Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
ava: nechtěl by Karel přijet na tu naší rozlučku? =-) :-D Jinak to přítelovO kamarád, atp. - to je výsada Plzeňáků a okolních domorodců, že? :-D Náš známej to taky říká:-D. jojo, harpie tu jsou :-D.
Odpovědět
markys ja vim ;-) jen holky tady me maji za nejvetsi hovadko v tomhle smeru a pritom si se mnou v tom moc nazadaj :-p ;-) :-D :-D bella dobrej napad, a ja pak navata budu rikat, hele karleeee spadlo ti var****eee =-) :-D :-D
Odpovědět
ava: ale jinak tvůj drahý je hezčí než Karel!
Odpovědět
nanusko, souhlas s Bellou, hlavne v ty kravate je fakt fesi x-) :-p :-D :-D
Odpovědět
hmm kdyz vidim co ze me tady pada, tak se ani nedivim... fakt jsem hovadko |-| 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já si taky nestěžuju a za Karla bych no nevyměnila :-D ale díky :-D gepe, s tim varletem to neznááááám :-D :-D :-D :-D bella, jo ty koncovky "o" to jsou západočeši... :-D počkejte až mě uslyšíte mluvit na živo :-D :-D
Odpovědět
ava, fakt ne? tak aspon vis co muzes v klidu pouzit v hasicarne ;-) :-D :-D
Odpovědět
jo a uz by vam mel priletet emil :-)
Odpovědět
gepe :-D ava, fakt je hezčí a je dobře, že bys ho nevyměnila ;-)
Odpovědět
ten ode mě bude mít zpoždění, máme přeplněnej disk, tak musíme trochu promazat, aby se tam ty fotky daly zkopírovat :-p
Odpovědět
jeste jsem zapomela tam napsat, ze ty kratky budou jednobarevny a do svetla - barva a odstin se uvidi dle latek, co mi pujde k pleti :-D teri, neva hlavne je zmensi az budes posilat aby prosly ;)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, šaty opravdu moc hezké. ;-) ty krátké se mi líbí víc.
Odpovědět
Článek se načítá
markys diky :-) ono u tech dlouhych asi dojde k tomu nenakrabateni a jeste nejaky drobnosti =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a mašle bude taky stejný odstín jako celé šaty?
Odpovědět
markys to prave asi ne ;)
Odpovědět
gepe, tyhle dlouhý vypadají taky moc dobře :-) a jakou barvu má mít teda ta mašle?
Odpovědět
hele, nas cesky ministr dopravy, prisel na pul roku o ridicak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no znáte to: "udělat kozla zahradníkem"... :-S
Odpovědět
nj, tech kozlu se nam ale nejak moc vyrojilo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
gepe chápu. :-x
Odpovědět
markys, ty kozly? ;-) jooo tak to nejsi sama ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je hanobení takových pěkných zvířátek. :-D jsem raději pro capa. to je trefnější. ;-) :-D
Odpovědět
markys to je fakt! a v obou pripadech ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to vždycky babička říkávala, když je nějaký chlap dotěrný, tak že je nadržený jako starý cap. :-D
Odpovědět
markys ja uz cetla cip :-D :-D
Odpovědět
pan ministr boduje... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
holky, on má stejně vládní limuzínu s řidičem, takže je mu to uplně buřt, že nemá papíry...
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak s tim co se kde říká, u nás se říká, že je nadrženej jak lázeňská veverka... :-D
Odpovědět
to je fakt, a mhd jeste i zadarmo
Odpovědět
gepe, ty šaty jsou fakt bezvadný, to s tou mašlí a s tou druhou sukní, to je ono! Já jsem původně chtěla přesně takový. Bude to krásný... x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?