Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale musim rict ze kdyz jsem chodila ke konci tehotenstvi na kontroli do porodnice, tak jsem si tam pripadala blbe mezi tema maminama, prisla jsem si mezi nimi jak tehotna skolacka, vsem tam bylo tak tricet a vice :-N Nehlede nato, ze se bojim cekat co se tyka mimca, protoze moje obe tety prvni meli uplne v pohode normalne, ale jedna ma druhe z umeleho oplodneni a cekala dve holcicky a mesic pred porodem o jednu holcicku prisli a ta druha druhe uz mit ani nemuze, neslo to ani umelim oplodnenim.. takze naco cekat
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa - máme sepsané výdaje na domácnost a rozdělené.. s tím, že víme přibližně, za co ten druhý utrácí, ale já nemám přístup k jeho účtu a on k mému :-) a vyhovuje nám to tak, proto to tak necháme i po svatbě ;-)
Odpovědět
Já si taky říkala, že chci mít ve 25 a být vdaná. No 25 mi bude letos v listopadu, svatba bude příští rok a dítě o něco později. Trošku pokulhávám, ale doženu to :-D To věřím, že je to vaše zlatíčko a chápu, že chceš čekat, až bude trošku větší než teď. Je pravda, že dneska mají děti hodně po třicítce, ale nechápu proč. Pokud mají kariérní růst, tak proč ne, ale jinak?....nechápu. Užívat si? Na to potřebuješ peníze a ožírat si každý víkend držku? Nic v tom nevidím. Ale každý to má jinak. Já doufám, že budu moct otěhotnět bez problémů. Dneska člověk fakt neví.
Odpovědět
Profilova fotka
Mi teda mame jen jeden ucet, ale David dostava v praci penize na ruku, takze on svuj nepotrebuje.. A penize mame spolecne, protoze ja se svym rodicakem bych moc nevysla, to ybch neco poplatila a uz by mi nic nezbylo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.kinskycastles.com/svatby.htm Holky kouknete na tento odkaz, na te strance je nize V Chlumci nad Cidlinou barokni zamek Karlova koruna.. Vypada to tam hezky a za obrad chteji 5000,- Coz na zamek neni tak strasne.. Ale musim tam zavolat, aby se to na konec nevysplhalo stejne na nejakych 9.000,- ale za obrad pisou tech pet
Odpovědět
Profilova fotka
Baru jenze kcemu je ti kariera, kdyz se potom v petatriceti otocis a to dite uz mit proste nemuzes a tak kcemu ti jsou ty penize kdyz je nemas komu dat.. Ja vim ze tahle doba je tezka, hlavne pro nas mlade a prachy jsou potreba.. Ale ja sama za sebe musim rict ze vsechny penize sveta me muzou byt ukradeny, radeji budu mit krsne zdrave deti a budu si zit normalne, nez byt bohata a zadne nemit..
Odpovědět
Tak já vždycky chtěla být brzo vdaná a mít první dítě tak v pětadvaceti, přičemž brát bysme se měli tři dny před mýma pětadvacetinama (což podle mých plánů už je dost na hraně) a na dítko si budeme muset ještě asi počkat, protože pořád studuju :-( nechci moc čekat, vidím v rodině, kam to může pak vést...
Odpovědět
Tak to určitě, mám stejný názor. Radši budu mít skvělou a zdravou rodinu. Je to těžké v dnešní době, ale člověk si musí utříbit své priority, hodnoty....
Odpovědět
terinka: já se na dítě těším. Asi to ale klapne asi v mých 26. Což je taky ještě dobrý :-D Kdy končíš školu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si holky myslim ze je to dobry tech 26. :-D :-D Me bude pristi rok 26 a v tech 27 bych chtela druhe..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím poraďte...budeme mít svatbu v červnu a ráda bych větší svatbu i s přáteli. Ráda bych všechny pozvala na obřat a pak šla na slavnostní oběd jen s rodinou a svědky ( jinak by to bylo velice drahé). Přátelé a známé bych pozvala na večerní posezení u selátka, kapely a piva:) jK jim to oznámit? a je hloupé je po obřadu opustit a jít na hostinu jen s rodinou? nevím jak na to..navíc jsem učitelka z MŠ,takže mi na obřad přijdou i všechny děti...vůbec nevím jak to všechno dát do kupy:( za každou radu budu ráda..díky moc:) nevěstinky.)
