Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
hele, původně jsem nechtěla svatební noviny dělat, ale já je snad udělám jenom kvůli těm vtipům :-D :-D
Odpovědět
ava: však jo, pro srandu a pro vyplněný čekacích chvilek :-). Zajímavá kytka! http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
no a to si představ, že ty karafiáty jsou umělý, protože to byl model na přehlídku, tak aby to vydrželo :-D :-D ale právě že takovýhle živý existujou, ségra je občas bere, takže asi takováhle barva by to mohla být
Odpovědět
holky, mam uz vybrany saty a rovnou dvoje budou - dlouhy i kratky!!!! :-D x-)
Odpovědět
gepe a budou ty dlouhý takový, jako jsi tu měla na začátku? ;-) jinak já už mám šaty doma a myslím, že vypadají dobře...
Odpovědět
gepe a foto mas??
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, teri, sem s těma fotkama :-D
Odpovědět
avano: fakt jo?? To bych vůbec nepoznala... gepe: jestli myslíš ty v albu, tak oboje jsou nádherný!!! A proč se neblýsknout ve dvou modelech? Ty dlouhý bych třeba nechala na večír a pak je ještě xkrát můžeš využít... teri, ukaž!:-)
Odpovědět
teri, nebudou ty dlouhy jako na zacatku - i kdyz pritelova maminka rekla ze jsou nadherny a dokazala by je dat dohromady i dle obrazku :-) teri no sup sem s nima, pripadne emailem - coz mozna bude lepsi aspon nikdo neopravneny tady nebude ocumovat - coz casto delaji ]-( niccky, ava a bella - nemam fotky, bella ano presne ty co jsou v albu, ale od modrych vrsek a tu sukynku - coz bude kratka varianta :-D a kamaradka mi prave donesla ty starsi casaky a jedny - dlouhy a bylo vymalovano :-) a co je nejlepsi na vsechno mam strihy!!! :-D kdyztak mi pisnete do ip emaily svoje, nechci to davat sem - coz doufam chapete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella, fakt :-D když se podíváš na stonky, tak je to poznat, ale jinak ne :-D lítam po bytě a uklízim, zítra budem mít wellness večer, přijede masér Kája :-D
Odpovědět
ava, ale problem je ten, ze podivani nestaci, ze si clovek musi i sahnout - a to malokdy dovoli ]-(
Odpovědět
hele, anebo nedavejte, poslu vam odkaz v ip - ciste soukrome, jakmile to kdesi ulozim ;-) bude to tak ljednodussi :-)
Odpovědět
Článek se načítá
masér? =-)
Odpovědět
bella ava asi bude testovat nejen ridice, ale dela asi i vyberko na masera pred svatbou pro uvolneni =-) ;-) :-D :-D
Odpovědět
gepe, chápeme;-), můj mail máš.
Odpovědět
bella ja vim ;-) ten si pamatuju dobre ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe ok ;-) bella, jo, přítelovo kolega je masér a občas k nám takhle soukromě zajede, mam PC fotku, hodim si jí na chvilku do alba, Karel je kus :-D
Odpovědět
ava, na tebe email mam? na niccky mam, to si pamatuju ohledne tech zavoju :-) radsi to poslu tak, nez galerku na pristup - to preci jen jednodussi :-D ava, sem s Karlem! =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gepe nám tak něco prosím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Karel je ten vyšší, tan malej je přítel :-D je to z výcviku na záchranu z jeskyně :-D http://www.beremese.cz/album/view.php... kdybyste ho viděly v bílým masérským.... hmmm :-D gepe mail pošlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no avano jak to, že ještě nejsi přestěhovaná? bych se taky stavila na masáž. :-D
Odpovědět
U Karla neni videt zadek ]-( - cimz tezko posoudim :-D markys tak taky pisni :-) jinak prosim opravdu o zachovani soukromi - tady jsou casto na beremese priserny "harpie" =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, jasně, vždyť jsme tu jako rodina ;-) Karla se můžu zítra zeptat, jeslti na mě vystrčí zadek že ho chcete vidět a já mo mam vyfotit :-D :-D :-D
Odpovědět
ava, mam rada pekny zadecky, ne "panve" takze pekne ve stoje, v nejakych kalhotach postaci, zezadu :-D :-D
Odpovědět
když mi pošlete do ip mejly, tak vám pošlu fotky :-p taky se mi to sem moc nechce dávat, když se na to může kouknout kdokoliv... a od vás tu kritiku snesu :-N 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a pokud by to byly tanga gepe, tak to by bylo taky super, co? :-D
Odpovědět
teri, tak mi posli taky email at ti poslu to co budu mit ja ;-) markys, ty uz ze me delas taky hovadko? ]-( =-) :-D :-D
Odpovědět
gepe, telepatie, zrovna jsem to poslala :-D
Odpovědět
teri jsem koukala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
však jsi na to už dost dospělá gepe, aby ses mohla takhle chovat. :-D myslím to jen v dobrém.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?