak nebude ani žraní z jednoho talíře ;-)
Odpovědět
niccky:tak zlé to snad nebude :-D já mám šaty vzadu na šněrovaní,takže tam když přiberš tak to moc nevadí ale já prostě chci zhodit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak výběr místa jsme nezúžili, ale aspoň jsem si udělala seznam a snažím se dál už nehledat :-D takže by to mělo být něco z tohoto Family hotel Okoř - bohužel cenově to u přítele asi neprojde :-| Trojanův Mlýn - náročná infrastruktura a toi toiky :-| hotel Academic - není zahrada, jen střešní terasa, ale přítelův favorit, nechtějí nic za pronájem, cenově vychází celkem levně, dole je k dispozici i bowling a mohli by mu tam dovézt jeho oblíbenou značku piva (Litovel) Čičovický dvůr - čekám na rozpočet Džbán - původně jsem nechtěla, ale nakonec bych byla asi pro, veliký venkovní prostor, venkovní bar ... Klamovka - poslední přidaná, čekám na rozpočet, osobně jsme nebyli, ale dle fotek se nám oboum líbí :-) tak uvidíme co z toho bude
Odpovědět
loli:šaty jsou nadherné ale nedovedu si tam představit tu fialovou mašli,já bych ji tam nedávala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
niccky a anka chci se zeptat, když jste tak zběhlé v tom cvičení. prý když cvičím to samé dlouhodobě, tak to přestane mít efekt. je to tak? jsem si říkala, že budu cvičit tu zumbu, co mi poslala niccky a to by bylo pořád to samé. :-|
Odpovědět
markys.no já cvičím aerobick+tanec,a pak mám doma 5kg činky,takže já to střidám.A to mi uplně stačí.Vždy i po dětech jsem měla vypracovanou postavu,dám na chvilku foto do alba
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?