Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Si z toho vezmem jen to myslím to upřímně. :-D Všechno sedí až na ty pivoně. Ostýchavost...no nevím
Odpovědět
Profilova fotka
já bych si teda kytky podle "květomluvy" nevybírala ]-( ale je to sranda, by mě zajímalo, kdo ty významy a podle čeho vymýšlel :-D
Odpovědět
Hele, k toběještě pásne šeřík- nenech mě dlouho čekat. :-D No mně to slouží jako připomínání názvů..... Já mám prostě svoje oblíbený kaly,růže a lilie...a tím končím...ostatní kytí a ni neznám. Takže mně to pomáhá.
Odpovědět
Profilova fotka
fuuj, já šeřík nesnášim... a celkově takový ty voňavý kytky jako levandule, frézie atd nemam ráda...
Odpovědět
Já šeřík milujuuuuuuuu......... x-) x-) x-) x-) , nejradši bych tím ozdobila vše na naší svatbě!!!
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, tak teda čumím jako péro z gauče, kolik jste toho zase napovídaly, dočítání vzdávám, tak snad jsem o něco důležitého nepřišla :-) koukám, že se teď řeší kytky, já šeříky taky zbožňuju a na svatbě určitě budou, pěkně v bílých konvích, už je mám vyhlídnuté v Ikee a pro koho jsou moc aromatické a nevoni mu, tak má holt u nás smolíka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já z těch voňavých akceptuju lilie, protože existujou i ve variantách který takřka nevoní nebo nevoní vůbec... a vůně se dá eliminovat vytrháním pylových tyčinek.. ale nic jinýho ;-)
Odpovědět
heh kvetomluva, to bych dopadla spatne, jinak mam straasne moc rada pomenky :-N hailli, urco neprisla, max tak o par vtipu o tchynich ;-) seriky jsou super, a pokud to je venku tak uz to naprosto nikomu nemuze vadit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my KONEČNĚ máme termín..... včera jsme tam byli.... 10. 6. v 11:00, v lednu to tam musíme jít potvrdit :-))
Odpovědět
venda, tak to velkej congrat! :-N
Odpovědět
Vendaaasek: Gratuluji. Já si jdu potvrdit termín zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
vendaa taky gratulace! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No my musíme až v lednu, že prý ty papíry tam nesmí být dýl než půl roku, takže až v lednu, ale i tak jsem ráda že už ten termín máme..... dokonce jsme první ten den, takže jsme si mohli vybrat :-D
Odpovědět
ava, uz by ti tam mely priletet =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vendaasek, taky gratuluju k termínu :-) jo gepe, moc hezká hudba v albumech, ella je bohyně, taky plánuju hudbu v takovém stylu, hlavně určitě nesmí chybět můj milovaný Frankie, jen přemýšlím, jakou písničku od něj na obřad
Odpovědět
Profilova fotka
venda gratuluji, já jdu potvrdit termín příští pondělí, tak doufám, že se nic nezmění. ]-( holky mám dilema. :-D nemůžu se rozmyslet, jaká kombinace kytice bude nejhezčí. vím, že určitě chci krémové růže, ale nevím co k nim. kaly, frézie, nebo tulipány? musí splňovat jednu podmínku - barva bordo. to nevím, jestli frézie takové jsou. :-|
Odpovědět
hailli, uz delsi dobu vim, ze to budeme mit v podobnem duchu o to vic me tesi i Tvuj vyber hudby ;-) taky nejakou chci na obrad, drahy ma rad trubku - dle nej nejtezsi nastroj na nauceni :) a vyber bude na me, tak se chci ubirat timhle jeho smerem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
markys a co nechat jen krémový růže a dozdobit to dokola třeba bordovýma peříčkama nebo skeleťákama??? http://www.beremese.cz/album/view.php... holky já už nevim s kym jsem se bavila o plastovým nádobí na raut... haillie, nebylas to ty?? koukala jsem totiž na nabídku v makru a je to pekelně drahý, našla jsemna netu mnohem levnější..
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, ty peříčka by nemusely být špatné. a navíc bych si tu kytku mohla nechat usušit. růže se suší dobře. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ava, se mnou to nebylo, ale byla jsem u toho :-D taky jsem koukala na makro, že to tam stojí jmění, ale my snad plasťáky potřebovat nebudeme, leda bychom byli v tom trojanově mlýně, ale asi to na to moc nevypadá
Odpovědět
Profilova fotka
a jak by vypadaly růže s vřesem? ten je v takové bordo barvě, ne?
Odpovědět
hailli, ted me napadlo, uz jste nejak zuzili vyber mista? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já právě našla i barevný plastový talíře a vyjde na korunu jeden ;-) takže až se rozhodnem, tak to objednam z netu markys právě, to ostatní neusušíš, buď to opadá nebo uhnije... a takhle budeš mít vysněný růže i v kombinaci s bordó opět něco pro pobavení http://www.femina.cz/femina-tv/zabava...
Odpovědět
Dobre ranko vam prajem...... gepe tie satky v maily su krasne hlavne ti posledni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markys taky by to šlo, ale ty jsou spíš do růžova. a nebo takhle v zimě se ještě hodně prodávají bramboříky, ale nevim, kolik květ vydrží...
Odpovědět
ahoj holky:-D Tak Vás jenom letem světem zdravím a zase jdu:-D Ale večer mi to snad vyjde a přijdu na vás bafnout zase:-D Co je nového? Já sem konečně objednala lampiony tak jsem ráda:-D A tím moje úsilí zase končí, protože v pátek mám zkoušku a další týden jedu ještě na šaty:-D
Odpovědět
niccky i tobe hezke ranko :-N doslo u tech poslednich k male zmene.. jestli chces poslu jako ave :-) mi prijde ze se porad chlubim... =-) ale mam moc radost, ze mam v satech uz komplet jasno :-N frido, caaaau :-D hele nad lampionama premejslim taky :)) ale mam obavu ze pri mym "stesti" a sikovnosti kdyz nepodpalim sebe, tak nejakej barak kolem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markys a nebo kdybys chtěla do kytky něco, co kvete v únoru, tak je to čemeřice, vydrží a je i v bordó http://jiho.ceskestavby.cz/rostliny/c...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si gepe pozvi na svatbu avano se svým přítelem. :-D to pak žádný požár nehrozí. ;-)
Odpovědět
gepe jasnacka posli tie nove cakam..............len se chlub tak to ma byt ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?