Odpovědět
rituska: Ty jsi nás předběhla na plné čáře. Aspoň budeme mladé maminky :-D To si pak založíme zvlášť diskuzi a budeme řešit děti - jídlo, jaký pleny... :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
barrco, já se na něj taky těším, kdyby to bylo jen na nás, tak už ho máme teď ;-) právěže nevím, ale tak dva roky ještě studovat budu určitě :-S
Odpovědět
wajinka: myslím, že to vůbec hloupý není, dělá to tak spousta lidí... my to tak budeme dělat taky. Kamarádi dostanou pozvánku na raut a řekneme jim, že hostina je jen v úzkém kruhu rodinném, to snad každý pochopí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wajinka a svatbu budete mít ve stejným městě jako to posezení?? a přátelé jsou místní? pokud jsou místní, tak asi nebude problém,a by šli na obřad a večer se vrátili už v neformálním oblečení na posezení. Zažila jsem svatbu v Olomouci, kde šli novomanželé s rodinou po obřadu na oběd a kamarádi z druhý části republiky od nich měli vytipovaný památky a taky hospody, který během čekání navštívili. Strávili tak příjemný odpoledne v cizím měste. Večer se všichni sešli v hospůdce na rautu a byli spokojeni všichni.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Wajinka.. Take si myslim ze to neni hloupe.. V tehle dobe delat svatbu neni nic levneho a spousta lidi to chape.. a pokud to nepochopi, tak sbych se tim netrapila.. Protoze ne kazdy si muze dovolit delat svatbu pro sto lidi.. Neboj se a normalne jim to rekni. Az si udelas oznameni, tak tem koho budes chtit ke svatebnimu stolu priloz pozvanky a tem ostatnim oznam ze se sejdete vecer na grilovacce a ze by jsi byla moc rada kdyby prisli se podivat na obrad.. takhle nejak bych to udelala ja ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barcca : to jsem vas predbehlav :-D :-D Ale ja stim nepocitala, proste se stalo :-D :-D No co se da delat, ale jsem rada ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No prave ze grilovani by pak melo byt v 5 kilometru vzdalene vesnicce,tak doufam, ze by to nemel byt velky problem se tam nejak dostat...jsem rada ze jste me tak podprorily,protozemi mi rodice rikalli, ze je to blby pozvat jen nekoho na obed a ostatni poslat pryc..ale bohuzel penize pro vsechny na slavnostni obed nemame:(
Odpovědět
Profilova fotka
5 kilometrů není tak daleko. Kamarádi většinou chápou, že oběd se dělá v kruhu rodinném, a kdo s tím má problém, není kamarád, ale vyžírka, kterýmu nejde o vás, ale o to, aby se najedl :-) je to krutý, ale většinou to tak je :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si myslim ze to neni blby.. Kamaradka co se ted vdavala v cervenci tak to take meli ze jsme byli pozvani na obrad a potom az odpoledni mecheche.. A obed meli jen z nejblizsima :-)
Odpovědět
wajinka, pokud jim řeknete dopředu, že na oběd jen rodina a ostatní posezení, tak to problém vůbec není... blbý by bylo, kdybyste jim to neřekli a pak najednou po obřadu odešli, to by byl asi trapas ;-)
Odpovědět
avano: naprostý souhlas!!!
Odpovědět
wajinka: moje sestra to taky tak měla. obřad byl pro všechny a pak jen rodina šla ke svatebnímu stolu. Ostatní dorazili pak jen na raut. Není to vůbec blbý, mají to skoro všichni.
Odpovědět
rituska: tak to bylo překvápko, když ses o tom dozvěděla, ne? Těším se na to snad víc jak na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Barrcaa : no to bylo, probrecela jsem asi dve hodiny, ze nechci mit jeste mimi, protoze jsme byli s pritelem zrovna hrozen na noze... Myslela jsem ze se od nej odstehuji, ale potom me to hned preslo a behem tydne jsem se zacala strasne tesit.. Je to strasny, kdyz to takhle reknu, ale opravdu to prislo ve spatnou chvili, ale opravdu niceho nelituji a jsem stastna zato ze jsem se rozhodla tak jak jsem se rozhodla
Odpovědět
Jaj, tak už jste skočili na děti:-D Tak mi dneska psali, že mám korunku ve výrobě:-D Já teda budu asi vyčnívat, ale mě bylo 25 letos a děti budu mít nejdřív v 28. Může za to moje studium, které musím dokončit, abych si udržela práci:-) A taky jsou tu finance, my se teď zařizujeme a finančně už bysme dítě neutáhli:-(
Odpovědět
rituska: tak to určitě. Teď ještě svatba vše máš splněno ;-) Dítě je radost, ale i starost. Já si nechci dítě moc vydupávat. chci, aby ho chtěl i přítel. Jsem zvědavá, ale on asi nebude protestovat a kort po svatbě.
Odpovědět
Jé holky jak tu píšete o dětech. Já se taky poprvé vdávala v necelých 24 letech po 7 letém vztahu a dítě jsme chtěli moc-jenže to nešlo ani moderními metodami, tak jsme šli od sebe a nakoenc máme oba děti s jinými partnery. takže jsme se nakoenc dočkala až ve 30 a druhého ve 32 letech 8-) MYslím že kolem 25 let je to akorát. je pravda že mladá těhulka je spíše už exotická ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
David mel radost kdyz jsem zjistila ze jsem tehotna.. Ale rekl ze to necha na me a ze bude akceptovat moje rozhodnuti, ale ze on si mimco preje.. Jo uz aby to bylo, nemuzu se dockat.. Doufam ze to vse vyjde tak jak ma :-)) Nemyslim si ze 28 je pozde, to spise az pote tricitce, to uz se mi zda ze je to dost dlouho
Odpovědět
fridolinek: nevyčníváš. Pokud studuješ a zařizujete bydlení, tak je to v pohodě. Lepší než mít dítě a žít od nuly k nule. Takže se tvé rozhodnutí schvaluje :-D :-D Jsem zvědavá na tu korunku. Moc se mi to líbí k šatům.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?